USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Над Луцьком урочисто замайорів синьо-жовтий стяг

23 Серпня 2014 09:42
Офіційне підняття державного прапору України над будівлею Луцької міської ради, приурочене до Дня Державного Прапора, відбулося сьогодні, 23 серпня.

Для того, щоб стати учасником урочистого дійства, під стінами міськради зібралися не лише чиновники, депутати і працівники установи, але й прості лучани. Багато хто прийшов з дітьми, а більшість була одягнена у одяг з національною атрибутикою.

Як зазначив в урочистій промові міський голова Микола Романюк, в сьогоднішні непрості часи, які переживає Україна, національний прапор є особливо важливим атрибутом – з ним йдуть на війну, його підіймають над містами, визволеними від терористів, ним проводжають в останню путь воїнів, які поклали своє життя заради волі і незалежності.

Присутні вшанували пам’ять загиблих Небесної сотні, бійців добровольчих спецбатальйонів та учасників АТО, які боронили країну на Сході хвилиною мовчання.

Мер Луцька побажав українцям миру, добра, здоров’я, мудрості та патріотизму.

«Нехай миті, коли піднімається прапор України та звучить гімн, сповнюють наші серця гордістю за Вітчизну, додають сили і натхнення, укріпляють єдність нашої нації. Слава Україні!», - заявив в урочистій промові Микола Романюк.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
українець Показати IP 23 Серпня 2014 10:02
а де козаки?
ОООООООООООО! до українець Показати IP 23 Серпня 2014 10:05
І на фронті їх не видно?!
ВО ЗА до українець Показати IP 23 Серпня 2014 23:52
Які козаки? Зараз військо запорізьке воюе з військом волинським.
Психотерапевт Показати IP 23 Серпня 2014 10:04
Не бачу жодної причини, щоб так либитись.Всіх на похорон бійця з Айдару, а Яковлєву-повістку!
Мама Тараса до Психотерапевт Показати IP 23 Серпня 2014 10:26
То це ж вони не в Україні, а на фестивалі маріхуани в Боготі!Чого всі причепились?
Анонім Показати IP 23 Серпня 2014 10:09
коментар було видалено
тиць... Показати IP 23 Серпня 2014 10:14
А ранiше шо там висiло??!
оля Показати IP 23 Серпня 2014 10:19
А цим всім всеодно-думають одягли вишиванки і все добре???Нема нічого доброго.
олег Показати IP 23 Серпня 2014 10:20
яковлев взагалі такий радий що ужас. треба йому піти в зону ато і там хай посміхається дуже негарно і прикро на таке дивитись дуже зараз не смішно а плакати треба кожен день гинуть хлопці а їм сміх !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
сашко Показати IP 23 Серпня 2014 10:22
ганьба яковлеву аж так смішно позор такій владі гинуть сини справжні україни а ті тут либу давлять
Повний п...ц Показати IP 23 Серпня 2014 10:23
Сьогодні треба прапор приспустити, а вони піднімають!
льоня Показати IP 23 Серпня 2014 10:29
ганьба в країні люди гинуть матері дружини і діти залишаються без чоловіків батьків синів а тут таке посміховисько. і правда прапор піднімати сьогодні не треба. ви ж владці державні чиновники вам треба боротись зараз а не таке робити перед простим народом
Клім Показати IP 23 Серпня 2014 10:29
А я б на місці Пустовіта так ховався б десь в лісі поки тепло.Чого себе невдаху світити?
Слава УКРАЇНІ Показати IP 23 Серпня 2014 13:04
коментар було видалено
свідок Показати IP 24 Серпня 2014 09:51
Романюку більше будьонівка пасує , а ніж вишиванка!
петро Показати IP 25 Серпня 2014 12:31
Радий за лучан. А в Турійську голова рда на захід навіть не прийшов. При колишньому голові це свято більше шанували.
Олена Показати IP 26 Серпня 2014 11:46
А я вважаю, що в таки важкі часи для нашої країни потрібно підримувати один одного, а не писати коменти -- хто в чому вдягнутий і чи пасує, чи хто як посміхнувся. Горя і негативу і так вистачає. А на руках у Яковлева- маленький хлопчик-- громадянин нашої країни -- наше майбутне, то може саме це викликає позитивні емоціі...А ще -- це свято прапора нашої держави , і від того, що наші жовто-блакитні прапори майорять над нашими головами і люди вдягнуті у вишиванки -- ми повинні радіти і бути гордими тим, що ми українці. СЛАВА УКРАЇНІ!