USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Патрульна поліція у Луцьку: перші підсумки за 5 днів роботи

25 Грудня 2015 12:44
За п’ять перших днів роботи патрульної поліції Луцька надійшло понад 600 викликів, переважно порушення тиші, правил дорожнього руху та сімейні конфлікти.

Про це йдеться на офіційній сторінці патрульної поліції у Луцьку в мережі Фейсбук.

Нагадаємо,19 грудня, луцькі поліцейські склали присягу на вірність Україні. 165 молодих лучан того ж дня розпочали патрулювання вулицями Луцька. Всього цілодобово містом курсували 15 екіпажів.

Детальніше про перші підсумки роботи патрульних у Луцьку в четвер, 24 грудня, розповів начальник Управління патрульної поліції Луцька Антон Цюцюра під час прямого ефіру у телепередачі «Під градом змін»Громадського.Волинь, - пише Район.Луцьк.



За його слів, найбільша проблема міста – це неправильне паркування. Патрулі зафіксували вже 104 таких порушень.

«Ми будемо якось систематично її вирішувати. Я особисто їздив дивився, що у нас у тих місцях, де є проблеми з парковками, за 50–100 метрів є стоянка, на якій можна без порушень правил дорожнього руху залишити авто. Але трохи люди чи лінуються, чи поспішають, чи не звикли до того, що це не можна робити», – зазначив головний патрульний міста.

Нагадаємо,лучани пишуть у соцмережах, що з появою патрульної поліції у Луцьку суттєво поменшало незаконно припаркованих машин.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯК ПРАЦЮЮТЬ ПАТРУЛЬНІ У ЛУЦЬКУ, – СОЦМЕРЕЖІ



«Також ми вже маємо на рахунку розкритий грабіж за допомогою небайдужого громадянина. Затримано лучанина за незаконне поводження зі зброєю та двох за крадіжку. Дуже багато реагують наші співробітники на порушення правил дорожнього руху: складено три протоколи за керування у стані сп’яніння, залишення місця ДТП, за п’ять днів трапилося вже 15 ДТП», – розповів Антон Цюцюра.

До слова, сьогодні на вулиці Львівській поліцейські затримали п’яного таксиста, який припаркувався одночасно на тротуарі і на пішохідному переході.

Ще одні проблеми міста – це дрібне хуліганство та розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях.

«Як правило, люди були напідпитку, і траплялося це у вихідні дні», – зауважив Антон Цюцюра.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що маршрути патрулювання луцьких поліцейських наблизять до автостанції №1, оскільки лучани просили вирішити питання з циганами на автостанції.

Крім того, командир патрульних розповів, як відбуваються щоденні чергування вулицями Луцька.

«Кожен автомобіль закріплений за певним квадратом міста. Якщо саме з цього квадрату приходить дзвінок на «102», то йому приходить завдання, на яке він має відразу реагувати. Якщо викликів у цьому квадраті немає, то патрульні заїздять у двори, вони самі для себе шукають роботу, тобто правопорушення», – стверджує Антон Цюцюра.

Також головний поліцейський міста поділився першими враження від особового складу.



«Я ще в процесі їх вивчення, знайомства. Серед нас є люди з дуже різних сфер, наприклад, медицини, маємо кілька колишніх працівників міліції, є колишні банкіри. Я особисто проводив співбесіди у інших містах, тому можу сказати, що ми шукаємо людей, у яких горять очі, людей, які хочуть змінити країну», – розповів Антон Цюцюра.

