USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

Очевидці розповіли подробиці трагічної ДТП на Волині. ОНОВЛЕНО

12 Травня 2015 21:40
Свідки страшної нічної ДТП, яка трапилася на автодорозі Київ – Ковель – Ягодин, поблизу села Старі Кошари Ковельського району, стверджують, що аварію скоїв нетверезий прикордонник, - про це повідомляє ВолиньPost.

Нагадаємо, сьогодні о 2:45 на трасі Любомль-Ковель сталася страшна ДТП, внаслідок якої загинуло двоє чоловіків, дві жінки та четверо людей травмувалися.

Очевидці зазначили, що винуватця аварії зараз намагаються активно виправдовувати. З їх слів, версія правоохоронців така, що чоловік рухався 90 кілометрів на годину. Водночас люди, які стали свідками події, стверджують, що цифра на спідометрі – 240, а водій був, м’яко кажучи, у нетверезому стані: «Удар був божевільний, такий, що людей порозривало», – розповів один із очевидців.

Окрім того, свідки зазначили, що винуватець аварії є прикордонником, хоча цього ніде не афішують. Також з їх слів стало відомо, що цією дорожньо-транспортною пригодою вже зацікавилася військова прокуратура. Очевидці наголошують, що стежитимуть за розслідуванням і не дозволять винуватцю уникнути покарання.

Окрім того, як повідомляє Kowel.com.ua, постраждалі, які наразі перебувають у Ковельській центральній районній лікарні, та їхні родичі не дають забрати винуватця ДТП, нібито прикордонника, який теж там знаходиться, у військовий шпиталь. Люди остерігаються, аби чоловіка не «сховали» від кримінальної відповідальності.

Як стверджують очевидці, ситуація навіть була на грані самосуду, якому запобігають працівники міліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
мент Показати IP 12 Травня 2015 22:41
Перевіряйте свої плітки. Винуаатець під вартою
читати вмієш? до мент Показати IP 12 Травня 2015 22:58
так і написано, що "запобігають працівники міліції".
немент Показати IP 12 Травня 2015 22:46
Які нах 240 на старому Галанті?
мент до немент Показати IP 12 Травня 2015 23:48
Які нах 90? при 90 такоі аваріі взагалі не пловинно бути
До немент Показати IP 13 Травня 2015 00:25
240 для галанта цілком реально
ненемент до До немент Показати IP 13 Травня 2015 07:30
При 180 на цій машині би вже в кюветі лежав. Яким чином свідки на спідометрі побачили 240?З погранцом в машині хтось був?
Анонім до ненемент Показати IP 15 Травня 2015 12:38
спідометрзастряг на 240
E.O.S. до До немент Показати IP 13 Травня 2015 10:54
Не реально!!!
Цемент Показати IP 13 Травня 2015 07:15
коментар було видалено
Шукачам пригод Показати IP 13 Травня 2015 08:05
А у прикордонників взагалі своя "республіка". Ви подивіться - то ДТП, то стріляють. Хочеться швидкого руху і постріляти - в АТО бовдурів. А то від мирного ситного життя горілка добре п"ється.
Вася Показати IP 13 Травня 2015 09:34
Як ви можете??! То ж Герой!!!
рол Показати IP 13 Травня 2015 09:36
С....Т.А !!! ЩОБ СТІЛЬКИ ЛЮДЕЙ ЗАГИНУЛО І ПОРАНЕНО ,,,А ВОНИ ПРИКРИВАЮТЬ,,,!!!! У НИХ Є РОДИЧІ І БЛИЗЬКИ ЛЮДИ ,,,, ПОДУМАЙТЕ ПРО НИХ ,,,,, А БОГ ВСЕ БАЧИТЬ!
Волинь Показати IP 13 Травня 2015 09:51
Не дайте винуватцю загибелі людей не бути покараним. Люди які зовсім ні в чому не винні загинули. То це вже впершу чергу права забрати у такого водія. А по-друге накарати таку особу хто б він не був і хто б його не прикривав. Хай лежить у лікарні з простими людьми а відповідає за свої вчинки і зрозуміє що таке людська біда а не все купляють! Здоров"я і розум не купиш.
лучанин Показати IP 13 Травня 2015 10:12
чому не вказують в якому він перебував в стані алкогольного спяніння ,
Вчитель Показати IP 13 Травня 2015 10:33
А чому прізвища не називають,це що великий секрет? Хай люди знають про героя-хрона!
а ніяк Показати IP 13 Травня 2015 10:52
а як даї зогородило місце першої дтп.? від першого дтп до другої більше години. Міжнародна швидкістна траса як би все було в мігалках віновнік другої дтп ще за пару км розвернувся і втік.
E.O.S. до а ніяк Показати IP 13 Травня 2015 10:57
Напевно їх ще не було там...
галя до а ніяк Показати IP 13 Травня 2015 12:32
їх не викликали,тільки швидку
баба Маня Показати IP 13 Травня 2015 12:12
таких уродів, що сідають за кермо п'яними, незалежно від чину, посади і т.д. потрібно або садити, або, якщо скоїли таку аварію - СМЕРТНУ КАРУ!!!
007 Показати IP 13 Травня 2015 12:34
Самі перші нарушителі ПДР є люди в погонах або при законі. крапка
Анонім Показати IP 13 Травня 2015 14:20
Винуватець Василь Білаш з 1989року народження
Анонім Показати IP 13 Травня 2015 20:22
Це було дуже страшно
Анонім. Показати IP 14 Травня 2015 00:25
Вже шести людей немає
Анонім до Анонім. Показати IP 14 Травня 2015 09:24
Ну нащо ви брешете??? Загиблих четверо. Помовчіть, якщо не знаєте, і перестаньте ховати дівчину. Вона жива!!!! На жаль. у дуже тяжкому стані, кома. Я вже більше не можу слухати ці плітки. А водій, хто б він не був, вже сам себе покарав. Він буде сидіти, однозначно. Жити і усвідомлювати, що ти загубив життя чотирьох молодих людей!!! Мені здається, гіршої кари нема. Загиблі нехай спочивають з миром! Співчуття рідним.
Анонім Показати IP 14 Травня 2015 15:54
Друзі працюють в міліції. Кажуть, що вже в живих немає шести людей. Та не лише вони. Таке враження, що ви виправдовуєте вбивцю. Таких як він не треба саджати і кормити за державний кошт. Відрізати йому руку і ногу, виколити око , так як він своїм вчинком зробив!!! і забрати деякі органи для нужденних, яких у нас багато. А тоді випустити - хай живе!!! А те що сидітиме, нічого не научить таких як він!
Подруга! до Анонім Показати IP 15 Травня 2015 00:14
Не знаю де твої друзі з міліції беруть інформацію,але загинуло тільки 4. А двоє:хлопчина без ноги та Валентина Слава Богу живі!Не треба розводити плітки і хоронити людей,не знаючи точної інформації!
т до Антонім Показати IP 14 Травня 2015 17:02
Які друзі? коли є чотири трупи.... невже Вам хочеться про таке говорити.
анонмка Показати IP 14 Травня 2015 20:02
так сколько на самом деле за гинуло человек?
хюндай Показати IP 14 Травня 2015 22:17
а учасники першого дтп живі?