USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Новопризначений прокурор Волині «візьметься» за Колісника і його сина

5 Квітня 2014 14:17
Прокурор області Анатолій Коцура пообіцяв ретельно вивчити справу колишнього очільника лісомисливського господарства Богдана Колісника й «розібратися по закону».

Про це йшлося під час зустрічі прокурора області з громадськими активістами, журналістами сьогодні, 5-го квітня.

Голова ГО «Ніхто крім нас» Андрій Зубков наголосив, що Колісник «відмивав» величезні суми грошей, створював підставні фірми, але поки лишився непокараним.

«Прошу звернути особливу увагу щодо Колісника. Лісомисливське господарство - це одна із прибуткових галузей області, там працює багато підставних фірм, люди вигравали суди, але все в пустку. Його син причетний до того, як земельні ділянки роздавали кому попало. Це в Прилуцькій сільраді, де більше півсотні земельних ділянок роздали», - додав Андрій Зубков.

Прокурор області повідомив, що цю справу вивчить, але для цього потрібен час. Та запевнив, що діятиме згідно з законом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
САША Показати IP 5 Квітня 2014 14:35
Колісник і Клімчук - це два основних бандюка в нашій області!
Анонім до САША Показати IP 5 Квітня 2014 14:37
а чого?
??? до САША Показати IP 5 Квітня 2014 16:16
Не там шукаєте...
!!!! до ??? Показати IP 5 Квітня 2014 17:16
там!!!!
дідо Показати IP 5 Квітня 2014 14:39
Для прокурора багато роботи. МРЕО, ДАЇ, УБОЗ,відділ капбудівництва облдержадміністрації, земельна комісія Луцькради, Шнит Тарас Івапнович, депутат Гриб.....
лівий сектор Показати IP 5 Квітня 2014 14:43
а також треба навести лад з такима прешибеями як данильчук аркаша і компанія за створення незаконного озброєного злочинного угрупування.
Розвели стукачків Показати IP 5 Квітня 2014 14:45
Це що за муйня? Прокурор вивчить справу. А що є справа? Нема ніякої справи. І бути неможе. Бо теперішній закон навіть не знає такого, як кримінальна справа. Є кримінальне провадження. Якщо Зубков має докази злочинів Колісника то нехай офіційно пише заяву про злочин. Реєструє її. І чекає результату законного розслідування.
лівий сектор до Розвели стукачків Показати IP 5 Квітня 2014 14:49
погоджуюсь.а то хочуть розвести на волині всяку махновщину......
молоток до Розвели стукачків Показати IP 5 Квітня 2014 17:02
не хвилюйся так...i на тебе щось знайдеться...
Андрій Зубков до Розвели стукачків Показати IP 5 Квітня 2014 17:06
100%.
лучанин Показати IP 5 Квітня 2014 14:52
щеб він з данильчуком і з його бандою розібрався
До до лучанин Показати IP 5 Квітня 2014 16:18
Тепер прокуратура і данильчук одна банда.
999999 Показати IP 5 Квітня 2014 14:55
гаї як брало 100грн за перевищення швидкості так і бере в мрео щоб зняти машину з обліка чи поставити на облік шукаєш рішаловів бо зробити це самому нереально ось де поле для маневру новому прокурору.
прокурор Показати IP 5 Квітня 2014 15:02
нехай запитає прокурор де гузь набрав грошей на новий лексус бо по декларації він жебрак а колісник як не як все життя пропрацював на керівних посадах і я недумаю що неміг чоловік заробити на пристойнуе авто а тов.гузь горлопанить а на лексусі їздить мабуть коліснику треба ходити на репетиторство до гуся.
а что там до прокурор Показати IP 5 Квітня 2014 15:51
по багамах.гузь тоже там імеет?ростов атазвісь
Лучанин Показати IP 5 Квітня 2014 15:38
Нехай, як що він дійсно прокурор, а не маріонетка займеться розслідування геноциду проти Українського народу, який розпочала нова влада на чолі Яценюка та Турчинова, які танцюють під "дудку" Ю.Тимошенко. Про підвищення цін на продукти харчування, газ, електроенергії,зменшення соціальної допомоги, незрозуміле підвищення курсу валюти, нафтопродукти, введення незрозумілих нових податків.
