USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Пам'яті Кузьми: у Луцьку виступить гурт «Скрябін»

11 Грудня 2022 17:10
Лучан та гостей міста запрошують на концерт, присвячений Кузьмі Скрябіну. Захід відбудеться 14 грудня о 19.00 у розважальному центрі «Промінь».

Про це повідомили організатори.

«Цього вечора у Луцьку пануватиме атмосфера затишку та ностальгії. Для Вас виступить легендарний гурт «Скрябін» – музиканти, які понад 20 років були на сцені з Андрієм. Упродовж концерту лунатимуть безсмертні хіти Кузьми Скрябіна. Ви точно не втримаєтесь, щоб не підспівувати артистам. Заспіваємо «Мамо!», «Мовчати», «Люди, як кораблі» та інші пісні разом!

Ви запам’ятаєте цей вечір надовго!» – обіцяють організатори.

Придбати квиток на концерт можна ТУТ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанка Показати IP 29 Серпня 2022 07:49
памятаю його концерти біля університету де вони агітували за Януковича
Анонім до Лучанка Показати IP 29 Серпня 2022 12:20
І кучмі не цурались прислужитися
К.лучанин до Анонім Показати IP 14 Листопада 2022 17:46
При Кучмі ти погано жив? Це був найстабільніший період в Україні. Кучма, до речі нікуди з України не поїхав в час війни. Він у Києві.
Дмитро до К.лучанин Показати IP 22 Листопада 2022 14:27
Якщо не рахувати того що зараз по нам запускають ракети з винищувачів які Кучма передав рашці і самі ракети теж передав.
Клава Показати IP 9 Вересня 2022 21:18
Вже скасовано... Лучанка з Анонімом можуть спати спокійно ...
Шо тут казати !? Показати IP 14 Листопада 2022 21:07
Я зараз не про вердикт у коментах ! Я про технологічні ви%бони з цифрами ! Отакі то ми є, отак і голосуємо, отак і жити будемо !
Муся Показати IP 15 Листопада 2022 00:10
Відділяйте кучму від кузьми