USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Патрульних проситимуть контролювати, чи прибирають лучани собачі екскременти

16 Листопада 2016 18:06
У місті пропонують посилити інформаційну кампанію серед лучан, аби вони прибирали за своїми улюбленцями під час вигулу.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому сьогодні, 16 листопада.

Члени виконкому розглянули проект Програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин на 2017-2018 роки. Директор КП «Ласка» Дана Новарчук пояснила, що обсяг фінансування програми на 2017 рік - 862 тисячі гривень. Всі ці кошти мають піти, з її слів, винятково на зарплату працівникам. На решту потреб планують залучати або зароблені кошти, або залучені кошти від донорів.

Але розбираючись з текстом Програми, члени виконкому її розкритикували. Приміром, заступник міського голови Андрій Киця вважає, що програма написана безграмотно і бездарно. Зокрема, одним із результатів виконання програми вказано зменшення аварійності на дорогах. У відповідь Дана Новарчук переконує, що водії теж мають знати, як поводитися з мертвими тваринами на дорозі, чи з тваринами, які вибігають на дорогу. Саме з цих причин, з її слів, виникають аварійні ситуації на автошляхах. Тому автомобілістам треба розповідати всю необхідну інформацію.

Разом з тим, зауважила вона, в рамках реалізації Програми, планують розповідати лучанам про правила вигулу домашніх тварин у Луцьку і те, що вони мусять прибирати екскременти за своїми улюбленцями. Інакше, згідно з чинним Кодексом про адміністративні правопорушення, передбачений штраф.

Дана Новарчук зазначила, що цим має займатися муніципальна поліція. До контролю за виконанням лучанами правил вигулу тварин планують долучити і патрульну поліцію Луцька, додала вона.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЧИ ГОТОВІ ЛУЧАНИ ПРИБИРАТИ ПОСЛІД ЗА СВОЇМИ ТВАРИНАМИ

Крім того, відповідно до програми розвитку та утримання парків та скверів міста на 2017-2018 роки, планують облаштувати місця для вигулу собак у міських парках.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Вася Показати IP 16 Листопада 2016 18:35
І при цьому робити селфі
Всезнайко Показати IP 16 Листопада 2016 19:15
Хай патрульні й збирають, хоч якась буде користь...
Тарас Показати IP 16 Листопада 2016 19:26
коментар було видалено
Йопрст Показати IP 16 Листопада 2016 19:28
Треба накормити власників собак тим лайном -тоді буде порядок- а police -це не їхня робота ,хто живе в цьому районі хай робить зауваження цім" сирунам"- ви ж там живете- всіх знаєте -іне нийте!!!!
Їван Показати IP 16 Листопада 2016 20:00
Професіоналізму та інтелекту Членів виконкому хватає хіба на копирсання в собачому га&ні. Перший снігопад - просрали, захмарні тарифи виявляється не їхнього ума дєло, ріст злочинності пояснюють магнітними бурями, за цифри в декляраціях їм встидно, вони вкриваються червоними плямами, але красти вже не можуть перестати, до падіння рівня життя - то не вони, корупції в Луцьку як і сексу в Совєтському Союзі - нема. У&раться і нє жить ! Але і прибрати за собою доведеться самим.
? Показати IP 16 Листопада 2016 20:29
Контролювати прибирання снігу,льоду під підьїздами у дворах ..Своєчасний вивіз сміття будуть?
------ Показати IP 16 Листопада 2016 21:10
Це їх рівень!!! Хай хоч щось роблять.
------ Показати IP 16 Листопада 2016 21:22
До речі, в тій самій Європі !!! Поліцію не просять контролювати !!!!!!! Поліція сама все контролює!!!!
----- Показати IP 16 Листопада 2016 21:26
Приміром в Австрії , за таке штраф 36€ (1000гр.) і плюс культура виховання.
нелучанин Показати IP 16 Листопада 2016 22:30
правильно. нема чого ловити злочинців. особливо тих, хто у владних кріслах. нехай краще собачим лайном займуться. інші проблеми вже вирішені.
Коза Показати IP 17 Листопада 2016 08:29
Давно пора. Щось я не бачила жодного власника собак з пакетиком, а ось результати прогулянок бачила.
ВОВК Показати IP 18 Листопада 2016 18:31
нарешті паліцаям найшли роботу. А то мій собацюра зранку навалить як коняка і жодного тобі паліцая з мішком і лопатою. Дайош ряформу.