ЧИТАТИ ПРО КАР’ЄРУ ОЧІЛЬНИКА ЛУЦЬКИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 68
13 Показати IP 25 Грудня 2015 12:51
Оголосити догану екіпажу автомобіля ПП "Тойота Пріус", д.н.з. 0620, який 24.12.2015, близько 18.05 год., рухаючись по вул. Рівненській, неподалік перехрестя (вул. Відродження), не пропустив громадянина, який рухався через пішохідний перехід. Стидоба!!! Хай в автошколу валять вчити ПДР, ра*ульня!!!
Петро до 13 Показати IP 30 Грудня 2015 10:07
Мене вчора також не пропустили через пішохідний перехід (
Анонім Показати IP 25 Грудня 2015 12:58
а чому патрулі постійо їздять із проблисковими маячками вониж таким чином вводять в оману інших учасників дорожнього руху люди скороть привикнуть що на проблискові маячки не звертати увагу і не будуть пропускати навіть швидку
ИМЕЮ МНЕНИЕ до Анонім Показати IP 25 Грудня 2015 13:21
Ты тут не баламуть воду! ))) Скорая помощь дополнительно включает сирену
Анонім до ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 25 Грудня 2015 14:31
Швидка додатково, а поліція постійно і на повороті з включеною пропускає то, як їхати чи пропускати в ПДР як вказано? ось і подумайте
ИМЕЮ МНЕНИЕ до Анонім Показати IP 25 Грудня 2015 16:27
Как в ПДР написано так и действуй....не расслабляйся и меньше думай про пустяки, займи мысли глобальными вещами
СС до ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 26 Грудня 2015 01:26
Дополнітєльна сірєна....? Це що? І як вона виглядає?
ИМЕЮ МНЕНИЕ до СС Показати IP 27 Грудня 2015 11:04
её не смотреть нужно больше слушать (зпт поставь сам там где нужно)
Водій до Анонім Показати IP 25 Грудня 2015 13:57
читай правила дорожного руху
Анонім до Водій Показати IP 25 Грудня 2015 14:41
3.1. Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10 — 18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. За відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений. 3.2. У разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком або спеціальним звуковим сигналом водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, зобов'язані дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу... ВИХОДИТЬ В НИХ ПОСТІЙНО НЕВІДКЛАДНЕ СЛУЖБОВЕ ЗАВДАННЯ, А НЕ ПАТРУЛЮВАННЯ
Мдааа до Анонім Показати IP 26 Грудня 2015 09:27
Ід**т, вчитайся добре в правила "увімкненого синього або червоного кольору І СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВУКОВОГО СИГНАЛУ, для д*білів наголосив.
Вадим до Мдааа Показати IP 26 Грудня 2015 10:53
Читайте внимательно пункт 3.1. "За відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений". А синие маячки могут быть включены. Что и происходит и о чём пишет Аноним. Синие маячки без звукового сигнала, ОБЯЗЫВАЮТ водителей уступать полиции дорогу.
Оля до Вадим Показати IP 28 Грудня 2015 13:57
Проблискові вогні ввечері дуже сліплять водіїв, що їдуть позаду екіпажу. Можливо можна їх не вмикати без потреби.
Джек до Анонім Показати IP 27 Грудня 2015 11:44
Хай включають,то хоть видно мусор здалеку
Лучанин Показати IP 25 Грудня 2015 13:03
ДЕ ПАРКУВАТИСЬ БІЛЯ СТАРОГО РИНКУ????????????? РОМАНЮК!!! ЦЮЦЮРА!!!! ВИРІШІТЬ ПИТАННЯ!!!
павло Показати IP 25 Грудня 2015 13:07
а хіба можна паркувати машини на тротуарі біля сбу?і чи можна під знаком стоянка заборонена паркувати автомобілі з блатними номерами на кшталт 7977 чи 8888 біля обласної прокуратури? мабуть ні тому і висовок ніфіга не помінялось нажаль!люди впершу чергу підтримають поліцію, якщо вони наведуть порядок біля сбу і прокуратури, а тоді займатимуться дядьками біля базару, що припаркували неправильно авто бо там немає парковки для усіх!
