USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Нардеп від «Слуги народу» погрожує криміналом волонтеркам, які вимагали вимкнути російський фільм в автобусі Луцьк-Київ

29 Січня 2020 22:25
Депутат від «Слуги народу» Євген Брагар у фейсбуку пригрозив притягнути до кримінальної відповідальності парамедика волонтерського медичного батальйону «Госпітальєри» Ярину Чорногуз та волонтерку Анастасією Конфедерат за те, що декілька днів тому вони вимагали від водія автобусу на трасі Київ – Луцьк припинити трансляцію російського фільму.

Про це пишуть Тексти.org.ua.

«Два дні тому на трасі Луцьк-Київ стався скандал за участі двох дівчат націоналістичних поглядів. Вони висунули вимогу до водія автобусу вимкнути російськомовний серіал, що демонструвався протягом поїздки», – пише у Фейсбуку Євген Брагар. (При цьому сама Ярина Чорногуз описуючи дану ситуація чітко зазначила, що мова йшла саме за російський фільм – ред.)

«Демократичне рішення водія заслухати думку більшості пасажирів привело до того, що згадані пані самостійно залишили автобус», – пише на своїй фб-сторінці Євген Брагар.

«Заклики типу: «російської мова не має лунати в Україні» – є неприйнятними, дискримінуючими та такими, які порушують закон, а саме статтю 161 ККУ. Тому я найближчим часом звернуся із заявою до ГУ Нацполіції України. Закон є одним для всіх, в незалежності є ти патріотом, чи ватником», – написав нардеп.
Звільненого водія, фігуранта скандалу з російським фільмом і волонтерками, підтримав одіозний народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива.

У Facebook політик заявив, що готовий надати чоловікові роботу і юридичну підтримку в суді.

«Вважаю його звільнення незаконним і здійсненим під тиском крайніх правих націоналістів. Ми прийдемо до влади і зупинимо свавілля, що відбувається в нашій країні, і точно покараємо винних», – пригрозив Кива.
Нагадаємо, дівчата поверталися з похоронів загиблого бійця з Волині, одна з них була нареченою загиблого (їхали знову на ротацію). Посеред дороги водій автобуса увімкнув російський серіал. Дівчата представилися і попросили вимкнути продукт окупанта.

Вони повідомили звідки їдуть, на що водій відповів, що серіал він не вимкне, і не бажає, щоб йому розповідали чиюсь біографію.Коханого Ярини Чорногуз 22-річного військовослужбовця із села Лище Луцького району Миколу Сорочуку поховали 25 січня. Він загинув 22 січня 2020 року, в День соборності України, від кулі ворожого снайпера.

Після суперечки дівчата почали знімати конфлікт на відео, це ще більш загострило ситуацію. Частина пасажирів підтримала водія і дівчата вийшли із автобуса.

