USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

П’яний водій у Луцьку протаранив 4 авто. Подробиці

6 Жовтня 2016 22:11
П’яний водій Mercedes-Benz врізався в колону автомобілів, які чекали зеленого сигналу світлофору.

ДТП трапилась близько 20-ї години на вулиці Рівненській поблизу готелю «Лучеськ».

Як розповіли у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини патрульні інспектори, згідно з попередньою неофіційною інформацією, винуватець ДТП - водій автомобіля Mercedes-Benz E-classe, який «влетів» у машини, які стояли на червоному світлі. Госпіталізували, власне, лише його.

На місці працюють рятувальники, адже в автомобілі, якого протаранив водій Мерседеса першим, встановлене газо-балонне обладнання.

«Щастя, що в мене в балоні лише трішки газу було. Але й той почав сочитись звідти», - каже водій автомобіля Volkswagen Passat B3, в причіп якого і «влетів» водій Мерседеса.

З його слів, винуватець ДТП їхав зі швидкістю не менше 60 кілометрів за годину і навіть не збирався гальмувати, адже був п’яним.

Пасат від удару Мерседеса врізався в Mazda 6, той – в Chevrolet Lacetti, а він – у ВАЗ.

«Він просто вивалився з машини, такий п’яний був, намагався втекти. Ми попросили його, щоб віддав нам ключі, бо він просив «розібратись без копів». Потім приїхав його брат, намагався щось «вирішити», - каже водій Фольксвагену про винуватця ДТП.

