Олександр Кропива не вийшов до народу. ВІДЕО
![](/resize/450x337/r/files/news/2008/09-16/1478-1u.jpg)
Лучани так і не змогли почути «правду про гарячу воду» особисто від директора ТзОВ «Луцьктеплоенерго» Олександра Кропиви. Хоча для цього 15 вересня будинковим комітетом «Лучани» було організовано пікет під стінами офісу котельні №2, що розташований за адресою вулиця Карбишева, 2, – повідомляє репортер «Волинських Новин».
Щоб висловити своє обурення щодо відсутності гарячої води у трубах помешкань 33-го та 40-го кварталів, на пікет прийшло близько вісімдесяти лучан. Однак виявилося, що «винуватець події», себто пан Кропива, не зміг з’явитися на переговори з народом, оскільки перебував у той час на переговорах у Києві. Замість нього до пікетувальників вийшов голова правління ЗАТ «Волинський шовковий комбінат» Віталій Чупіков.
Пан Чупіков розповів, що він по телефону зв’язався із директором «Луцьктеплоенерго» Олександром Кропивою і той пояснив причину, чому він не може вийти на переговори із обуреними мешканцями постраждалих районів. Справа в тому, що підприємець того дня перебував на переговорах у столиці. Однак пан Кропива, за словами голови правління ЗАТ «Волинський шовковий комбінат», не проти зустрітись із лучанами або представниками відповідних організацій у будь-який зручний для них час.
У пікеті брав участь і депутат Луцької міськради Анатолій Бубенщиков. Він довів до відома мешканців 33-го та 40-го районів, що станом на 15 вересня компанії «Луцьктеплоенерго» як сплату боргу було перераховано 19 мільйонів гривень. У коментарі депутат запевнив, що заборгованість «Луцьктепло» повністю погашено. Але, щоб покласти край конфліктам, міська влада поверне котельню №2 громаді Луцька, і зробить це, як зазначив Анатолій Бубенщиков, цивілізованими методами – через суд.
Однак пікетувальники лишилися незадоволеними. Їх не цікавили жодні пояснення відсутності пана Кропиви і вони все викрикували: «Де Кропива?! Дайте Кропиву!» Наприкінці акції було підписано звернення мешканців «постраждалих» кварталів до Луцького міського голови Богдана Шиби, щоб той вирішив питання відсутності гарячої води.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Щоб висловити своє обурення щодо відсутності гарячої води у трубах помешкань 33-го та 40-го кварталів, на пікет прийшло близько вісімдесяти лучан. Однак виявилося, що «винуватець події», себто пан Кропива, не зміг з’явитися на переговори з народом, оскільки перебував у той час на переговорах у Києві. Замість нього до пікетувальників вийшов голова правління ЗАТ «Волинський шовковий комбінат» Віталій Чупіков.
Пан Чупіков розповів, що він по телефону зв’язався із директором «Луцьктеплоенерго» Олександром Кропивою і той пояснив причину, чому він не може вийти на переговори із обуреними мешканцями постраждалих районів. Справа в тому, що підприємець того дня перебував на переговорах у столиці. Однак пан Кропива, за словами голови правління ЗАТ «Волинський шовковий комбінат», не проти зустрітись із лучанами або представниками відповідних організацій у будь-який зручний для них час.
У пікеті брав участь і депутат Луцької міськради Анатолій Бубенщиков. Він довів до відома мешканців 33-го та 40-го районів, що станом на 15 вересня компанії «Луцьктеплоенерго» як сплату боргу було перераховано 19 мільйонів гривень. У коментарі депутат запевнив, що заборгованість «Луцьктепло» повністю погашено. Але, щоб покласти край конфліктам, міська влада поверне котельню №2 громаді Луцька, і зробить це, як зазначив Анатолій Бубенщиков, цивілізованими методами – через суд.
Однак пікетувальники лишилися незадоволеними. Їх не цікавили жодні пояснення відсутності пана Кропиви і вони все викрикували: «Де Кропива?! Дайте Кропиву!» Наприкінці акції було підписано звернення мешканців «постраждалих» кварталів до Луцького міського голови Богдана Шиби, щоб той вирішив питання відсутності гарячої води.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 10
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044617)
Анонім
Показати IP
16 Вересня 2008 09:36
Бубенщиков впав нижче рівня міської каналізації. Що не зробиш заради працевлаштування дружини. А я думала, чого ж то його УНП кинуло так безжалісно. Просто виявилось, що вони його дуже добре знали. Шиба валиться і тягне за собою шибоподібних.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044617)
Анонім
Показати IP
16 Вересня 2008 10:19
Звернення до пікетчиків. Якщо ви вже повірили брехні Шиби, і пішли самостійно вимагати дотримання своїх прав, подумайте: ви визнали неспроможність команди міськвиконкому захистити вас, і самостійно пішли до Кропиви. Нащо така інфантильна влада? Обирайте дієздатного мера.
Звернення до Шиби. А якби в когось із пікетчиків заграла кров і побили вікна чи ще шось? Це була б скоординована міськвладою хуліганська виходка, яку ви зорганізували, зі торони мовчки спостерігали б, а в кінці підставили б тих самих пікетчиків.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044617)
перехожий
Показати IP
16 Вересня 2008 10:38
Аноніму. Дружина Бубенщикова наразі працевлаштована і, здається, своєю роботою на ниві журналістики цілком задоволена.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044617)
Анонім
Показати IP
16 Вересня 2008 11:41
...а Кропива дійсно в Києві, був би на місця - поспілкувався б з людьми
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044617)
Анонім
Показати IP
16 Вересня 2008 11:58
Жалко людей. Как может так относиться человек к своим землякам, которого даже этим словом нельзя назвать. А вообще решительности у граждан не хватает. Нужно давить на власть, которая не способна решить вопросы, а это и мэр Шиба, и представитель президента Романюк, и председатель фонда Госимущества Самсоненко. Вот к кому нужно в первую очередь обращаться и требовать выполнения своих функций по защите граждан от произвола “криминалитета”. На их месте я бы уже давно через суд арестовал имущество котельни, отстранил администрацию от ведения хозяйства, назначил временную администрацию и возобновил нормальную работу котельной. Но, увы, у господ начальников, кишка тонка.Бояться! Или всё повик!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044617)
Петрович
Показати IP
16 Вересня 2008 12:34
Така поведінка Кропиви - це просто ганьба...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044617)
Анонім
Показати IP
16 Вересня 2008 12:41
2 Анонім 16 вересня, 11:58.
"На их месте я бы уже давно через суд арестовал имущество котельни, отстранил администрацию от ведения хозяйства, назначил временную администрацию и возобновил нормальную работу котельной." Є проблеми - судове рішення на користь Кропиви, а професіоналів які б могли керувати котельнями в Шиби немає. І ще питання чи поставить кращих ніж Кропива - он зі свого Луцьктепла розбазарив стратегічний запас мазуту. До такого навіть сам колишній мер не додумався.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044617)
ГАНЬБА КРОПИВІ!
Показати IP
17 Вересня 2008 17:30
НУ і де обіцяна гаряча вода?вже середа,а водою зовсім не пахне!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044617)
Анонім
Показати IP
18 Вересня 2008 19:47
На даний момент пожинаємо плоди діяльності Кривицького. В майбутньому будемо розхльобувати Шибині діяння.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044617)
зацікавлена особа.
Показати IP
19 Вересня 2008 16:38
чи часом кропива не готує собі доріжку до мерського крісла такими засобами?
не доведи Господи такого..
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.