USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

«Нас зрадили заступники командира», - «Світязь»

7 Листопада 2014 09:51
Бійці роти міліції особливого призначення "Світязь", не побоявшись тиску і погроз, на камеру розповіли про зраду керівництва. Про це йдеться у сюжеті каналу 2+2.

Зі слів військових, у Новокатеринівці їх покинули одразу два заступники командира роти. Кажуть, командир роти ще під Іловайськом пішов на блок пост і не повернувся.

Нині вони живі, здорові, натомість, бійці переконані - командири втекли, залишивши на полі бою поранених і не тільки.

"Заступник командира роти скинув пістолет, розгрузку під стіл. І пропав. На той момент влетіла башня танка в будинок. Ми витягнули 300-х, розмістили їх в іншому місці. Там ще був інший командир роти. Сказав мені тоді: ти йдеш зі мною? Я запитав про 300-200-х. Його відповідь була: як хочеш", - говорить командир взводу роти "Світязь" Костянтин Лохвицький.

Бійці кажуть, за відвертість їм погрожують, кажуть, що уже звільнили заднім числом, тиснуть.

Зі слів військових, у них є ціла папка "компромату" заступника командира. Він у тяжкий момент втік, залишивши поранених. Людина приписує собі неіснуючі заслуги в афганській війні," - каже військовий "Світязя".