Анонім до павло Показати IP 25 Грудня 2015 14:04
Как это "не поменялось"? Поменялось, и весьма существенно. Смотри: «Також ми вже маємо на рахунку розкритий грабіж за допомогою небайдужого громадянина. Затримано лучанина за незаконне поводження зі зброєю та двох за крадіжку. Дуже багато реагують наші співробітники на порушення правил дорожнього руху: складено три протоколи за керування у стані сп’яніння, залишення місця ДТП, за п’ять днів трапилося вже 15 ДТП» Следовательно, в отчете будет зафиксировано только три ДТП - резкое улучшение ситуации на дорогах.
павло до Анонім Показати IP 25 Грудня 2015 16:39
то коли біля прокуратури не стоятимуть автівки під знаком? чи кишка тонка?
СМЕХ до павло Показати IP 25 Грудня 2015 15:18
Тротуар: територія пішохода У правилах дорожнього руху написано, що паркування на тротуарах заборонено. Але для легкових автомобілів і мотоциклів є виключення: їх можна ставити на краю тротуарів, але для руху пішоходів повинно залишатися як мінімум 2 метри.
лучани Показати IP 25 Грудня 2015 13:24
Молодці патрульні. Наводять лад на вулицях. Тепер совковий люмпен верещить,що їх зажимають.
Той кого зацепило Показати IP 25 Грудня 2015 13:25
В тому той справа. Що одним можна,а "простолюдинам" не можна....Так і живемо. То сорочка задовга то штани закороткі. А взагалі,риба гниє з голови,а чистять її з хвоста...
Лучанка до Той кого зацепило Показати IP 25 Грудня 2015 15:57
А Вам не порушувати, якщо порушує сусід релігія не дозволяє? Стадий ефект,чи українська народна тварина "жаба" душить? Чого всі чекають чогось там (в кожного воно своє), щоб після того як воно трапиться почати жити по закону???
Юра Показати IP 25 Грудня 2015 13:28
Я їх вчора не бачив в вечері , де поділися ?
ЧЕРГОВИЙ до Юра Показати IP 25 Грудня 2015 15:11
ОЖЕЛЕДИЦЯ БУЛА ОТ І НЕ ВИЇЗДЖАЛИ БО НЕ ПОСИПАНІ ВУЛИЦІ
ввк до Юра Показати IP 26 Грудня 2015 01:29
Вийди з погреба!
Анонім Показати IP 25 Грудня 2015 13:42
чи можна паркувати машини під знаком стоянка заборонена біля міської поліції?
ИМЕЮ МНЕНИЕ до Анонім Показати IP 25 Грудня 2015 14:39
Можно! Мы, народ, разрешаем ))) Экспериментируйте на собственном кошельке )))
ВОДІЙ Показати IP 25 Грудня 2015 13:52
ЧОМУ ПАТРУЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ РУХАЄТЬСЯ (НА ФОТО) В КРАЙНІЙ ЛІВІЙ СМУЗІ,КОЛИ ВІЛЬНА ПРАВА СМУГА РУХУ.ЦЕ ЯВНЕ ПОРУШЕННЯ ПДР.ЦИЦЮРА ,ПРИЙМІТЬ РІШЕННЯ ПО ЕКІПАЖУ,ЯКИЙ ПРИКЛАД ПОКАЗУЄТЕ.ХОЧА САМ ЦИЦЮРА ПДР ПОРУШУЄ КЕРУЮЧИ Т-5,ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ПЛАВАЄ В ЗНАННЯХ ПДР.
лучани до ВОДІЙ Показати IP 25 Грудня 2015 14:11
де ти смуги побачив?.... Кожне безграмотне критикує роботу поліції.
FFF до ВОДІЙ Показати IP 25 Грудня 2015 14:32
Д*біл???..там автобусна зупинка
СМЕХ до FFF Показати IP 25 Грудня 2015 16:29
Автобусна то автобусна))), тільки вот знак який повісили 5.43.1 "Пункт зупинки тролейбуса". Знак позначає початок посадкового майданчика тролейбуса. На його місці мав би висіти знак 5.43.2 "Кінець пункту зупинки тролейбуса". Знак може встановлюватися в кінці посадкового майданчика пункту зупинки тролейбуса.
Лучанка до ВОДІЙ Показати IP 25 Грудня 2015 16:03
Пане водій, може вам по блату порєшати старого ДАЇШНИКА, який чудово знає ПДД і гарно плаває в вашому гаманці? Бо судячи з коментарів за місяць підзабули...
