USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Офіційні зарплати у Луцьку та районі

20 Листопада 2014 08:31
Середньомісячна офіційна заробітна плата лучан за період з січня по вересень цього року становить 2781 гривню.

Про це інформують у головному управлінні статистики в області.

В економіці і соціальній сфері міста (без врахування працівників малих підприємств з чисельністю працюючих менше 10 осіб, та зайнятих у фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності) було зайнято 68,4 тисячі робітників і службовців (37,5% - штатних працівників області).

Їх середньомісячна заробітна плата становила 2781 гривні, що в 2,3 раза вище рівня мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму, передбаченого законодавством для працездатних осіб (1218 гривень). Вищі заробітки тільки у Нововолинську (3469 гривні), Луцькому районі (2998 гривень) та Ковелі (2801), в області вони дорівнювали 2646 гривень.

Майже в половині звітуючих суб’єктів заробітки були в межах від 1,5 тисячі до 3 тисяч - в них зайнято 55,4% штатних працівників міста, у 21,9% підприємств, установ, організацій – від 3 тисяч до 4 (понад чверть працівників), в десятій частині – перевищували 4 тисячі гривень (9,2% працівників). Разом з тим, у 2,6% підприємств, де зайнято 0,8% працівників, заробітки не перевищили законодавчо визначених мінімальних стандартів.

Що ж стосується Луцького району (без врахування працівників малих підприємств з чисельністю працюючих менше 10 осіб та зайнятих у фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності) , то в економіці і соціальній сфері зайнято 15,8 тисячі осіб (8,7% найманих працівників області).

Їх середньомісячна заробітна плата становила 2998 гривні, що в 2,5 рази вище рівня мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму, передбаченого законодавством для працездатних.

Частка підприємств, установ та організацій з рівнем середньої зарплати до 2 тисяч гривень зменшилась в порівнянні з відповідним періодом 2013р. з 50,7% до 46,6%, в них зайнята п’ята частина штатних працівників району. Кожні чотири з десяти обстежуваних суб’єктів мали заробітки в межах від 2 до 3 тисяч гривень, де зайнята понад третина працівників.