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
КРУК Показати IP 7 Листопада 2014 10:10
коментар було видалено
Я до КРУК Показати IP 7 Листопада 2014 10:12
Ти там був умнік?
до крука до Я Показати IP 7 Листопада 2014 10:23
Фейсбучний боєць,а ти з якого кутка глухого Полісся,пукаєш не наших сайтах?
ветеран до Я Показати IP 7 Листопада 2014 12:12
Кому потрібно це лайно, сьогодні це в інтересах рашистів. За що отримує гроші внутрішня безпека, де їх супровід підрозділу чи вони крім МРЕо де масово заробляють гроші більше нічого не бачать. Все прогнило гидко сьогодні чути про моральний клімат в колективах Волинської міліції, колись такого не було, колись це не так давно.
віктор до ветеран Показати IP 7 Листопада 2014 12:24
чому ти шукаєш лише погане...частина міліціонерів волині справжні професіонали і патріоти
Я до КРУК Показати IP 7 Листопада 2014 11:52
А нах своїх. кинув?
волонтер Показати IP 7 Листопада 2014 10:24
дуже схоже на гнилу брехливу заказуху!
До ВОЛОНТЕР до волонтер Показати IP 1 Лютого 2015 21:29
коментар було видалено
123 Показати IP 7 Листопада 2014 10:29
хоробрі пацани!!! Костя так тримати!!!!
124 до 123 Показати IP 7 Листопада 2014 10:33
за яке місце хороброму кості тримати?
123 до 124 Показати IP 7 Листопада 2014 10:39
не за яке, морально триматися і відстоювати свою правду!!! баран!!!
124 до 123 Показати IP 7 Листопада 2014 10:45
баран-то ти!!!!
Укра Показати IP 7 Листопада 2014 10:50
На таких,як Костя тримається армія.
укр до Укра Показати IP 7 Листопада 2014 10:53
світязь то не армія, то мєнти! такі речі треба знати, доця!
123 до укр Показати IP 7 Листопада 2014 11:27
на сьогоднішній день фактично не має різниці усі виконують бойові завдання
Анатоль до 123 Показати IP 7 Листопада 2014 11:57
усі разом не воюють, а вигрибають по повній!
123 до Анатоль Показати IP 11 Листопада 2014 20:47
коментар було видалено
крым до укр Показати IP 8 Листопада 2014 21:36
"свитязь"это добровольческий батальон,который создан был только летом.
титушко Показати IP 7 Листопада 2014 11:42
асаду притопали. ИЗ расказа ветерана: лишайте их снабжения, как и немцы на голодный желудок они воевать не умеют, думают больше где чего урвать, чем о ведении боя. Пару дней голодовки, а потом слить дезу что там-то есть чем поживится. И встречать, ибо за едой бегут, как крысы, забыв обо всем. стравливайте их между собой, за хороший кусок, дерутся как собаки. Обиду держат долго, при случае мстят даже родычам. Так что, если они будут считать, что их обидели свои же, то это нам на пользу. Подрывайте их доверие к своим командирам, после войны большая часть бандеровцев сдалась именно потому, что их бросили командиры. Не доверяющие командирам очень быстро пополняют ряды дезертиров. Но все таки, главное оружие против них страх, а страх у них специфический. Они не столько боятся быть убитыми, сколько боятся остаться в дураках. Боятся, что их кто-то кинет, боятся плена, боятся, что их по-нормальному не похоронят, боятся остаться без еды и одежды. А самый главный их страх, что кто-то живет лучше чем они.
DJYJ до титушко Показати IP 7 Листопада 2014 12:14
как точно все описано, сразу видать человека с большим опытом дезертирства
віктор до титушко Показати IP 7 Листопада 2014 12:27
саме тому понад мільон росіян воювали на стороні німецьких фашистів проти російського тупізму
Антититушко до титушко Показати IP 1 Лютого 2015 21:33
коментар було видалено
МАРТИНЯК Показати IP 7 Листопада 2014 11:48
Б О М Б А . МАТЕРІАЛ............
вв до МАРТИНЯК Показати IP 10 Листопада 2014 19:12
липа!
Армія Показати IP 7 Листопада 2014 17:12
ДВА ВОЛИНСЬКИХ СТУКАЧА !!!
123 до Армія Показати IP 11 Листопада 2014 20:49
страшно?
Я знаю Показати IP 7 Листопада 2014 18:04
Є ефект бумеранга. Міліція здала народ в лютому 2014 року, охороняла золотий батон, тепер міліціонерів - здало їхнє ж керівництво. Так що все правильно і по- справедливості. На Майдані виконували наказ згори -охороняли бандитську владу, тепер ваше керівництво також виконує наказ згори - зливає вас. А наші місцеві вчителиці нехай і далі водять Фацевича і Ко по школах і показують як воюють світязівські "патрійоти".Стидоття і ганьба.
вдв Показати IP 7 Листопада 2014 20:17
Хай краще розкажуть правду, як сиділи в Іловайку і відмовились на блок постах поміняти хлопців,які двоє суток стояли там. І командира кинули він сам приїхав по хлопців на блокпост і вивів їх звідти!!!Це "командири" взводу- да Костя розкажи правду!
Всезнайко до вдв Показати IP 10 Листопада 2014 14:56
Командир приїхав воювати, не рахуючись з втратами... Молодець зберіг хлопців !!!!
Всезнайко Показати IP 10 Листопада 2014 14:57
Кості рєспєкт, не дав людей на мясо !
ккк до Всезнайко Показати IP 10 Листопада 2014 19:11
из-за лохвицкого Ищук Володя погиб! мразь а не офицер!
Анонім до ккк Показати IP 10 Листопада 2014 20:04
Попитай в фацевица хто загнав в могилу Іщука.смерть Іщука-на ваній совісті,зрадники.подивіться в очі його жінці,яка залишилась сама з малолітніми дітьми.Фацевич,Дрючан-ганьба вам
крым до Анонім Показати IP 11 Листопада 2014 04:30
еслиб не Фацевич,то смертей было бы больше! а Володя погиб потому что нас не поминяли на блок посте.менять должен был лохвицкий.я там был.а теперь он льет кучу го.на на роту,а люди с интелектом как у обезьяны слепо верят.надо уметь сопоставлять факты и уметь анализировать.
Тарік до крым Показати IP 11 Листопада 2014 07:34
І я там був мед-пиво пив,по горлі текло-а в горло так і не попало.да Крим?правду не сховаєш.видно було як ти приіхав іивиходив з автобуса,в формі,чистенький виглажений-точно видно було по тобі шо ти там був:-)
Командир Показати IP 12 Листопада 2014 23:03
Все равно на гавно которое льют. Буду воевать. Честь офицера Свитязя и Волыни буду отстаивать.
Анонім до Командир Показати IP 18 Січня 2015 21:02
ти уважаемий человек не обращай внемания на клоунов!
Істина Показати IP 1 Грудня 2014 22:56
Ці двоє вічно бухали, і не виконували наказів, вічно підставляли батальйон, їх вирішили вигнати за таке зі "Світязя" і вот тепер вони підсирають на Олександра та Ігора. Тупа банальна помста з брехнею. Вигнали їх не через "відвертість" а якраз через п'янки. Навіть коли Світязь відправлявся на схід один з них був шалено п'яним. І не смійтк навіть це заперечувати, я там був, і чув як його відчитували Ігор з Олександром за те що він був п'яним.