USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

Пауерліфтер з Луцька переміг на Чемпіонаті Європи

24 Червня 2015 13:58
У Ризі (Латвія) відбувся Чемпіонат Європи з пауерліфтингу під егідою WPC. Участь у змаганнях взяли більше 300 спортсменів з 40 країн Європи. Лучанин Роман Пелих виграв золоту нагороду.

У своїй ваговій категорії 75 кілограмів Пелих виступив у дисципліні жим штанги лежачи. Спортсмен зізнався, що до змагань ретельно готувався.

«Перед цими змаганнями я важив 80 кілограмів, тому вагу прийшлося зганяти. Практично вже два роки перед кожними стартами доводиться худнути по 3-5 кілограмів. За три тижні до стартів в Латвії я особливу увагу став приділяти своєму харчуванню: в раціоні тільки здорова їжа, їв тільки по годинах і зменшив порції. До цих змагань я дуже чітко себе підготував», – пригадує Роман.

Лучанин не приховує, що будь-що прагнув побити рекорд Європи. Зараз у його ваговій категорії він становить 250 кілограмів.

«Весною на Чемпіонаті України я пробував взяти вагу 251 кілограм. Я вижав, але мені не зарахували. На Чемпіонаті Європи в Ризі я відчував, що готовий і фізично, і морально. Та на змаганнях я був сам, і не було навіть кому штанги правильно подати. Асистенти два рази мені подавали трохи невдало, і я втратив дуже багато сили. Тому далі боровся лише за золоту нагороду», – сказав хлопець.

Зазначимо, що перемога на першості континенту дозволить Пелиху взяти участь у Чемпіонаті світу, що відбудеться в Португалії.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
inFit Показати IP 24 Червня 2015 14:18
хімік
Маня до inFit Показати IP 24 Червня 2015 14:28
Цей чоловік виглядає так, як має виглядати справжній мужчина! Побільше би таких чоловіків.
брр до Маня Показати IP 24 Червня 2015 15:12
Ось таким заплившим салом має виглядати справжній чоловік? У нього вух за щоками не видно! Яка ж у нього талія? Справній чоловік не носить татуювань, йому дитячі прикраси не потрібні.
Гандзя до брр Показати IP 26 Червня 2015 19:58
Послушай ты, брр, кусок г.....Ты наверное тяжелее кахля пива не держал. Иди жуй семки
соленый Показати IP 24 Червня 2015 14:47
Тю. У Вадима Гречко медали мировой категории. Тоже по троеборью. Есть и золото двух чемпионатов мира. Недавно "сработал" серебро в Сеуле. А город уже и забыл об этом мальце-удальце?
Злий Показати IP 24 Червня 2015 15:25
Респект спортсмену! А ви, бидлугани, далі бухайте водяру і куріть травку, здоровшими будете! Замість того щоб гордитися людьми чемпіонами з нашого міста, то тільки вміють брудом облити. Тому так і живем, що кругом зависливе бидло, яке саме нічого добитися не може і інших підтримати також. Удачі всім!
Анонім до Злий Показати IP 24 Червня 2015 16:11
Респект, так і тримати!!! Я Ваш кумир
Спортсмен Показати IP 24 Червня 2015 16:56
Роман молодець, так тримати !!! Багато чув про нього, і від багатьох людей. І що саме головне, ніхто поганого не говорив, а навпаки усі відгукуються про Романа як про висококваліфікованого спеціаліста і майстра своєї справи!!! Тому, шановні читачі, Ви даремно обливаєте людину брудом. Спочатку самі досягніть чогось, тому що я впевнений, що більшість "інтернет-розумників" і гриф порожній не вижмуть толком!
Анонім до Спортсмен Показати IP 24 Червня 2015 17:27
Я з вами згідний, Роман є одним з кращів тренерів Луцька!!!!
оо7 Показати IP 24 Червня 2015 17:55
Ромко вітаю!!! МОЛОДЕЦЬ !!!
Лєна Показати IP 24 Червня 2015 21:27
Роман - ти наш чемпіон!!! Гордість Волині!!! Приємно, коли на змаганнях такого рівня, золото везуть в Україну!!! ( причому вже другий рік підряд)))! Ти молодець! Так тримати!!! Бажаю тобі нових перемог!!!!
Хрупкий Показати IP 24 Червня 2015 22:47
Ромка МОЛОДЕЦ так держать!!!
І взагалі Показати IP 24 Червня 2015 22:48
Як мужчина то Рома просто чудова людина!добра,стримана!дружелюбна!! Горджусь такими лучанами!!
Імперія нерухомості Показати IP 25 Червня 2015 20:01
Вітаємо переможця!!!! Молодець!!