В кожному восьмому підприємстві, де зайнята близько половина працівників, середня зарплата перевищила 3 тисяч гривень, серед них: СП ТзОВ "Модерн-Експо", ТзОВ "Агідель", ТзОВ «Кромберг енд Шуберт», ПАТ "Волиньхолдінг".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
лучанка Показати IP 20 Листопада 2014 08:50
Це не зарплати а сльози, вищі за прожитковий мінімум в 2,3 рази, а ціни , ліки, комунальні послуги в 100 раз, зато ідемо в європу. Нехай наш уряд візьме собі такий прожитковий мінімум і попробує прожити.
Лучанин Показати IP 20 Листопада 2014 09:19
чим ви хвалитеся... Позор з такими зарплатами. Якщо попередні майдани більше були ідейними, ідеологічними, то наступний буде суто економічний, коли голодні люди вийдуть на протести. І не варто все на війну списувати. Чиновники не голодують
луцький селюк до Лучанин Показати IP 20 Листопада 2014 10:09
На протести ніхто виходити не буде, протести до сраки, вони не ефективні! Люди вийдуть на полювання, розмов більше не буде.
Анонім до Лучанин Показати IP 20 Листопада 2014 10:31
Де ти бачив на них ідею???
Анонім до Лучанин Показати IP 20 Листопада 2014 11:43
Ой, напевно, майданів більше не буде. По тій простій причині, що Америка печиво більше пекти НЕ БУДЕ та й розвозити нікому. А на "халяву" стояти - це дійсно потрібна ідея і голодні люди.
cпостережливий Показати IP 20 Листопада 2014 09:20
докерувались -в обласному цкнтрі зарплата нижча ніж у районі і Ковелі та НОВОВОЛИНСЬКУ.Далі розвивайте туризм а не економіку.---дерибанщики
Ольга Показати IP 20 Листопада 2014 09:20
Це середня враховуючи керівників, якщо багато хто живе на мінімалку то вам не розказати як це складно вижити А ще як ліки основні купити то це вже все. Нехай би депутати так пожили а то вони думають що за мінімалку можна жити . Нема слів з такою владою і всім
ОльЗІ до Ольга Показати IP 20 Листопада 2014 10:20
Депутати?:) То ви цім "свіженьким" скажіть, кого обрали, Лапіну та Гузю!:))) От тепер від них вимагайте, щоб вам рівень життя піднімали!:)
Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 09:25
кому ви брешите
Коля Показати IP 20 Листопада 2014 09:29
Є брехня, є повна брехня, а іще є СТАТИСТИКА. Якщо ми сидимо з Володимиром Петровичем за столом, а їм капусту, а він м"ясо - то по статистиці ми обох їмо голубці... Правду вище написали - якщо Сєня із свитою не піднімуть зарплати, його люди порвуть як тузік грєлку. Ми вже за межею бідності живемо. Якщо він хоче подолати корупцію - перше - зробити зарплату тим хто працює за бюджетні кошти ДОСТОЙНОЮ.
Анонім до Коля Показати IP 20 Листопада 2014 09:51
А вти читали на цьому ж сайту,яку доходи у найпростіших будненьктх наших луцьких депутатів.Там сотні тисяч доходи. а яка нерухомість,машини, земля, квартири.Де взяли бідненькі.Люструвати їх хто буде? А нам жебрацькі зарплати.Комунальні платежі 1000 грн.А їжа і ліки нам недоступні.Якщо заплатимо квартиру,то будемо голодні, а ліки-здихаймо.Не позорте нас ми вже раби і дураки по самі вуха.Зшузаєтесь відкрито з нас. Бідненьким цим депутатам в Києваі бандитам вже квартири будуть будувати в центрі Києва. А у по три віли і три квартири,нерухомиість на Гаваях,по три машини, а ви їм безоплатні квартири.А гуртожитки їм дайте, заберіть в цих,що були у попередньому скликанні. А там куча старих ворюг,то ви їм будете знову по новій квартирі давати.Це вже треба третій майдан-розкуркулення.
Тарас Показати IP 20 Листопада 2014 09:42
Коля, кому Сєня підніме? Держслужбовцям? А іншій більшій частині лучан, які працюють на комерційних підприємствах хто підніме?
Юрій Показати IP 20 Листопада 2014 09:52
Мда, статистика просто смішна. По-перше, щонайменше 80% містян отримують менше середньостатистичної зарплати. По-друге, якщо відкинути оплату в конвертах то взагалі еквівалент зарплати буде нарівні мінімальної...
Юрій Показати IP 20 Листопада 2014 09:55
Доповню! А все тому, що населення в нас як раби, сидять і тримаються за роб. місце і думають хоч те платять. Моя думка, потрібно майдан не тільки політичний влаштовувати, а й економічний - забастовки такі як в Європі. А ще закрити ті профспілки які в Україні, нічого не роблять.
село Показати IP 20 Листопада 2014 10:15
В Луцькому районі зарплата висока, а ось в нас, СГПП Дружба (здрилючка) зарплата 1200 гривень . От і виживи на ті гроші. Вдягни дітей, купи зошити, заплати за газ,світло, а на хліб і сіль грошей немає. А от вона зі свею сімейкою жирують, відпочивають за кордоном по 5-6 разів на рік
Юрій до село Показати IP 20 Листопада 2014 10:22
Потрібно не жалітися, а діяти...Моя пропозиція, економічний майдан на кожному підприємстві державному чи приватному з вимогою оплати праці відповідно, наприклад ,товарообороту на магазині.
