USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Обрали голову Горохівської райради

3 Грудня 2015 21:23
Головою Горохівської райради став аграрій Тарас Щерблюк, а заступником - радикал Віталій Клемба. Про це повідомляє сайт Горохів.

Під час першої сесії Горохівської районної ради VII скликання, яка відбуласясьогодні, 3 грудня, обрали керівний склад ради.

На посаду голови райради претендували два кандидати:

- Тарас Щерблюк, Аграрна партія України, керівник ПП «Макс-Ком»

- Петро Гордіюк, ВО «Батьківщина», директор Лобачівського цегельного заводу

Депутати шляхом таємного голосування обрали головою ради Тарас Щерблюка, який отримав перевагу у 27 голосів.

Заступником голови районної ради обрали Віталія Клембу, кандидатуру якого вніс Щерблюк.

Нагадаємо, у складі районної ради працює 40 депутатів: :

Горохівська районна партійна організація Аграрної партії України – 9 депутатських мандатів;

Горохівська районна організація ВО «Свобода» - 5;

Горохівська районна організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів «УКРОП» -5;

Горохівська районна у Волинській області організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - 6;

Горохівська районна партійна організація політичної партії «Наш край» - 2;

Горохівська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка – 7 депутатських мандатів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Ігор Показати IP 4 Грудня 2015 01:01
КІрпІча заступником ?! Так це ж бездар !
Штрих до Ігор Показати IP 9 Грудня 2015 21:49
Строго за канонами жанру - Попандопуло в заступники! "Це все ваше, і це знову ваше"(с)
Виборці Показати IP 4 Грудня 2015 08:36
Сліпі раби своїх слабкостей часто прокладають свою стежку в дике поле. Замість сто разів зважити іншу думку, вони сто разів повторюють свою.
район Показати IP 4 Грудня 2015 08:38
Часто люди прикриваються принципом патріотизму... І тоне тільки в політичних групах. Але ж на словах скрізь усі патріоти. Виділяється той, хто найбільше кричить. І найменшим здається той, хто найбільше працює, скромно і тихо. Чи не тому широке слово патріот стало словом, яке беруть у лапки. І варто подумати, що мав на увазі Л.Тостой, коли казав: " Патриотизм - последнее прибежеще негодяев". Мабуть таки патріотизм, як і віра, завжди буває в тихім служінні.
толя Показати IP 4 Грудня 2015 09:05
Це радикал!
Вася Показати IP 4 Грудня 2015 10:55
Радикали знову продалися((
толя Показати IP 4 Грудня 2015 12:40
сформували більшість відповідно до волевиявлення. хіба це ознака самоврядування?
ГРОШІ Показати IP 4 Грудня 2015 16:40
- це слабкість людей. Купується все і продається за гроші... Совість і честь не в моді !
Коля Показати IP 4 Грудня 2015 17:31
Совість і честь поїхала до Ощева
саша Показати IP 5 Грудня 2015 13:23
А де ж Льончик з Ощева? Воно вже наробило.Квартиру вкрав ы грошей тисячами. Суд Божий над такими хапугами. Позор Горохівщині. Клемба не кращий. Він і пердне за гривню. Дожекалися.
БОс Показати IP 5 Грудня 2015 13:31
Тарас наведи порядок.Льончика за матьню і до суду.СЛАВА НАЦІЇ.
я Показати IP 9 Грудня 2015 15:34
Перш, ніж об*ирати когось, подумайти чим ви кращі? Це правильно що головують тепер нові люди. Правильно що повиганяли старих пер*унів, шкода що не всіх. А не будете заважати, то й будуть працювати. А здорова критика, то для них стимул. А як ви виражаєтеся "бездар", ще всім вам грамотним покаже, що він дійсно хороший господар. А то що за гривню зробить - то людина знає ціну грошам, такого економіста нам і треба, (щоб наповнити бюджет району), а не політика. І все чого він досягнув, то досягнув сам. І голова тепер у нас молодий, перспективний і мудрий керівник. Удачі вам, хлопці!!!
іван до я Показати IP 29 Вересня 2017 15:26
Ціну грошам знає і хабарі бере , вже попався
До Я Показати IP 12 Грудня 2015 18:19
Хто знає, може і справді буде краще. Бо Андрійчук наповнював не бюджет району, а бюджет своєї сім'ї, обкрадав людей нагло і відкрито.