USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

«Натягнув маску – боїшся здохнути», – жінка в транспорті облаяла чоловіка. Відео

30 Березня 2021 16:35
У Кременчуці Полтавської області в салоні громадського транспорту стався конфлікт між пасажирами.

Чоловік зробив зауваження жінці стосовно неправильно вдягненої маски, на що та його облаяла. Відео конфлікту зафільмували очевидці та виклали в соцмережі, передає Gazeta.ua.

«Ситуація у 28-му, лакшері. Чоловік зробив зауваження жінці, щоб вона одягла маску, і тут Остапа понесло», – прокоментували автори відео.

На відео видно вже самий розпал конфлікту. Роздратована жінка «засипає» чоловіка лайкою.

Читати ще: Скандал через маску: в автобусі Ковель–Луцьк побилися жінки. Відео

«Натягнув маску, боїшся зд*хнути. Ти старе чм*, урод. Нормальна людина не зробила б зауваження», – кричала знервована пасажирка на чоловіка.

З присутніх ніхто не намагався втрутитися в конфлікт. Як повідомили в мережі, вийшовши з автобуса, жінка дала ляпас супутнику, мабуть, через те, що не заступився за неї.

Користувачі в мережі вважають, що жінка поводилася неадекватно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Че Показати IP 30 Березня 2021 17:03
Пів країни довбо..бів. Просто, одні маскуються, а інші - грають у відкриту
777 Показати IP 30 Березня 2021 17:33
Це батьківщина нашого президента м.Кривий Ріг, Дніпропетровської області, яка межує і є прямою сусідкою з м.Кременчуг, Полтавською областю, де саме відбуваються ці події щодо як необхідно у громадському транспорті правильно носити маску. Ось саме так між собою і розмовляють українці наші милі співвітчизники. Саме розмовляють відбірним російським матом. Таке враження, що я на хвилиночку побував в Тюмені або у Воркуті.
Анонім Показати IP 30 Березня 2021 18:12
який зараз штраф за таке порушення? цiй крикливiй худобi треба збiльшити його в 10 разiв.
Людина Показати IP 30 Березня 2021 18:21
Правильно сказала
Шарій до Людина Показати IP 30 Березня 2021 18:33
Твій рівень?
скептик до Людина Показати IP 30 Березня 2021 20:05
це ти людина ? не сміши.
Правда Показати IP 30 Березня 2021 18:24
Це вже "рузькій мір",чи тільки його зародження.Це ж їх повсякденна мова,словниковий запас там обмежений.
скептик до Правда Показати IP 30 Березня 2021 20:04
так він був завжди і чим далі на схід, тим більша його присутність. це потенційний виборець шл"х народу, заж""ників, баняковичів, мертвечуків і т.д.
Лучанин Показати IP 30 Березня 2021 18:45
От таким як та курка 17000 грн штрафу і треба впаяти.
Правдоруб Показати IP 30 Березня 2021 20:30
Сумно дивитися на деградацію суспільства, інколи навіть соромно що Я Українець!
Лікар Показати IP 31 Березня 2021 07:24
Психлікарні позачиняли, психів повипускали, маємо те, що маємо.
123 Показати IP 31 Березня 2021 10:45
Не штрафувати, а викликати міліцію, щоб доставляли на пів дня в лікарні на допомогу медикам по догляду за ковідними хворими і ОБОВ*ЯЗКОВО без маски, а інші пів дня - на допомогу в морги і теж ОБОВ*ЯЗКОВО без маски!!!! Транслювати в транспорті лікарняні палати з хворими, звернення лікарів і персоналу лікарень!