USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Перевершив усіх: Олександр Лукашенко отримав звання «Корупціонер року»

28 Грудня 2021 14:32
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко визнаний «Людиною року 2021» за версією Центру з дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP). «Останній диктатор Європи» удостоївся цієї нагороди за потурання організованій злочинності та корупції.

Про це ідеться на сайті OCCRP, пише Бабель.

Цьогоріч на звання «Корупціонер року» претендувала рекордна кількість людей – 1 167.

«У плані корупції це був визначний рік, але Лукашенко перевершив усіх», – заявив з цього приводу засновник OCCRP Дрю Салліван.

Колегія із шести журналістів і дослідників корупції одностайно проголосувала саме за Лукашенка, його звинуватили у тому, що диктатор:

- направляв державні гроші низці олігархів, близьких до своєї родини;

- перехопив пасажирський літак Ryanair з білоруським опозиціонером на борту і змусив його приземлитися в Мінську, порушуючи міжнародні закони про авіацію;

- штучно створив кризу на кордоні з Євросоюзом, зганяючи туди біженців;

- розповсюджував дезінформацію про коронавірус.

Фіналістами премії «Корупціонер року» також також стали колишній президент Афганістану Ашраф Гані, президент Сирії Башар Асад, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган і ексканцлер Австрії Себастьян Курц.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 28 Грудня 2021 14:47
А Зеленский тогда кто? При таком коррупционере Беларусь выглядит просто как классная страна. При Зеленском Украина выглядит как помойка
Vova Показати IP 28 Грудня 2021 14:49
А как же Зеленский,так старался,так старался,столько крал,и офшорный скандал и велике крадивнытство. Ну блин,что за президент,нигде не первый. Ни украсть,ни посторожить.Позорище.
Анонім Показати IP 28 Грудня 2021 14:51
С таким же успехом на заборах пишут по версии фирмы "здесь был Вася"
Біба Показати IP 28 Грудня 2021 14:52
Евроамериканский мир скатился до абсурда уже давно. Сами наврут - сами потом в это верят.
Иван Показати IP 28 Грудня 2021 17:10
Глупости всё это а не награды. Сразу начинаем сравнивать с нашими керовниками
Клава Показати IP 28 Грудня 2021 17:33
Нехай не свистять !!! В плані корупції абсолютно чист .
Я Показати IP 28 Грудня 2021 17:42
брехливі сволочі...
777 Показати IP 28 Грудня 2021 17:44
Да ему как то по фиг.да и белорусы не особо парятся по этому поводу.а на заборе писать много ума не надо. а отвечать за базар там не научены еще.
Нарід Показати IP 28 Грудня 2021 19:01
І якісь гомосєкі ще й мінусують.
1 Показати IP 28 Грудня 2021 19:25
До наших корупціонерів далеко, ой як далеко. Чергова європейська туфта.
Колік Показати IP 28 Грудня 2021 19:29
Вау! Скільки російськомовних коментаторів! Братья!... ідіть лісом!
Пердоган тебе брат до Колік Показати IP 28 Грудня 2021 19:41
И повтори русский! А то Путин нападёт, а ты прошу-пэрэпорошую, нарази нэ пидмывся.
Євросоюз Показати IP 28 Грудня 2021 19:41
Нехай собача дзявкотить, а караван ітиме далі. Дурень проплачений той Дру.