лучанину до Лучанин Показати IP 5 Квітня 2014 17:53
Шановиний! Вам не здається, що ви не шарите чим займається прокуратура і що входить в повноваження прокурора області?
Лучанин до лучанину Показати IP 5 Квітня 2014 19:50
Я не шарю. Я думаю і знаю, що в ходить у повноваження, а що не входить. Почитайте ЗУ "Про прокуратуру", і добре почитайте. А те що ви там собі "шарите", то я не знаю. До речі, а чим займається прокуратура,я думаю, що більшість з працівників, займається хабарництво, корупцією, але не тим чім треба.
Бувалий до Лучанин Показати IP 5 Квітня 2014 23:47
А що ж ви хотіли? За що боролись на те і напоролись.
Андрій Зубков Показати IP 5 Квітня 2014 16:37
:) дякую журналістам за pr, проте я наголошував на оборутках з землею міністерства оборони та корпції на митниці! :) Будь-ласка, будьте уважніші під час роботи!
дуб Показати IP 5 Квітня 2014 16:48
2008-2009р колiсник з сином романом , тодi директором камiнь каширського лг. , вагонами крав лic без документiв в поступельському л-вi ратнiвського длмг.Передачу згаданого лicництва в кам- каширський лicгосп робили заднiм числом!!!
лісник до дуб Показати IP 5 Квітня 2014 17:07
та ти шо прям вагонам? і без документів? от гади!
автоцентр Показати IP 5 Квітня 2014 16:57
акцiя вiд колicника:кожному новому прокурору авто на вибiр в подарунок!!!!!
лісник Показати IP 5 Квітня 2014 16:59
коментар було видалено
директор дп Показати IP 5 Квітня 2014 17:21
шановні вам ще неосмердло писати всяку гадость яка непідтверджина ні чим.якщо у вас є конкретні задокументовані факти то ідіть в понеділок до нового прокурора області і кладіть йому на стіл нехай розбираєтся . нажаль такими необдуманими діями які відбуваются ми втратили назавжди крим і можем втратити ще пів україни.шановні де ж наша єдність розум.перестаньте лити бруд один на одного.чого ніхто непиши скільком хворим допомоглось храмам школам громадам та і простим людяма от дурню непідтверджену строчите усі.схаменітся.
леся Показати IP 5 Квітня 2014 17:24
колicник закрався сильно ...ще й зеника не вберiг
гоша до леся Показати IP 5 Квітня 2014 17:34
леся.ти в небезпеці.ти володієш такою цінною інформацією.ховайся в хаті і невиходь.
коментатор до гоша Показати IP 5 Квітня 2014 17:36
ха ха. а ще запасися памперсами.
пс до коментатор Показати IP 5 Квітня 2014 22:18
а менi не смiшно....
лісник Показати IP 5 Квітня 2014 17:31
коментар було видалено
депутат Показати IP 5 Квітня 2014 20:59
Перевірте межі заповідника в Воротнів... там КОлісник пару ставків собі "прихопив"...
він Показати IP 5 Квітня 2014 23:50
дуже зручний момент для зведення особистих рахунків. навіть призвіща називають.пахне 37 роком
Рекреаційний "Лісови Показати IP 6 Квітня 2014 09:47
За багато років правління Колісник перетворив лісове господарство Волині на найбільш корумповану галузь. Багато доказів не треба - люди самі все бачать!
олексiй Показати IP 6 Квітня 2014 10:19
треба за разом потрусити i директорiв лicгоспiв, й носом чую багато цiкавого спливе??!
петя до олексiй Показати IP 6 Квітня 2014 10:29
почати треба з квартирка, тiльки обережно а то в московiю втече!!
анатолiй Показати IP 6 Квітня 2014 10:25
а лic як крали так i крадуть...тiльки вже в день не тягають а все потемки возять...можливо шось бояться!?
Зіновій Показати IP 6 Квітня 2014 10:49
Хай розстібне свою ширінку і візьметься. Бралка ще не виросла!!!
оля до Зіновій Показати IP 6 Квітня 2014 12:27
судя по фамилии нового прокурора то "бралка" в его виросла, а тебе точно нечем хвастаться!?