USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Петиція про нічну маршрутку в Луцьку набрала 300 голосів

27 Листопада 2015 16:34
Петиція про запровадження нічної маршрутки набрала необхідних 300 голосів лучан – це зобов’язує міськраду розглядати звернення на виконкомі або сесії, а тоді дати відповідь громаді міста.

За станом на 27 листопада петицію мешканця обласного центру Сергія Абрама підписало 406 лучан. Автор звернення розмістив його 19 листопада на сайті Єдиної системи місцевих петицій в розділі «Транспорт і дороги», - повідомляє «Район.Луцьк».

У петиції йдеться: «В кожному європейському місті є нічні маршрутки з інтервалом 30-40 хвилин, аби місцеві жителі та гості міста могли добратися додому у нічну пору доби. Вони можуть коштувати дорожче ніж денні, але сполучати центральні та спальні райони міста».

Очевидно, що більшість містян давно переймаються подібною проблемою. Адже дістатися маршруткою віддалених районів Луцька пізніше 23-ї години практично неможливо. Більшість автобусів завершують курсувати містом щонайпізніше опівночі. Однак це стосується лише маршруток, які завершують рейси безпосередньо біля гаражів. А тому підвозять запізнілих городян.

Тому не дивно, що петицію про нічну маршрутку ще за 6 днів до кінця голосування підтримало 406 лучан за необхідних 300 голосів.

Нагадаємо, у Луцьку електронні петиції приймаються на розгляд міської ради у випадку, якщо вона набирає 300 голосів. Отож, тепер міськрада винесла петицію на обговорення. Далі, якщо вирішення питань, порушених у тексті петиції, вимагатиме розгляду на засіданні виконкому або сесії міської ради, виконавчий орган готуватиме необхідний проект рішення.

Після того на засідання виконавчого комітету та сесію запрошуватиметься автор петиції, який матиме можливість виступу.

Відповідь на петицію буде оприлюднена на офіційному сайті міської ради та надіслана автору не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, нещодавно Луцька міська рада дала відповідь на першу електронну петицію, у якій пропонували перенести Старий ринок із центру міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 27 Листопада 2015 17:00
Так как эти 300 человек не обеспечат прибыльность ночного маршрута, то возникает естественный вопрос, а все лучане согласны повысить стоимость дневного проезда, чтобы компенсировать убыточность ночных маршрутов?
User до Анонім Показати IP 27 Листопада 2015 18:32
Піднімати вартість денного проїзду не будуть, нічні маршрутки просто будуть дорожчі. В статті так і написано, але ж "чукча не читатель"?
Анонім до User Показати IP 27 Листопада 2015 18:39
А сколько человек будет ездить этими ночными маршрутками? Неужели повышенная стоимость проезда в них компенсирует все затраты на обеспечение этих рейсов. Ведь маршрутка - это не такси. Она обязана ездить по расписанию, даже в том случае, когда в ней нет пассажиров. А зарплата дополнительным водителям этих маршруток? И т.д. и т.п. И, вообще, что в Луцке нет такси, чтобы перевезти за ночь 3 сотни пассажиров?
Ностра до Анонім Показати IP 29 Листопада 2015 01:09
Чому"три сотні"? Три сотні тільки знають про цю петицію, а скільки лучан не мають доступу до інтернету або поки що не знають про існування системи електронних петицій?
опа Показати IP 27 Листопада 2015 17:47
Петиція про перенесення старого ринку також набрала 300 голосів...
Люди добрі до опа Показати IP 27 Листопада 2015 20:20
Ті всі петиції,щоб люди меше зчиняли галасу.А так підписують собі тихенько і нікому не мішають, а наші любі обранці накатають так,щоб їхнім інтересам не шкодило
дідо Показати IP 27 Листопада 2015 17:55
Після 23ї потрібно вдома сидить ,а не швендяти по ригаловках.
аааа до дідо Показати IP 27 Листопада 2015 23:27
А треба абрама за кермо посадити-нехай розвозить маргіналів з техаса чи версаля.
ЛУЧАНИН до дідо Показати IP 28 Листопада 2015 02:30
Після 23:00 не сидіти потрібно а СПАТИ!!!
Катерина до ЛУЧАНИН Показати IP 30 Листопада 2015 10:09
А якщо людина з РОБОТІ їде? Не будьте такими критичними! З Дубнівської взагалі після 21 НЕРЕАЛЬНО виїхати!
Ностра до дідо Показати IP 29 Листопада 2015 01:11
Дехто батьків провідує, дехто з потяга додому добирається, дехто - на вранішній автобус.
34 маршрут Показати IP 27 Листопада 2015 23:04
а якже обіцяний і довгоочікуваний 34 маршрут для мешканців ківерцівської.? Навіщо нічна маршрутка? Люди, які тусять у клубах знайдуть так чи інакше гроші на таксі.
Anonymous Показати IP 28 Листопада 2015 10:43
Нічна маршрутка навіщо? Ні, ну зашибісь позиція, "тусять в клубах" то зрозуміло, а якщо на НІЧНИЙ потяг або автобус (з нього додому) людині треба, а грошей на роз'їзди на таксі немає? Пішки вночі чи зранечку о 4-5 ранку через все місто, відстрілюючись від гопоти і приблудних собацюр (якщо є чим)? Чи то нормально, коли, як 1-ка з Дубнівської, маршрутки ходять до 21-00, або 17, 28 на Конякіна - поки базар? Прихильникам "дома сидіти треба" - ситуації бувають РІЗНІ! Так, хай і по 5 грн буде, і раз на півгодини, але БУДЕ!
Ностра до Anonymous Показати IP 29 Листопада 2015 01:12
Умнічка!
Лінка до Ностра Показати IP 30 Листопада 2015 20:25
Розгалужуйте тролейбуси і автобуси.