Новий рік у Луцьку пройде з Бандерою, але без ялинки?
![](/resize/450x299/r/files/news/2008/12-09/3655-1u.jpg)
Луцький міський голова Богдан Шиба під час оперативної наради заторкнув питання проведення зимових свят у обласному центрі Волині. Про це 9 грудня інформує репортер «Волинських Новин».
За словами пана Шиби, «зимові свята будемо проводити за мінімального використання бюджетних коштів». За приклад Богдан Шиба радить взяти нещодавній день місцевого самоврядування. Свята в першу чергу будуть організовані для дітей і носитимуть часто благодійний характер.
Під час прес-конференції було оприлюднено звернення екологічних та інших громадських організацій щодо одного з питань, пов’язаних з проведення новорічних свят. ЕТО «Друїди», громадська рада при Луцькому міському голові, Асоціація захисту прав молоді Волині, ЦГМОВ «Наша справа» просять муніципалітет не встановлювати цього року новорічну ялинку.
Підписанти стверджують, що зазвичай перед Новим роком зрубується і встановлюється на Театральному майдані Луцька ялинка віком приблизно 50 років. За словами представників громадських організацій, на майдані ще є ялинки, які можна прикрасити.
Богдан Шиба зазначив, що вважає цю пропозицію розумною. За його словами, проблема порушена у звернені буде обговорена. Також Богдан Шиба зазначив, що першого січня 2009 року у місті пройдуть заходи приурочені до Дня народження Степана Бандери.
Зокрема і на одноіменній вулиці. Проте конкурс проекту пам’ятника Степану Бандері, за словами пана Шиби, продовжили, бо необхідно ще дати попрацювати над таким проектом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За словами пана Шиби, «зимові свята будемо проводити за мінімального використання бюджетних коштів». За приклад Богдан Шиба радить взяти нещодавній день місцевого самоврядування. Свята в першу чергу будуть організовані для дітей і носитимуть часто благодійний характер.
Під час прес-конференції було оприлюднено звернення екологічних та інших громадських організацій щодо одного з питань, пов’язаних з проведення новорічних свят. ЕТО «Друїди», громадська рада при Луцькому міському голові, Асоціація захисту прав молоді Волині, ЦГМОВ «Наша справа» просять муніципалітет не встановлювати цього року новорічну ялинку.
Підписанти стверджують, що зазвичай перед Новим роком зрубується і встановлюється на Театральному майдані Луцька ялинка віком приблизно 50 років. За словами представників громадських організацій, на майдані ще є ялинки, які можна прикрасити.
Богдан Шиба зазначив, що вважає цю пропозицію розумною. За його словами, проблема порушена у звернені буде обговорена. Також Богдан Шиба зазначив, що першого січня 2009 року у місті пройдуть заходи приурочені до Дня народження Степана Бандери.
Зокрема і на одноіменній вулиці. Проте конкурс проекту пам’ятника Степану Бандері, за словами пана Шиби, продовжили, бо необхідно ще дати попрацювати над таким проектом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045860)
Анонім
Показати IP
9 Грудня 2008 14:04
Давайте ялинку в центрі не ставити, Новий рік не святкувати, подарунки не дарувати, ніяких вихідних! Подобається? А все почнеться з ялинки... Додумалися...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045860)
Анонім
Показати IP
9 Грудня 2008 16:59
Ялинка не прикольно,а коли не має снігу набагато гірше.
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.