USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Оприлюднено статки волинського губернатора

30 Серпня 2014 15:39
Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик протягом минулого року отримав загальний дохід обсягом понад 1,198 мільйона гривень.

Про це повідомляє IA ZIK.

У відповідь на запит на інформацію у Волинській ОДА надали копію декларацію про доходи нинішнього губернатора Володимира Гунчика. Відомостей про членів родини та їхні доходи у декларації нема.

Торік Гунчик заробив понад 1,198 мільйона гривень. Із них 1,19 мільйона гривень – зарплатня, понад 8,1 тисячі гривень – інші види доходів.

У губернатора – 18 соток землі, квартира (площею 39 метрів квадратних) та дача на 60 квадратів. Іншої нерухомості, як і автомобілів, у декларації не зазначено.

На банківських рахунках Володимира Гунчика – більш ніж 3,831 мільйона гривень, а цінних паперів у нього – на 500 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Анонім Показати IP 30 Серпня 2014 15:49
Торік Гунчик заробив понад 1,198 мільйона гривень. Із них 1,19 мільйона гривень – зарплатня, понад 8,1 тисячі гривень – сів з Романюком в карти пограти.... Питаеться, при такій зарплаті, чого лізти в губернатори?
Леон аналітик Показати IP 30 Серпня 2014 15:49
Бідний нещасний яєчний губернатор...
губернатор Показати IP 30 Серпня 2014 15:52
1,9млн.: 12=99,166грн.А працівникам немав чим виплатити заробленої зарплати.Завод замовлень немає,роботи нема,а в патрона для себе завжди є.
математик до губернатор Показати IP 31 Серпня 2014 09:34
1,9млн : 12 = 158 333 грн
губернатор до математик Показати IP 31 Серпня 2014 10:49
Я вибачаюсь,це механічна помилка.Адже якщо 99,166 х 12=1,190млн.
Волинянка Показати IP 30 Серпня 2014 15:52
Йоли-пали......тут думаєш як дітей до школи зібрати!!!! Де б собі таку роботу і з такою зарплатою знайти!!!
тор Показати IP 30 Серпня 2014 15:52
За приховування статків родини притягнути до відповідальності згідно КПК.
дідо Показати IP 30 Серпня 2014 16:04
Цікаво .а лівий конвейер на автозаводі враховано.Коли автівки продавалися за готівку.
Анонім Показати IP 30 Серпня 2014 18:07
цікаво як це називається, чи не надприбуток на фоні тотального зубожіння народу, коли більшість вимушена працювати за 1-2 тис грн у місяць
Лучанин Показати IP 30 Серпня 2014 18:14
В Декларації не враховано земельної ділянки і палацу Гунчика в Острожці Рівненської області
він Показати IP 30 Серпня 2014 18:25
бідний чиновник - погано,буде красти.багатий - сволоч, бо я бідний - жаба давить, хто ж нам підходить.Що ж ми за нація?Може недаремно ми нікому в Європі не потрібні?
віктор до він Показати IP 30 Серпня 2014 18:43
головне не скільки...головне як
босяк до він Показати IP 30 Серпня 2014 19:55
ти-точно не потрібен тобі в мутний союз
Вовк Показати IP 30 Серпня 2014 18:29
Коли припиниться, що у нас при владі одні мільйонері на тлі тотального зубожіння простого народу.
Анонім Показати IP 30 Серпня 2014 18:34
Хіба у Луцьку є така офіційна (99 000 грн) зарплатня за місяць, як у президента??? Нічого не переплутали???
бачив Показати IP 30 Серпня 2014 20:05
А палаци биля села Копачивка на кого записани??? Якщо це його така дача на 60 м.кв.... то будьте добри пане Гунчик...не прибидняйтесь!!!
Патріот до бачив Показати IP 30 Серпня 2014 22:20
Там така дачка 1га
бандера Показати IP 30 Серпня 2014 21:51
коментар було видалено
999 Показати IP 30 Серпня 2014 22:55
ЯК МОЖНА ТАК БРЕХАТИ ДЕ ДЖИПИ ДЕ КИIВСКI КВАРТИРИ ДЕ ДАЧА В 1 ГА З 4 БУДИНКАМИ А КВАРТИРИ В ЛУЦЬКУ ЗАПИСАНИ НА СПIВМЕШКОНКУ НА IIДОЧКУ БОЖЕ КОЛИ МИ ПОРВЕМ ЦЕЙ ЗАМКНУТИЙ КРУГ ГУНЧИК ВТIКАЙ I ТО ДУХЕ ХУТКО БО БУДЕ БIДА
народ Показати IP 30 Серпня 2014 23:18
