Опікунська рада Луцькради відтермінували рішення з усиновлення на квартал
![](/files/news/2008/09-22/1619-1u.jpg)
Сьогодні, 22 вересня, на слуханні опікунської ради Луцької міськради розглядали прохання батьків, які хочуть стати на чергу для усиновлення дитини, – повідомляє репортер «Волинських Новин».
Як розповів начальник служби у справах неповнолітніх Луцької міськради Федір Шульган, до усиновників виникла низка запитань. Однією з проблем, які перешкоджають у задоволенні прохання, стали матеріально-побутові умови проживання сім’ї. «На 50 метрів квадратних у родині проживає 8 чоловік. Із цієї площі житла 6 метрів квадратних – це добудована кімната, яка не готова до проживання у зимовий період», – констатував посадовець.
За словами пана Шульгана, ще однією завадою для ухвалення позитивного рішення став той факт, що сім’я була на обліку позбавлення батьківських прав на підставі алкоголізму. «А діти прохачів мали проблеми з законом. Однак нині батьки уже 5 років не вживають спиртних напоїв, вони стали віруючими», – сказав він.
Зваживши все, опікунська рада відтермінувала остаточне рішення на три місяці, щоб за цей час батьки виробили навички догляду за дитиною, встановили з нею контакт і поліпшили свої умови проживаня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповів начальник служби у справах неповнолітніх Луцької міськради Федір Шульган, до усиновників виникла низка запитань. Однією з проблем, які перешкоджають у задоволенні прохання, стали матеріально-побутові умови проживання сім’ї. «На 50 метрів квадратних у родині проживає 8 чоловік. Із цієї площі житла 6 метрів квадратних – це добудована кімната, яка не готова до проживання у зимовий період», – констатував посадовець.
За словами пана Шульгана, ще однією завадою для ухвалення позитивного рішення став той факт, що сім’я була на обліку позбавлення батьківських прав на підставі алкоголізму. «А діти прохачів мали проблеми з законом. Однак нині батьки уже 5 років не вживають спиртних напоїв, вони стали віруючими», – сказав він.
Зваживши все, опікунська рада відтермінувала остаточне рішення на три місяці, щоб за цей час батьки виробили навички догляду за дитиною, встановили з нею контакт і поліпшили свої умови проживаня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.