USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Нічна маршрутка у Луцьку: влада і перевізники – проти

15 Грудня 2015 16:42
У Луцькій міськраді не схвалили ідеї запровадження перевезення пасажирів маршрутками у нічний час.

Про це йшлося під час обговорення петиції із відповідною вимогою, – повідомляє ІА ZIK.

Електронну петицію із пропозицією запровадили у Луцьку так звані нічні маршрутки підтримали майже 500 лучан. Тож, у мерії були змушені її розглядати.

Зі слів автора петиції Сергія Абрама, у багатьох європейських містах запроваджена така практика.

«У Варшаві, вийшовши вночі, із грубо кажучи 10 гривнями в кишені, можна дістатися куди треба. Натомість, у Луцьку треба брати таксі», – зазначив Абрам.

Однак, чиновники скептично оцінили його пропозицію. Зі слів начальника транспортного управління міськради Анатолія Миронюка, пасажиропотоки вночі майже дорівнюють нулю. «Це є поодинокі перевезення», – заявив він.

На думку посадовця, із цим завданням цілком здатні впоратися таксі.

Також проти висловилися і перевізники. Вони вказували на цілковиту збитковість таких перевезень.

«У нас є сумний досвід роботи у Новорічну ніч», – сказав представник підприємства «Санрайз» Юрій Девідський.

Водночас Миронюк закликав активістів до співпраці, аби все-таки запровадити в Луцьку нічні марштурки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
лучани Показати IP 15 Грудня 2015 16:57
Дехто хоче нахаляву свої проблеми вирішити. Хочеш поночам швендяти, плати за таксі. Маєш на поїзд- знайди на таксі.
Анонім до лучани Показати IP 15 Грудня 2015 18:48
А може це саме ви хочете вирішити свої фінансові проблеми за рахунок звичайних людей. І взагалі хто таким як "ви" давав право вирішувати, що і котрій годині решта громадян повинні робити. Люди вимагають, значить є в цьому потреба, а досвід інших говорить сам за себе. А якщо вам щось не подобається можете лягати спати о 18.00 і не таращитись у вікно хто і о котрій що робить, спокійніше спати будете.
кккккккк Показати IP 15 Грудня 2015 17:46
зробити нічний проїзд по 10 грн і графік нічного маршуту
Anonymous до кккккккк Показати IP 15 Грудня 2015 20:37
По 20! не менше! Жрать охота!
Анонім Показати IP 15 Грудня 2015 18:17
Звичайно перевізникам не хочеться возити всяку п*янь, але! Багато людей працюють до 23 і пізніше, а потім, щоб заощадити (бо на одні таксі працювати не будеш), йдуть пішки через все місто... Треба враховувати побажання людей...
Перехожий Показати IP 15 Грудня 2015 18:20
Думаю, що будь-яка адекватна особа на подібне не погодилась би. Концентрація бухих ідіотів на квадратний метр міста після 23-ї збільшується в рази, а возити те п'яне бидло, яке, як не настругає, то вікно поб'є. Маєте гроші тусити - знайдіть і на таксі.
Anonymous до Перехожий Показати IP 15 Грудня 2015 20:37
І*іоте! "Потуси" на х*еновеньку зарплату, коли на роботі аврал якийсь, на автобус встигни на 4-5 ранку, думка зміниться! Хоча... тут випадок клінічний, невиліковний - СОВОК ФОРЕВА!
Перехожий до Anonymous Показати IP 15 Грудня 2015 21:41
Ну так і говори про ранкові маршрутки, а не про нічні чи цілодобові! Чого мурчиш? Не знаєш до чого вчепитись?
Лучанин Показати IP 15 Грудня 2015 18:39
У львові є нічні маршрутки.
Anonymous до Лучанин Показати IP 15 Грудня 2015 20:45
І при ДОВЖИНІ львівських маршрутів ніхто не плаче про НЕРЕНТАБЕЛЬНІСТЬ! Таксюків ГЕТЬ!
Олена Показати IP 15 Грудня 2015 18:56
Нічні маршутки- кінець бізнесу таксистів. Також, маршутчикам вигідніше запихати, точніше "маринувати" людей в день і мати вдвічі більшу сумму, аніж вчоні перевезти якихось паро людей.
свідок Показати IP 15 Грудня 2015 19:16
У Варшаві за 10 грн.(це блзько 1.5 злотих по курсу 6.3) можна "проїхатись" тільки пішки. Плата за проїзд тарифікується в залежності від часу перебування в транспортному засобі при мінімальній оплаті проїзду за 1 зупинку 3 злотих( приблизно 19 грн.). Популярні є проїздні талони де купуєш час проїзду, Так значно дешевше. Студентський коштує менше на 50 % . От і порахуйте, НЕМА ЧОГО СЛУХАТИ автора петиціЇ СЕРГІЯ АБРАМА - поїдьте і подивіться. Я там буваю ледь не щотижня. До речі за вхід до туалету на АС Варшава коштує 2 злотих (12 - 13 грн.).
Anonymous до свідок Показати IP 15 Грудня 2015 20:33
Типовий ТАКСАСТ, що з тебе взяти!
Anonymous Показати IP 15 Грудня 2015 20:32
В ср*ку хай засунуть своє "не підтримують"! ЗАБОРОНИТИ на законодавчому рівні депутату міськради мати відношення до бізнесу в сфері ТАКСІ, тоді побачимо...
Перехожий до Anonymous Показати IP 15 Грудня 2015 20:55
а ти думаєш, що до маршруток ці урки не мають відношення? Наївний..
Фотін Показати IP 15 Грудня 2015 21:31
В ночі потрібно спати, а не швендяти містом. А тим хто працює до 23 є рейсовий тролейбус, або ж маршрутка відповідна, від заводу.
? Показати IP 16 Грудня 2015 01:10
цікаво, а звідки в міськраді ВІДОМО про "НУЛЬОВИЙ пасажиропотік"? з 18 та інш. НЕ МОЖУТЬ навести порядок. на ВОЛІ зупиняються на переході або в 1м від бардюра, тролейбусні зупинки НАЛІПИЛИ що 50м !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
женева Показати IP 16 Грудня 2015 10:33
Усім бл*дь спати!!!!!!
Тома Показати IP 16 Грудня 2015 21:48
Ну й ви злюки! Гризетися! Бо біда вас за сраку не вкусила. Все гроші рахуєте! А в людей всякі випадки бувають. Назвавсь грибом лізь в корзину. Треба везти той вези.Буду не буду, найдуться люди що будуть. Навіщо мертве місто. подивіться в других країнах. В ночі життя починаеться. Треба вский транспорт.Хто хоче спати хай спить .Другі будуть працювати!