На кінцевій зупинці водія зустрічав обурений натовп, проте він туди не доїхав. Згодом водіїв рейсу звільнили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 48
АЕРО-ПЛАН Показати IP 29 Січня 2020 22:38
Так одна ж була з аеророзвілдки??? Недобрий в тої за спиною погляд...
Але до АЕРО-ПЛАН Показати IP 30 Січня 2020 11:04
Та, що за спиною, з лгбт.
скептик до Але Показати IP 30 Січня 2020 11:43
це ти на собі випробував ?
Дідо до скептик Показати IP 30 Січня 2020 15:31
Вбий її ім'я в Гугл. Почитай.
скептик до Дідо Показати IP 30 Січня 2020 18:18
як хочеш я і про тебе нагуглю такого, що будеш мати що читати
Дід Панас до скептик Показати IP 31 Січня 2020 09:49
Дурень, вона інтерв'ю давала.
скептик до Дід Панас Показати IP 31 Січня 2020 12:13
сам дурак. дай лінк
скептик до АЕРО-ПЛАН Показати IP 30 Січня 2020 11:51
бригар ківі в помічники чухуна набивається
Ех Показати IP 29 Січня 2020 22:57
Це вже якийсь маразм в цій країні! Водія ні за що звільнили. Брєд!
Анонім до Ех Показати IP 30 Січня 2020 10:21
правильно зробили.
Бульба Показати IP 29 Січня 2020 23:46
100% підтримую!! Закон один для всіх!!!
Арафат Показати IP 30 Січня 2020 01:29
Цьому піс*ку - 25 років. Цілком призивного віку. Може на реальній війні показати свою готовність захищати руцкагаваряшших. Ківа замість давати роботу сєпарам, хай краще навчиться не чухати яйця на людях
51 -а незнаменита Показати IP 30 Січня 2020 07:07
Але вони откормлені на атошних харчах
Лучанин до 51 -а незнаменита Показати IP 30 Січня 2020 19:36
Піди ти поїш!
Лучанин Показати IP 30 Січня 2020 08:21
От вам і слуга народу. Тільки не українського, то вже факт.
Арафат до Лучанин Показати IP 30 Січня 2020 09:36
100%!
Отакої Показати IP 30 Січня 2020 09:04
Якщо ми будемо обирати таких істот "ків",то гріш нам ціна.Цей імбіц*л щей погрожує,що є статею КПК.
Луцьк до Отакої Показати IP 30 Січня 2020 10:46
Чому у міських маршрутках заборонено розмовляти біля водія навіть по телефону, а тут шість годин пасажири разом з водієм "зобов*язані" слухати і дивитись фільми? А ці недолугі "слуги" і "недодепутати" аби по піаритись! Краще б, з юридичною підтримкою, закони для простих українців приймали, щоб кожен працівник знав свої обов*язки і щоб комфортно і безпечно жив в нашій державі ! Здирають у бюджет з людей останню копійчину, щоб потім "порішати" відкати! Завод, фабрику допоможи відкрити на законодавчому рівні, щоб роботу мала не одна людина, а не піаряться по фейсбуках на мові, як малі діти! Може й кого в маршрутці і задовбав перегляд фільму, але ж ми в нашій безправній державі - біомаса, якою керують "слуги" тільки не відомо якого народу..............
Психопланетарій, Лип Показати IP 30 Січня 2020 09:06
Пропоною всім патріотам відключити газ, який надійшов до України від держави агресора та перейти на альтернативний вид палива: дрова та солома.
Арафат до Психопланетарій, Лип Показати IP 30 Січня 2020 09:40
Оце Ви потужно заявили! Правильно! А ще вимагайте виплати компенсацій руцкагаваряшшим за їх невимовні страждання, коли вони чують українську мову
Лучанин до Арафат Показати IP 30 Січня 2020 10:21
Що це за слово у вас таке написано "руцкагаваряшшим"? Ви що, українською мовою писати не вмієте? Вчіть українську мову!
скептик до Лучанин Показати IP 30 Січня 2020 11:48
скааажтє, пааажаааалстаааа, а єслі нє руцкогаааавааааарящієєєє, то каааак аааабщєпааааанятний назвааааєцаааа -тоооо ?
ага Показати IP 30 Січня 2020 09:16
Слуги уже побороли і бідність та корупцію а тепер разом з ківою перекинуться на БОРОТЬБУ з усим украінським ! Ну а з дівчатами легше всього боротись здоровим мужикам при необмеженій владі та фінансами!
Правда Показати IP 30 Січня 2020 09:17
Правильно!!!
Оптимістка Показати IP 30 Січня 2020 09:27
прийшли вурд*лаки до влади, які ненавидять усе українське. Хай займається краще історію алжирців - це у нього ліпше ,можливо, виходить Хто б сумнівався, що кива його підтримає.
Арафат Показати IP 30 Січня 2020 09:35
Ось вам два типових русскамірських рила: один - НУЛЬ призовного віку НІФІГА(!) не зробивший для України. Інший - заслужений яйц*чух. А стаття там одна - «залишення в небезпеці». Кримінальний злочин, причому здійснений групою осіб.
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 30 Січня 2020 09:39
Почалося, як при Януковичу. А ви думали, що нечисть не попіднімає голови?
Коза Показати IP 30 Січня 2020 09:56
Автобус - це засіб перевезення, а не кінотеатр. Чому я повинна слухати якусь незрозумілу музику, чи дивитись недолугі фільми? Причому половину не чути, тільки вуха псувати тим шумом. Живемо в сучасному світі - телефон, планшет, ноут та навушники і вперед. Водій тихенько собі щось може включити. Необов"язково всім демонструвати свої вподобання. Надіюсь, дівчатам повернули гроші за неякісно надану послугу? Хочете демонструвати фільми в автобусі - обладнайте кожне сидіння екраном і навушниками, або оприлюднюйте, що ви будете показувати конкретний фільм. Щоб люди голосували гривнею.