РАБ до Юрій Показати IP 20 Листопада 2014 10:45
Пане Юрію,я повністю згідний з Вами і повністю підтримую,і схвалюю Вашу думку.Але погляньте в чиїх руках влада і навіть середній бізнес,не кажучи про великий.А в чиїх руках вся банківська система і торговельні центри,більше не буду наводити прикладів,бо й так все зрозуміло.ЖИДВА заправляє світом! Допоки хоч один жид буде на планеті,всі інші будуть рабами!
Юрій до РАБ Показати IP 20 Листопада 2014 11:21
Шановний друже, цілком з Вами погоджуюсь, що світом керує певно обмежене коло осіб єврейської національності. Однак, мовчати та йти на повідку останніх це злочин перед самим собою. Адже, в Німеччині чи Франції народу вдається вибивати певні блага й для себе?) Гляньте які вони об'єднанні коли мова заходить про їхні права і благополуччя. Як вони спільно по всій країні обявляють забастовку і не виходять на роботу цілими галузями економіки по всій країні. Тому, цитуючи Шевченка: "Борітеся й поборите", а якщо мовчати то так і проживемо в злиднях як вже живемо декілька століть поспіль.
РАБ до Юрій Показати IP 20 Листопада 2014 11:51
Пане Юрію,знову повністю згідний з Вами,але ж це відбувається на Заході ,а не у нас.Погляньте, кого знову понавибирали до ВР,( знву та сама жидва),то про яке життя і зарплати можна говорити. В українців не той мінталітет,що в європейців,а справжніх патріотів - одиниці,які ВЕЛИКОЇ роботи не зроблять.Ви цитуєте Шевченка,а хто і що в нас читає? На 80% спитий і деградований народ,якому, як є,так і добре.
Юрій до РАБ Показати IP 20 Листопада 2014 12:20
Цілко з Вами згідний, нібито спілкуєшся з людьми всі все розуміють, але нічого не роблять, скиглять і продовжують боятися. Чого боятися??? Гірше вже точно не буде. Я як писав тут рік назад, що мені стидно за Волинь бо лише 2-3% активного населення так і після революцій їм нічого не дійшло і далі поховалися по куткам і сидять чекають...А чого чекають??? хто крім нас самих покращить життя? Задумайтесь краяни і почніть хоча б з себе.
Інфузорія до Юрій Показати IP 20 Листопада 2014 18:42
Згідна з вами обома. та на кожному підприємстві ВСІ бояться! в курілках пошепки обурюються, на словах герої а на ділі комахи. якщо хтось один почне вякати - всі очі відводять, а начальсво по рогам!!! один в полі не воїн. моя хата з краю. так і живем...
Ось вам! Показати IP 20 Листопада 2014 11:38
Щоб підвищити зарплати, треба далі поскакати! Москаляку- на гілляку! Хто не мерзне, той москаль!
Юрій до Ось вам! Показати IP 20 Листопада 2014 11:45
Хм, потрібно або вату з ваших голів вибивати, або на мордовію вас департувати...
Анонім до Юрій Показати IP 20 Листопада 2014 11:55
А по суті?
Юрій до Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 12:08
Це саме, що не є по суті, в прямому розумінні!!!
Ось вам! до Юрій Показати IP 20 Листопада 2014 11:56
Щоби вату вибивати, треба ще більше скакати
Юрій до Ось вам! Показати IP 20 Листопада 2014 12:10
Так по ваті можна й поскакати, одна проблема вата вже з рік як зі мною зустрітися боїться)))
Коваль до Юрій Показати IP 20 Листопада 2014 12:36
Щось тебе не видно серед бійців на передовій. Чи ти віртуальний "воїн тьми"? Отакі, як ти і просрали Україну
Юрій до Коваль Показати IP 20 Листопада 2014 12:44
Ну по-перше: ти сам то був на передовій, щоб стверджувати? по-друге: в добровольці записаний з 10 березня якщо не помиляюсь, в територіальний батальйон "Волинь" з червня мав служити, однак розірваний меніск не пройшов. Ще питання є???
Юрій до Коваль Показати IP 20 Листопада 2014 12:46
До речі, такі як я люблять свою країну яка б вона не була, тому в апріорі її просрати не може. А чи ви любите свою країну?
Лука до Коваль Показати IP 20 Листопада 2014 12:54
Коваль Пуйлооооо, ла-ла-ла-ла!!!!!!!!!!!!!!!
Лука до Ось вам! Показати IP 20 Листопада 2014 11:45
А ваті аби підсирнути)) цілуй ху.ла в дупу)) Фу, згинь гнида!!!
Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 11:51
Про такі зарплати писали ще при Азарові.. Тільки тоді гривня була по 8, а бензин по 8,40. Не кажу про тарифи і ціни на продукти. Зараз ціни ззмінились у вищу сторону, а про зарплату знову теж саме. Що є причина для радості ? Так на чорта було скакати рік тому і кому здалась Ваша євроасоціація, якщо, читаючи вищевказані коментарі, бачиш, що прийшли не туди. А про 2015 рік говорять, - ще гірше буде. З наступаючим святом усіх.
Ян Показати IP 20 Листопада 2014 16:34
Наша Влада може збільшити тільки доллар! На інше вони не здатні.
Інфузорія Показати IP 20 Листопада 2014 18:37
шикарні з-ти!!! в мене 1400 грн. Ось де капець!!!