маючи таку зарплату на заводі він сів за копійки в крісло губернатора, не смішіть людей?Тому й не буде дивитися на тих матерів і жінок чиї сини, чоловіки в 51 бригаді-бо всі ми для нього другий сорт, а він -пан.Прийшов на посаду примножити свої статки- головне його завдання.Цікаво коли вже припиниться той безлад?На що дивиться Порошенко призначаючи таких .....? поверніть Пустовіта?Гунчик тут пасажир мімольотний-це вже і так ясно,цікаво, а він хоч сам це розуміє,що скоро звільнить це крісло?
віктор до народ Показати IP 30 Серпня 2014 23:33
по ком звонит колокол
бандерівка до народ Показати IP 30 Серпня 2014 23:56
Добре,що заявив, що буде звільняти керівника одного з районів, який займався підприємницькою діяльністю. Напевно, цей голова не заробив більше аніж губернатор за рік на державній посаді.А скільки ще приховано.Гнати,гнати і ще раз гнати. Одного яйця мало. Тут вже треба зброю брати. Волиняни, не сидімо і не мовчімо!Про це має знати президент, що витворяє ця людина!Чи вони чекають поки прийдуть хлопці з АТО?Тоді тримайся, пане губернатор!!!!!!!!!
патріот до бандерівка Показати IP 31 Серпня 2014 00:20
Вони себе не бачать, скільки накрали нашого державного і в кожного з них свій бізнес. А той голова, може, важкою працею заробив. Щоб себе оправдати, шукають найменшу провину.ЧЕСНІ,знайшлися. Хай починають з себе.
віктор до бандерівка Показати IP 31 Серпня 2014 09:55
президент все знає...тому й призначив хунчика
луцьк Показати IP 30 Серпня 2014 23:48
В мене мову відняло!!!! Мій дохід 1500 грн., а в нього 99000 . Я в шоці. А прикол в тому, що середня зарплата наша 50 тис. на рило. І ми обоє, виходить , живемо горя не знаємо. Від цих жартів плакати хочеться. Чому все так??
воля Показати IP 31 Серпня 2014 00:08
після майдану,коли в країні така біда, допустили до влади такого хамлюгу, щоб далі збагачуватися, бо цих доходів,напевно, мало? А чому б і ні?Екс-губернатор Клімчук возив Гунчика в адміністрацію президента.Тут все зрозуміло.А ти далі, народе, терпи і копійки рахуй.НІ ТАК НЕ БУДЕ.ХАЙ ВЖЕ СКЛАДАЄ СВОЇ УПОВНОВАЖЕННЯ. За що зняли Пустовіта?
я Показати IP 31 Серпня 2014 00:13
А ні за що.Щоб далі корупціонери при владі були.Він же піариться, бо "я голова держадміністрації".Бачиш,якими темпами коману формує, що ні один голова йому РДА не підходить.Після майдану прийшли керувати патріоти,а йому таких не треба.
Лучанин Показати IP 31 Серпня 2014 01:23
Маючи зарплату на автозаводі майже 100000 грн. щомісячно, гунчик все таки вирішив піти працювати губернатором. Тепер можна представити скільки він хоче щомісячно заробляти на новій посаді-губернатора. Явно не менше, а ще й "на верх" треба подати..
Волонтер Показати IP 31 Серпня 2014 11:15
Цікаво, а скільки губернатор дав військовим на АТО. Державні кошти не рахуються. Може БМП сучасне падарить. А то нинішні навіть не стріляють. ОТО фронтове забезпечення: гола Ж,,,
22 Показати IP 31 Серпня 2014 15:16
ГУНЧИКА У ВІДСТАВКУ ЗАМІСТЬ ГУНЧИКА ГОЛОВОЮ ОДА ПРИЗНАЧИТИ ГОЛЕВУ ОЛЕНУ ГОЛОВУ ВОЛИСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЄВРОПЕЙСЬКА ПАРТІЯ УКРАЇНИ ГОЛОВУ СОЦІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ НАРОДНИЙ АДВОКАТ ВОЛИНІ ДЕПУТАТА ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОРЯДНУ ЛЮДИНУ
правильно! до 22 Показати IP 31 Серпня 2014 18:04
А першим заступником- ШИБУ!!!
пінк до 22 Показати IP 2 Вересня 2014 09:27
Голєва така бідна,майже пролетарка-треба їй допомогти ще нахапати мільйончиків,бо бідує:-)
покращення Показати IP 2 Вересня 2014 09:25
коментар було видалено
я Показати IP 27 Липня 2016 18:27
Тобі, Гунчик, скільки усього треба? Коли ти наситиш свою пику і пики своїх байстрюків? Скільки квартир і маєтків вам треба? Що ви з ними будете робити? І на Волині, і в Києві... А люди не можуть дітям купити одяг до школи, а ти ніяк не наїсися. Ненаситна тварюго. Невже тільки у тебе діти? А чужі їсти не хочуть, не говорячи про житло.