8 до Коза Показати IP 30 Січня 2020 10:30
"обладнайте кожне сидіння екраном і навушниками" да без проблем, тільки це збільшить вартість квитка на 100 грн. Ти цього хочеш? "Чому я повинна слухати якусь незрозумілу музику, чи дивитись недолугі фільми" чому я маю слухати роботу заднього міста, гальм і роботи мотора?
Їван до 8 Показати IP 31 Січня 2020 09:05
Ну якшо вже на те пішло, то хай взагалі познімають оті DVD програвачі, може здешевшає проїзд гривень хоч на 50. Так, по-вашому виходить???
Сераховичі до Коза Показати IP 30 Січня 2020 10:35
Особливо вночі коли в дорозі 6 годин і затікають ноги та хочеться щоб відпочила голова то бажання дивитись любий серіал зникає., а тим більше після поховання коханоі людини.
Кіт Показати IP 30 Січня 2020 10:25
Але дебілізм, в мене сусідка постійно дивиться рос. канали, як і багато інших, то й що, вже якусь таку ненависть роздмухують, то все політика, а дурні ведуться.
Їван до Кіт Показати IP 31 Січня 2020 09:14
Ага, політика!!! А ви включіть росіянам на їх же території щось українське, от і побачите, що там роздмухують, і чи більше в них буде любві, ніж в нас ненависті. І чи не "поведеться", як ви кажете, на це хоч один "дурень"
ольга Показати IP 30 Січня 2020 10:31
Скільки можна зтравлювати людей. Хто має визначати хто з нас більший патріот, а хто менший. Кожна працююча людина сплачує військовий збір, у школі у дітей періодично збираємо допомогу для військових, церковна громада також постійно долучається підтримуючи усім необхідним. Давайте поважати один одного і працювати разом для досягнення спільної мети. Невже ви не розумієте, що мову і релігію використовують, щоб розділити людей. Хай кожен займається своєю справою і не варто комусь вказувати що робити, щоб потім вам не сказали куди вам іти.
Олександр Показати IP 30 Січня 2020 10:38
От тільки не треба плутати поняття - "розмовляти російською мовою" в Україні з "телепродуктом країни агресора" що транслюється в Україні.
icca ндойэ Показати IP 30 Січня 2020 11:09
Треба за перешкоджання водиэвi посадити них за грати.
Максим Перепелиця Показати IP 30 Січня 2020 11:20
Дуже сподобався та підтримую коментар (Психопланетарій, Липини, Луцький район): пропоною всім патріотам з 31.01.2020 року відключитись від російського газу, який надійшов до України від держави агресора та перейти їм всім на альтернативний вид палива: дрова та солома. Дійсно, а що тоді ці патріоти заспівають, коли в їх сім"ях буде відключено агресорський газ та вони будуть змушені перейти на дрова чи солому?
Їван до Максим Перепелиця Показати IP 31 Січня 2020 09:24
З особистого досвіду скажу: третій рік користуюсь альтернативним паливом, і ні грама не шкодую (хоч маю і газову установку). І в хаті тепліше, і головне дешевше (а інколи й зовсім на халяву).
Дід Панас до Їван Показати IP 31 Січня 2020 11:14
Газ власного виробництва? Горох чи квасоля?
скептик до Дід Панас Показати IP 31 Січня 2020 12:15
горох і квасоля - це для дідів
Арафат до Максим Перепелиця Показати IP 31 Січня 2020 09:40
А русофілам - набити на лобі прапор кацапії для полегшення ідентифікації ворога. По-друге - згідно урядових байок - для населення використовується газ українського видобутку. Кацапським газом користуються підприємства промисловості.
Дід Панас до Арафат Показати IP 2 Лютого 2020 10:42
А платиш за газ 'европейську ціну, то може він не зовсім український?
Нормальні люди Показати IP 30 Січня 2020 14:41
Головне бути людиною! Якщо людина хороша, якщо це хороший актор, співак, художник, спортсмен, науковець то мені байдуже якої він національності, якого кольору в нього шкіра, якою мовою розмовляє. А як бути з винаходами науковців з інших країн, наприклад був такий російський хімік Менделєєв? То що потрібно відмовитись використовувати таблицю Менделєєва??? Це МАРАЗМ!! Справжні патріоти не піаряться, а мовчки працюють на благо держави.
Питання Показати IP 30 Січня 2020 14:49
Ті хто в скорботі зазвичай оплакують втрату людини, роблять добро іншим в память про померлого.
Їван до Питання Показати IP 31 Січня 2020 09:31
А інші в цей час глумляться над цією пам*яттю, як отой водій. Міг би вже хоч для годиться, хоч з поваги до тих, що втратили близьку людину, таки виключити те кіно. А то скільки раз бачиш: жіночка в чорній хустині з вінком їде в маршрутці, а водій врубає музику і байдуже йому то всьо. Хоча б ради співчуття таким людям можна ж піти на таке. Невже не потерпить тих кілька годин без музики чи фільму? І справа тут зовсім не в політиці
Так Показати IP 30 Січня 2020 15:20
Стаття 161 Кримінального кодексу України-Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за МОВНИМИ або іншими ознаками. ДІВЧАТАМ ПІДХОДИТЬ
Арафат до Так Показати IP 31 Січня 2020 09:42
А відповідальність за колабораціонізм не хочете на себе приміряти?
Провайдер Показати IP 30 Січня 2020 22:52
Якщо переглянути в інтернеті фото цієї Конфедерат, то закрадаються справедливі сумніви - це жінка, чи не то жінка, не то чоловік? На справжню жінку вона не схожа.