USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Наруга над Конституцією: волинські нардепи проголосували за зміну регламенту

29 Січня 2016 08:29
Нардепи з Волині Ігор Лапін з «Народного фронту», а також Степан Івахів та Сергій Мартиняк з групи «Воля народу» в союзі з «Опозиційним блоком» проголосували за зміну статті закону про регламент Верховної Ради, яка дозволяє розглядати зміни до Конституції на наступній сесії з метою закріплення особливого статусу для Донбасу.

Про це стало відомо з результатів голосування, інформує «Вголос».

Верховна Рада дозволила розглядати проект змін до Конституції, який, за висновком Конституційного Суду, відповідає вимогам Конституції, був попередньо схвалений Верховною Радою і не був розглянутий на наступній черговій сесії після попереднього схвалення, «на наступній за нею черговій сесії». Це означає, що проект змін до Конституції в частині надання особливого статусу Донбасу може бути винесений на наступну сесією парламенту, оскільки зараз для його ухвалення у влади немає необхідних 300 голосів.

Всього за зміну регламенту проголосували 229 депутатів.

Серед тих, хто віддав свої голоси за наругу над Конституцією в ім’я особливого статусу Донбасу:

- Фракція партії «Блок Петра Порошенка» – 96 із 138 депутатів.

- Фракція Політичної партії «Народний фронт» – 55 із 81 депутатів.

- Фракція Політичної партії «Опозиційний блок» – 33 із 43 депутатів.

- Група «Партія «Відродження» – 17 із 23 депутатів.

- Група «Воля народу» – 11 із 20 депутатів.

- Фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 10 із 19 депутатів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
123 Показати IP 29 Січня 2016 08:46
Да.... молодці, усіх цих дармоїдів на передову
лучанин до 123 Показати IP 29 Січня 2016 09:30
На передовій з них толку буде "більше" ніж в ВР. Їх туди по -перше і на шнуркові не затягнеш. Їм можна тільки шнурок затягнути на шиї,за всі їхні голосування.за весь час перебування в ВР. Вони на це заслужили.Весь час лягають під регіоналів.
Олесь Показати IP 29 Січня 2016 09:36
Самі вибрали. Бізмесмена,популіста та нездару.... -Яка Україна? Які виборці? Все по Булгакову-Уплочено!
волинянам Показати IP 29 Січня 2016 09:52
ох мудаки, мартиняк завжди голосує разом з регіоналами, за всі диктаторські закони голосував а потім просто купує виборців, ох до чого докотились
сашко Показати IP 29 Січня 2016 10:20
А ви тут коментуйте і скигліть поки ваші обранці з вас знущаються.а коли прийдуть вибор неодмінно поставте галочку за гречкосія.
Анонім Показати IP 29 Січня 2016 10:26
недаром слова "конституція" і "прости""""я" однаково звучать
еріх Показати IP 29 Січня 2016 10:41
лапін - молодець. воїн, що тут скажеш. але я його розумію. гроші на ремонт у квартирах в елітному будинку потрібні. і немалі.
лучанка Показати IP 29 Січня 2016 10:42
Лапін, такий Лапін)
Хлоп Показати IP 29 Січня 2016 13:43
А чому наруга над Конституцією? А що, в АТО ще не всі бажаючі сходили? Ви ототожнюєте Донбас та Україну? То давайте, вперед, відстоюйте Донбас, якраз сьома хвиля, а таких розумних вистачить і на восьму, і на двадцяту...
Chili Показати IP 29 Січня 2016 13:43
В нас масштабно треба все міняти. Просто, люди нічого ще не зрозуміли. А хто розуміє, то виїхав або намагається виїхати звідси. Вибори у ВР та Президента показали ще тоді,що Ви і так залишились "волинянами" у ще дуже доброму сенсі цього слова..., тому що ні одна західна область не обрала депутатів-диктаторів, а Ви за вікна в садочках чи школах продалися... Тому, шановні, підіть покайтеся, але щиро і одумайтесь.Не робіть помилок. С-ки вже можете бути рабами???? СЛАВА УКРАЇНІ!!
Вол до Chili Показати IP 29 Січня 2016 17:56
Ми не Волиняни! Ми Воли Няни
Вася Показати IP 29 Січня 2016 14:06
Хай задумаються,що з собою взяв Єремеєв,що?