USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Новий тролейбусний маршрут у Луцьку. ГРАФІК РУХУ

17 Листопада 2014 12:15
З 19 листопада цього року лучани та гості міста зможуть скористатися послугами електротранспорту за новим маршрутом. Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, в обласному центрі ввели новий тролейбусний маршрут, який сполучатиме вулицю Гордіюк та село Гаразджа.

Так, рішенням виконавчого комітету у місті Луцьку відкрито новий тролейбусний маршрут №10 «вул. Гордіюк – с. Гаразджа (кладовище)».

Маршрут пролягає наступними вулицями та проспектами: Гордіюк, Соборності, Перемоги, Винниченка, Волі, Рівненська, село Гаразджа (кладовище).

Також з цього дня, 19 листопада, буде скасованоий один випуск тролейбуса на маршруті № 3 “Лісництво — с. Гаразджа”.

Нагадаємо, в місті втретє оголосили конкурс на автобусний маршрут загального користування № 4 «Залізничний вокзал – Вересневе».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Лучанин Показати IP 17 Листопада 2014 12:38
А чи не планується найближчим часом відкрити троллейбусний маршрут ДПЗ - Залізничний вокзал? І також з'єднати вулицю Львівську через вул. Окружну з троллейбусним кільцем на ДПЗ? А на перспективу будівництво тролейбусної лінії на Вишків і тоді можливо і не один новий троллейбусний маршрут.
Головний по тролейбу до Лучанин Показати IP 17 Листопада 2014 13:55
Планується!
Директор ЛПЕ до Головний по тролейбу Показати IP 18 Листопада 2014 10:05
Планується, колись в далекому майбутньому...
яяяя Показати IP 17 Листопада 2014 12:52
А чому не зроблять тролейбусний маршрут з КРЗ, через Відродження, Волі і на Львівську??? Думаю, що цей маршрут мав би не мало пасажирів, так, як студенти їздять на пари, люди на роботу в ту сторону, а маршрутки 12 завжди переповнені.
Головний по тролейбу до яяяя Показати IP 17 Листопада 2014 13:56
Зроблять!
Лучанин до Головний по тролейбу Показати IP 17 Листопада 2014 14:07
Якби ж! Планувати і робити різні речі.
Головний по тролейбу до Лучанин Показати IP 17 Листопада 2014 14:54
Слухай, Достоєвський, я ж сказав, все буде ОК, вийди на зупинку і чекай, будуть тобі всі маршрути, головне чекай. Якщо треба, з понеділка запрацює Луцький аеропорт!
Лучанин до Головний по тролейбу Показати IP 17 Листопада 2014 15:24
Ще лінію метро пообіцяй і буде всім щастя.
Головний по тролейбу до Лучанин Показати IP 17 Листопада 2014 15:41
Даремно ти так іронічно... Викладай свої реквізити, адресу проживання та необхідний маршрут переміщення і за тобою буде закріплено індивідуальну дрезину! Ну хіба ж ти не щасливчик?! Лучани тобі заздрять!
Лучанин Показати IP 17 Листопада 2014 14:11
Вже подібний маршрут за номером №13 був. Ходив з КРЗ на Львівську. Але чомусь не прижився. Тому я і писав, що потрібно з'єднати вул. Львівську з ДПЗ по вул. Окружній і тоді можна значно розширити троллейбусну мережу міста. Але видно це не всім вигідно.
Вовк до Лучанин Показати IP 17 Листопада 2014 15:42
Ну ти і обнаглів друже. Зі львівської до ДПЗ якщо навпростець то від сили 10 хвилин іти .Та і ходити пішки корисно для здоров'я.
Anonymous Показати IP 17 Листопада 2014 19:03
маршрут фуфельный ... у нас максимум 5 маршрутов нужно сделать ... только что б они между собой не пересекались вот тогда будит толк