ДАІ до ВОДІЙ Показати IP 25 Грудня 2015 22:51
Не обовязково в крайній правій смузі, а в крайньому правому положенні проїзджої частини
Юрий Показати IP 25 Грудня 2015 14:22
Я був свідком як одна патрульна машина припаркувалася на тротуарі, і стояла близько 5-10 хв (не звертав уваги бо йшов в магазин), на зауваження коли припаркувався сказав, що це терміновий виклик. А нам приходилось або обходити 2 метрову калюжу або лізти біля огорожі
13 Показати IP 25 Грудня 2015 14:32
Стараються, молодці. А досвід прийде з часом. Аби вчилися на помилках
Вася Показати IP 25 Грудня 2015 14:51
Стояти можна здається до 10 хв. Наприклад Експедитори які розгружають товар, поліція теж напевне вигружала чи загружала товар :)
Лучанка до Вася Показати IP 25 Грудня 2015 16:10
От того і така ситуація в нас на дорогах, бо правил ніхто не знає... зупинка — припинення руху транспортного засобу на час до 5 хвилин або більше, якщо це необхідно для посадки (висадки) пасажирів чи завантаження (розвантаження) вантажу, виконання вимог цих Правил (надання переваги в русі, виконання вимог регулювальника, сигналів світлофора тощо); А Ваш сарказм взагалі недоречний. Чмирять тих хлопців нізащо.Гумористи!
Людина Показати IP 25 Грудня 2015 15:58
Чого ви всі скавчите?А ви себе згадайте в перші дні роботи? Зразу генералами були і міністрами? Ходили і соплі витирали. Дайте людям попрацювати, та самі законів дотримуйтесь і людьми будьте. З себе треба починати. Сам ск*тинякою будеш- хоч міліція, хоч поліція - ніхто не допоможе.
вк до Людина Показати IP 25 Грудня 2015 16:32
100%!!!! правильно!!!!!!
Анонім Показати IP 25 Грудня 2015 16:23
хлопці молодці.Так тримати
віталік Показати IP 25 Грудня 2015 16:40
Я кожен день за кермом, роботу поліції вже трохи побачив. Мені початок подобається!!! Надіюсь реально щось будуть робити а не по кущах з фарою ховатися( хоча і це потрібно)))) Удачі хлопаки
Лучанин Показати IP 25 Грудня 2015 17:05
Завдяки поліції розігнали те кодло на авторинку варшавці і старому базарах.
Лучанин Показати IP 25 Грудня 2015 17:09
Кожен день проїзджаю біля варшавки о 8:30 і долаю сім кіл пекла протяжністю у 300 метрів аж за 10 хв. Бо б...-..дь Мандарини, кури , порошки, і помідори вигружають прямо на проїжджу частину в три ряди. Там є стоянка для цього. А ці міс всесвіту з юванта які торгують трусами і паркуються посеред дороги можуть це зробити на парковці навпрти біля жд. вокзалу. Або взагалі їхати на маршрутці бо всеодно бухають в бутіках по пів дня. А Поліція молодець, а кому далеко іти десять метрів від машини біля Там-Таму є місця для інвалідів приїжджайте паркуйтесь.
сосед Показати IP 25 Грудня 2015 17:35
остановка возле Украины мотеля.Прямо на остановке стоят пингвины-таксисты.Ещё и на тротуаре.там ходят детки а они между ними лавируют. патруль предотвратите нарушения.Пока ничего не случилось
досить критикувати Показати IP 25 Грудня 2015 17:51
Молодці хлопці! Давайте вірити у краще майбутнє!
ЕК Показати IP 25 Грудня 2015 18:39
Інтересено через який час будуть брати вони хабарі?
аааа до ЕК Показати IP 25 Грудня 2015 20:51
Скоро,хай почнуться евакуатори
.юрик Показати IP 25 Грудня 2015 18:59
цікавить автобіграфія даного керівника
Ігор Показати IP 25 Грудня 2015 19:53
Ну ну
Водій Показати IP 25 Грудня 2015 22:35
Надіюсь хабарі брати не будуть, бо якщо зніму на камеру і викладу в інтернет то вилетять з роботи.
