USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Назвали імена тих, хто вломився в кабінет ректора ЛНТУ

11 Листопада 2016 16:58
Двоє з трьох чоловіків, які незаконно проникли в кабінет ректора Луцького національного технічного університету Петра Савчука, причетні до правоохоронних структур. Їх імена - Юрій Хилюк та Василь Котик.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив голова фракції УКРОП у Волинській обласній раді Вячеслав Рубльов.

«З власних джерел стало відомо, що двоє з трьох зловмисників мають стосунок до правоохоронних структур. Їх імена – Юрій Хилюк та Василь Котик. Один з них - начальник відділу по боротьбі з хабарництвом, а інший – технічний працівник. Сподіваємось, що їх діям дадуть належну оцінку, і ми зрозуміємо, відповідно до чиїх наказів вони працювали», - заявив Рубльов.

Один з підозрюваних
Один з підозрюваних


Разом з тим, ІА Волинські Новини повідомляло, що слідчі Луцького відділу поліції за фактом незаконного проникнення в приміщення службового кабінету ректора ЛНТУ відкрили кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 162 ККУ. Також правоохоронці заперечували свою причетність до інциденту.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЩО ЗНАЙШЛИ СЛІДЧІ В РОЗГРОМЛЕНОМУ КАБІНЕТІ РЕКТОРА ЛНТУ

«Принагідно, повідомляємо, що звинувачення керівника вишу щодо причетності до інциденту працівників ГУНП у Волинській області є абсолютно безпідставними. Затримані у навчальному закладі особи не є працівниками ГУНП в області», - йшлося у повідомленні поліції.

Нагадаємо, зловмисники незаконно проникли в кабінет ректора Луцького національного технічного університету та депутата Волинської обласної ради Петра Савчука пізно ввечері 9 листопада. Після себе залишили безлад, розкидані та розбиті речі й ознаки боротьби. Під час ранішнього брифінгу Петро Савчук припустив, що особи, які вдерлись в його кабінет та погромили його, намагались поставити або зняти незаконні прослуховуючі пристрої в кабінеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
1312 Показати IP 11 Листопада 2016 17:09
Вони вкрали гроші... Якщо ректор напише заяву гарантуємо 10 свідків!!!
КРУ до 1312 Показати IP 12 Листопада 2016 08:27
А що робили гроші у кабінеті ректора! Даруйте, але це державна установа, а не приватна лавочка Петі!
43 до 1312 Показати IP 13 Листопада 2016 09:34
Тобто Савчука перевіряти на причетність до хабарництва заборонено?
Марс Показати IP 11 Листопада 2016 17:39
а як троє невідомих людей, проникли о 22-00 у кабінет ректора, якщо він був закритий, і хто сприяв цьому, якщо там є охорона...
До 1312 Показати IP 11 Листопада 2016 17:56
Ти надай свої дані... Ми гарантуємо тобі 10 років!!!
Віктор Показати IP 11 Листопада 2016 20:08
Те що Савчук хабарник, це не секрет, але які непрофесійні дії наших правоохоронців, це ужас.
дядько Показати IP 12 Листопада 2016 07:04
Яка зарплата такі й професіонали.
Тінь Показати IP 12 Листопада 2016 09:00
Цікаво водій ночував у сусідньому кабінеті, бо їхав у відрядження з Савчуком, то чому ж Савчук спокійно спав у себе вдома! Петя вже сильно вляпався, а тепер замітає свої сліди звинувачуючи правоохоронні органи, які вже готові оприлюднити про нього дуже цікаві факти. Дуже передбачувана тактика та не завжди так буде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Факт Показати IP 12 Листопада 2016 09:15
Цей дядєнька на фото дуже схожий на Жумика Івана, якого Савчук звільнив у минулому році і який майже щодня оббиває пороги ЛНТУ! Той дядєнька дуже цікава персона так просто нікому нічого не подарує!
слідчий Показати IP 12 Листопада 2016 15:10
Не було там ніяких правоохоронців! Це хитра тактика петра відвести від себе підозру !
юра Показати IP 12 Листопада 2016 18:29
це все правда спалилися технарі....
Анонім Показати IP 12 Листопада 2016 21:35
На першому фото в дверях Юрка Проць начальник відділу хабарництва...ПРОФІ ...СПАЛИВСЯ...на скільки мені відомо він сам непроти щоб ви його заправили на пару тон бензину...ну профі з великої букви провал операції...ДЕМБЕЛЬ
Вітольд Показати IP 13 Листопада 2016 01:31
Вони намагались підкласти муляж харабя!
Боєць Показати IP 13 Листопада 2016 06:27
Ганьба, таким працівникам УЗЕ! Ось Вам і реформа! Одні "професіонали" залишились! Маємо те, що маємо.
бандерівець Показати IP 13 Листопада 2016 07:27
якийсь маразм)) Колись працював в охороні в корпусі де кабінет ректора.. По першге там завжди є охорона даже коли охоронець іде на обхід повідомляється начальник зміни який на хоздворі а по друге кабінет на сигналізації і ключі колись перестали здавати на охорону!!
ігор Показати IP 13 Листопада 2016 14:33
а начачальство по тсн сказало що менти то не менти,то грабіжники значить ????
ігор Показати IP 13 Листопада 2016 14:34
і що хотіли назбирати компромат і шантаж???
Наглядач до ігор Показати IP 14 Листопада 2016 14:51
Ігоре що ж там збирати? Як Савчук вже один сплошний компромат! Факт на лице, а як заговорить то не треба компроматів - сплошний пр*нос!
Привид Показати IP 14 Листопада 2016 09:59
Савчук сам себе вже скромпроментував! Молодца пришвидшив роботу органів! Цього вони тобі не пробачать!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
ігор Показати IP 14 Листопада 2016 17:43
брати з дітей гроші це низько!!! якщо він такий як пишуть то треба гнати голого і бити різкою по Луцьку!