USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Перші жертви люстрації на Волині. Імена

29 Жовтня 2014 17:25
У рамках люстрації позбулися посад вже щонайменше п’ять силовиків із Волинської області. Дехто з них на цей час уже працювали в інших регіонах.

Їхні прізвища є в Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади», – повідомляє IA ZIK.

Власне, на підставі закону про люстрацію втратили посади щонайменше п’ять високих чинів із СБУ та прокуратури.

До цього переліку потрапили:

Ігор Бабінець, перший заступник начальника УСБУ у Волинській області;

Вадим Веніславський, начальник відділу забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності та захисту інтелектуальної власності і авторських прав управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави Головного управління захисту прав і свобод громадян, інтересів держави, нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Генеральної прокуратури України (раніше працював заступником прокурора Волині);

Володимир Троц, начальник відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, та процесуального керівництва прокуратури Волинської області (раніше працював першим заступником прокурора Волині);

Віктор Уніга, заступник начальника УСБУ у Волинській області;

Анатолій Хомич, заступник прокурора Рівненської області (раніше працював заступником прокурора Волині).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
НЕ БУДЬМО БАЙДУЖІ ДО Показати IP 29 Жовтня 2014 17:33
Люструвати усіх. Підтримую повністю. Простим людям, які живуть на одну зарплату нема чого боятися. Нехай бояться ті, кому є за що переживати.
Дончанин до НЕ БУДЬМО БАЙДУЖІ ДО Показати IP 29 Жовтня 2014 18:10
Люстрация - это метод освободить занятое корыто для кого либо из своих.
Небайдужий до Дончанин Показати IP 29 Жовтня 2014 21:01
Люстрація в сучасних українських реаліях - ніщо інше як спосіб відтягнути увагу людей від тих проблем, які слід нагально вирішувати. Давайте не обманювати самих себе, бо насправді люстрацію потрібно почати з Порошенка, якого переляканий обиватель обрав президентом. Всяка інша люстрація - це димова завіса для бізнесових оборудок порошенків, єремеєвиї, мартиняків, івахівих і іже з ними. А ми, вбогі, розводимо тут теревені про якусь люстрацію, не розуміючи досить простої істини, що своїми власними руками ( чи ногами) щойно обради владу, яка вестиме себе не краще, а може й гірше януковицької.
Українка до Небайдужий Показати IP 30 Жовтня 2014 12:28
Підтримую. Це розуміють нажаль не всі. Дуже мало людей, які мислять те так, як втолковують СМІ. Дуже прикро ...
Так до НЕ БУДЬМО БАЙДУЖІ ДО Показати IP 30 Жовтня 2014 12:17
Ці люди винні тільки в тому, що виконували свою роботу. А ті, хто зараз радіє- скоро будуть плакати. В нашій країні нічого не змінюється. Знову обрали тих, хто був при владі при Януковичу. А жертви люстрації будуть при шоколаді... Ці люди не пропадуть, вони розумні і не звертають уваги на тих, хто отримав кістку у вигляді люстрації і радіє цьому.
Удача до НЕ БУДЬМО БАЙДУЖІ ДО Показати IP 30 Жовтня 2014 12:23
БРИЛЛИАНТ, упавший в грязь, всегда будет БРИЛЛИАНТОМ! А пыль, поднявшаяся до небес, останется пылью!! Сил вам ребята и терпения выйти из этого дерьма. Люстрация это только громкое слово для толпы безмозглых дураков, а мыслящие люди понимают , что это только политика и все, что за этим кроется.
Закон до НЕ БУДЬМО БАЙДУЖІ ДО Показати IP 30 Жовтня 2014 12:43
Ці люди нічого і нікого не злякались , бо вони нікого не вбивали і нічого не в кого не вкрали. Їм нема чого і кого боятися, нехай бояться їх падлюки, яки це підписали
45 Показати IP 29 Жовтня 2014 17:44
Володимир Троц- це зять покійного Клімчука
Всезнайко до 45 Показати IP 29 Жовтня 2014 18:54
І що, па*люко?
45 до Всезнайко Показати IP 29 Жовтня 2014 23:01
коментар було видалено
YY до 45 Показати IP 30 Жовтня 2014 03:05
даже ты чей то сын, прикинь))))
01 до 45 Показати IP 30 Жовтня 2014 12:31
І що ? А він , що не людина.
. до 01 Показати IP 30 Жовтня 2014 17:50
Такого порядного чоловіка як Троц пошукати треба. Приємно, що більшість людей розуміє реалії тієї тупої люстрації.
33 Показати IP 29 Жовтня 2014 17:54
одна прокуратура і сбу
33 Показати IP 29 Жовтня 2014 17:54
в прокурора за рік і хата збудована
Дуже цікаво до 33 Показати IP 30 Жовтня 2014 12:35
Це про Корецького? Ось кого треба було люструвати, але відомо з власних джерел, що він відкупився. За день до люстрації роздавав в Києві всім хабарі.
Волинь Показати IP 29 Жовтня 2014 17:59