ввк до Водій Показати IP 26 Грудня 2015 01:34
Тебе і твоєіі полішуцькоі камери в 8 мегарікселей дуже всі бояться
реалістка Показати IP 26 Грудня 2015 07:41
Вчора біля ТЦ "Слон " досить довго стояли....реально заважали проїхати тому що їх машина стояла на перехресті тобто дорога до 21 школи і поворот до ТЦ "Варшавський" були затори і реально злі водії тому що ні виїхати одним ні повернути іншим не можливо.... Мені то пофіг але реально їм буде важко бо стоянок мало і люди будуть ставити машини
Сергій Показати IP 26 Грудня 2015 08:47
Хочу висловити подяку патрулям.Вперше за десять років я ,без проблем,проіхав по кільцю, біля КРЗ в четвер.Хороша робота! Дякую!
Андрій Показати IP 26 Грудня 2015 13:19
Сьогодні був на старому базарі, все перехрестя заставлено машинами в 2 ряди. Під'їхала поліція, один підійшов до машини щось сказав водію і сів назад у машину яку припаркував біля пішохідного переходу. Одна машина поїхала, а інші стоять (з водіями всередині), поліція не реагує зовсім, сидить в машині і нічого не робить. Це було в 11:15 номер машини 0617.
; Показати IP 26 Грудня 2015 20:12
В нас тільки вміють об*ирати... Почніть з себе...а тоді критикуйте інших... Хлопці молодці!!!
мойша Показати IP 26 Грудня 2015 21:04
рахунок на який перерахуйте штраф за порушення що вказано в постанови про админ правопорушення 31114149700001 .цей рахунок в донецький области. селяви.
мойша Показати IP 26 Грудня 2015 21:06
рахунок на який перерахуйте штраф за порушення що вказано в постанови про админ правопорушення 31114149700001 .цей рахунок в донецький области. селяви. екипаж 0620.
Александр Показати IP 26 Грудня 2015 23:12
Поданным гос-ной казначейской службы, счет 31114149700001 вообще за Крымом числится. http://www.treasury.gov.ua/main/uk/publish/article/95282
Анонім до Александр Показати IP 28 Грудня 2015 10:28
селяві рахунок то такий, а ЄДРПО яке? рухунок той самий для декількох областей
галя Показати IP 27 Грудня 2015 00:37
Заберіть таксі 15-85 від 4-ї гімназії ! На Чехова, біля гастронома, машини з паркінгу (чи законний?) ну ДУУУЖЕ не добре їдуть !!!
Джек Показати IP 27 Грудня 2015 11:51
Тут пишуть 90% туп***лих пішоходів які не знають шо таке їздити і паркуватись! Глянем як ви заверещите коли будуть штрафувати пішоходів за те як ви лазите по дорогам!
мешканка Показати IP 27 Грудня 2015 13:02
Правильно в нас пішоходи як придурки лазять і недумають головою...Хай би їх почали штрафувати то вони б думали. А те що припаркованих машин неправильно стало менше то велике їм Спасибі .Стало легше їздити!
КИРИЛО Показати IP 27 Грудня 2015 22:34
ЗАУВАЖЕННЯ ПАТРУЛЬНИМ--ТРЕБА МИТИ СВОІ МАШИНИ .Бо я вже бачив замурзані дуже.А КАЖЕМО ЩО ДУЖЕ ХОЧЕМО в ЄВРОПУ.Правда у нас дороги не АХТІ.......................................
К до КИРИЛО Показати IP 5 Січня 2016 09:36
Грязные танки в бою незаметны!!!
lutsk Показати IP 28 Грудня 2015 01:14
н*х*я їх так багато . їздять один за другим . в нас стільки патрулів як у Києві.
бан- дера до lutsk Показати IP 28 Грудня 2015 17:14
тому що дехто боіться нородного гніву..
£££££ Показати IP 2 Січня 2016 19:01
Помийте нарешті свої автомобілі патрульні ,не стидно?:))
Олександр Показати IP 24 Лютого 2016 11:05
Після вчорашнього дтп бмв х5 і велосипедиста, прохання до влади видати указ який дозволить зупиняти авто без причини які від"їзджають від закладів громадського харчування у яких продають спиртне.