А де данілін , де параша , де інші прокурорські гниди, що тільки вміють хабарі видавлювати ? Люстрація закінчилася на тих , хто вже звільнився раніше ???
103 Показати IP 29 Жовтня 2014 18:08
ТЕРМІНОВО ЛЮСТРУВАТИ ОБЛЗДОРОВВІДДІЛ і всю медицину.
YY до 103 Показати IP 30 Жовтня 2014 03:07
Раньше небо упадет на землю, чем что то затронет ... эээ... врачевателей, скажем так.
Петро Показати IP 29 Жовтня 2014 18:30
Щось не чути про нашумівшу "луцьку четвірку" во главі з Терещуком... думаю.найдуться,які нагадають,Авакову в першу чергу...
Церковна миша до Петро Показати IP 29 Жовтня 2014 19:50
Чому це не чути? Зовсім недавно Терещук, який доречі досить непогано себе почуває в Києві, отримав наукове звання.
Вова Показати IP 29 Жовтня 2014 18:35
А податківців коли вже будуть люструвати? митників і так далі????
Ая Показати IP 29 Жовтня 2014 18:54
Хочу запитати автора цієї горевістки, при чому ту іменник ЖЕРТВИ? Може краще було б обізвати їх хЕРОЯМИ минулої доби. При тому все таки дивує те, що ніхто не бачить служителів Феміди, невже вони були і є ангелами? Якщо так, то в рамки їх і вішати, щоб бабусі могли поклони битиииии.....
Волинянин Показати IP 29 Жовтня 2014 19:00
В СБУ втратять професійних людей! Не буде толку від цієї влади!
Анонім до Волинянин Показати IP 29 Жовтня 2014 19:04
А як на рахунок ХАБАРНИЦТВА і кришування? Це нормально?
Феміда до Волинянин Показати IP 29 Жовтня 2014 19:38
не сміши.
Штефан, Луцьк Показати IP 29 Жовтня 2014 19:44
Не бачу у списках люстрованих заступників оберпрокурора Волині Сліпчука та Корецького. Вони - один в Турійську, другий у Любомлі переслідували Самоборону і Майдан. А Сліпчук, окрім всього, ще й "кришував" головного корупціонера, міського голову Нововолинська В.Сапожнікова років 7, підряд. Тепер нововолинці будуть вимагати повернути міським прокурором О.Решетника, якого "пішли" за правдиві перевірки у лікарні, школах, садках, будинку перестарілих, ДЮЦі та у міськраді.
адвокат до Штефан, Луцьк Показати IP 30 Жовтня 2014 15:27
Я твоєму найчеснішому О.Решетнику сама гроші не раз носила.
пр до адвокат Показати IP 30 Жовтня 2014 17:56
Чому не писала(в) офіційну заяву???? Значить ти також злочинець, якщо це звісно правда, тобто ти ХАБАРОРДАВЕЦЬ....
бь до Штефан, Луцьк Показати IP 30 Жовтня 2014 17:54
Пишуть ті, хто декілька місяців тому кричав протилежне. Це ж Ваш представник Коцура його і звільнив, а тепер, що вср....
Ольга Показати IP 29 Жовтня 2014 20:06
а начальник міліції Володимира - Здимощук відчуяв лихе і бігом поїхав у зону АТО. Хоча хто там знає куди він поїхав....
))) до Ольга Показати IP 29 Жовтня 2014 20:38
самые главные б...д успели уволиться за месяц. знали. кто не знал, тот лох.
Оксана Показати IP 29 Жовтня 2014 21:26
А під люстрацію сільські голови підпадають???
Іра до Оксана Показати IP 30 Жовтня 2014 09:12
Ні, виборні посади не люструються.
лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 22:30
А мера Романюка чому не люструють, совковий партдіяч!
Іра до лучанин Показати IP 30 Жовтня 2014 09:12
Тих кого люди обрали не зачіпають
Ммм Показати IP 29 Жовтня 2014 22:34
Прибутки,скоро все зрозумієте...
ДМИТРО Показати IP 29 Жовтня 2014 22:52
ЛЮСТРАЦІЯ ПРОКУРОРІВ-ЦЕ ДОБРЕ,ВОНИ ЩЕ КРИШУЮТЬ ДИРЕКТОРА ВОЛИНСЬКОГО ЦЕНТРУ ДІТЕЙ -ІНВАЛІДІВ БУГАЙ О.М.,ЯКА ОБДИРАЄ ДІТЕЙ,ЯКИМ І ТАК НЕ СОЛОДКО ЖИВЕТЬСЯ.СКІЛЬКИ ПЕРЕВІРОК БУЛО , КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ ВІДКРИВАЛИ,БАТЬКИ ДО КИЄВА ДІЙШЛИ І ВСЕ МАРНО-ВОНА І НАДАЛІ КРАДЕ.
66 Показати IP 30 Жовтня 2014 10:56
Справді. Не жертви, а радше об'єкти. Але вже зараз треба думати про те, що за певний час потрібно буде люструвати нинішніх люстраторів, які посівши звільнені посади дуже багато візьмуть від своїх попередників. Лише після третьої чистки настане такий-сякий порядок.
СЕРГІЙ Показати IP 30 Жовтня 2014 11:46
ДО ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ РАЙОННИХ СІЛЬСЬКИХ СЕЛИЩНИХ ЗА ПАРТІЙНИМ И СПИСКАМИ МАЖОРИТАРНИКИ ПОВИННІ БУТИ ЛЮДИ З ВИЩОЮ ОСВІТОЮ ЯКІ СЛУЖИЛИ ЯКІ БУЛИ НА ЄВРОМАЙДАНІ ВОЛИНІ КИЄВІ ВОЛОНТЕРИ САМООБОРОНА ЯКІ СЛУЖАТЬ В ЗОНІ АТО ПАТРІОТИ УКРАЇНИ ЗОВСІМ НОВІ ЛЮДИ -НОВА ВЛАДА.
Алі абу-Таліб Показати IP 3 Листопада 2014 17:09
Люстрація без грунтовного реформування системи не призведе ні до чого. Не можна вигнавши прокурора ( одного ) та не змінивши систему чогось добитись. Справжня реформа - це коли нові люди приходять в нову систему.
Наталка Показати IP 3 Листопада 2014 17:11
А хто тоді робитиме нову систему? Проблема курки та яйця?