Водій-порушник в кареті швидкої
Водій-порушник в кареті швидкої
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 55
Дьодік Показати IP 6 Жовтня 2016 22:22
Старий поц , розуму нуль...
Денис до Дьодік Показати IP 7 Жовтня 2016 20:46
коментар було видалено
Віталій Показати IP 6 Жовтня 2016 22:22
Задовбали ці польські, литовські і т.д номери. Куплять за 1 тис. $ і думають, що вони круті перці. Останнім часом тільки з такими номерами і трапляються дтп
Nata до Віталій Показати IP 6 Жовтня 2016 23:51
Жаба душить тебе напевно за номери!
1 до Nata Показати IP 7 Жовтня 2016 09:13
Яка різниця на якій реєстрації авто??? Якщо за кермом раг*ль, то він і на ровері раг*ль... А з приводу авто на іноземних номерах, то я їх підтримую. Якого милого ми маємо в 2-3 рази переплачувати тут, якщо ці гроші всерівно будуть вкрадені нашими "слугами народу". А якщо ти не можеш заробити навіть на авто в 1000 баксів, то гріш тобі ціна. Ти або або лінтяй або "балбєс", хто прагне чогось добитись, той для того щось робить, а не соплі пускає в інтернеті!!!
Віталій до 1 Показати IP 7 Жовтня 2016 10:12
Соплі спускаєш в неті ти! А, я пишу по ділу, і пишу те, що бачу кожного дня на дорозі. На авто, я заробив, і не найгірше. І їзджу на український реєстрації на відміну від вас!
Балбєс до 1 Показати IP 7 Жовтня 2016 10:16
Скажіть будь ласка, а хто має працювати в бюджетній сфері, якою ви так вдало користуєтеся і зневажаєте? Там лінтяї чи балєси? І що ви будете робити якщо всі "порозумнішають" і почнуть "працювати"? Може слово "патріотизм" не з тої сторони починається?
литва до Nata Показати IP 7 Жовтня 2016 09:46
поїдь і купи за 1 тис.сам напевно на жизі розсікаєш.той мерс найдорощий з тих всіх корчів що в дтп.навіть на лит.реєстр.не шариш то мовчи.в д*вбаному пасаті стопи не горіли от і вїхав
Віталій до Nata Показати IP 7 Жовтня 2016 10:08
Я тобі "шановна" Nata, не буду писати на якому авто їзджу, бо тебе точно жаба задушить, і реєстрація в мене українська на номерах !!!
Просто до Віталій Показати IP 7 Жовтня 2016 11:19
Проблема не в номерах, а в д@білах, які на них їздять. Ті номера, це просто часткова економія коштів.
Віталій до Просто Показати IP 7 Жовтня 2016 12:02
Я згідний! І ні в якомо разі не хочу образити людей, які їздять на таких номерах!!! Їх життя і країна заставили... Але подивіться на статистику, новини і т.д. одні неприємності від таких людей!
Денис до Віталій Показати IP 7 Жовтня 2016 21:12
Ти знаїш стількі він коштує завали ї**ло
Віталій до Денис Показати IP 8 Жовтня 2016 00:31
Ї**ло в тебе су**ра! 1 $)))
Віталій до Денис Показати IP 8 Жовтня 2016 09:20
І навчися писати Дініс!!! У двох словах три помилки!!!
Не полі Показати IP 6 Жовтня 2016 22:36
Поки не буде конфіскації авто за пянку,толку не буде.(і посвідчення на 5 років).Але,щоб в усіх,не дивлячись на посади і гроші.
Ооо Показати IP 6 Жовтня 2016 22:38
При чому тут польські чи литовські номери?! Можна подумати, що власники автомобілів з українськими номерами п'яними за руль не сідають і ніяких ДТП з ними не стається. Якщо нема розуму, то на номера хоч герб України повісь- толку не буде.
Лабас Варатас до Ооо Показати IP 7 Жовтня 2016 08:58
машину на таких номерах можна просто кинути на місці аваріі і кінці в воду. Тому на ній можна пяним їздити, розбити, грабувати і ніхто не знайде водія. В цьому випадку просто не було можливості втекти
Ооо до Лабас Варатас Показати IP 7 Жовтня 2016 12:57
залізний аргумент! просто слів нема з такою логікою!!!)
Іванка Показати IP 6 Жовтня 2016 22:40
При**рок п'яний!!!! І через таких скільки аварій трапляється в нас!!!
литва до Іванка Показати IP 7 Жовтня 2016 09:50
прощо ти розказуєш ще один знающий.пробиваються по митниці хто що і коли заїхав адреса ітд.....
Вчитель Показати IP 6 Жовтня 2016 22:49
Я б несказав би, що в його розуму нуль---- розбив 4-и машини ,тай ліг спати в швидкій. Слава " героям"
Укроп Показати IP 6 Жовтня 2016 22:50
А копів не побили? Зброю не забрали?
Петрушка до Укроп Показати IP 7 Жовтня 2016 00:53
І при чому твій комент? Яка різниця яке авто, краще ж мерседес на литовцях ніж ваз на укр.номерах, водій ч.м.о. просто, але їздити будуть завжди п'яні, так у всіх країнах, за таке має бути тюрма хоча б на рік тоді може щось зміниться
Укроп до Петрушка Показати IP 7 Жовтня 2016 09:14
До чого комент, якби поліція була реально професійною, то такого розгулу п'яні на дорогах небуло б. Скільки людей невинних не постраждало. А так грузинська кухарка грається в лєго з продавцем рюкзачків, а громадськість починає ненавидіти супер копів...
Мент Показати IP 6 Жовтня 2016 23:04
90% ДТП в Волинські області скоюються на автомобілях з іноземною регестрацією. Шановні водії -- будьте уважні до водіїв які керують автомобілем з іноземною регестрацією ₴ в них РОЗУМУ мало також совісті нема, Цей орел " МОЛОДЕЦЬ" розбив 4-и машини -- ліг спати в скорій.
111 до Мент Показати IP 7 Жовтня 2016 09:16
Звідки така статистика? Для чого триндіти аби триндіти, це справа бабок під під"їздом!
МБ Показати IP 6 Жовтня 2016 23:30
виправте у тексті модель авто: то Мерседес Е-класу
З. Показати IP 6 Жовтня 2016 23:41
Що зле стало,к*злу п'яному ,коли зрозумів що накоїв?За ґрати п'яних водіїв,це потенційні вбивці.
Oлег Показати IP 6 Жовтня 2016 23:53
Як дістали ті біди на євро реєстрації - літають як скажені по місту, на хлам нашкребли, а на розмитнення і мізки зась...
Олена до Oлег Показати IP 7 Жовтня 2016 14:49
І не кажіть! Вже сил немає. Я на 1-му поверсі живу, то новий сусід придур кожен ранок свій лах заводить, що треба вікна закривати - деренчить, пердить, свистить, смердить... Жах. Коли заїзджає у двір, то таке враження, що банки від консерв діти тягають по асфальту.
ЙПТМ Показати IP 7 Жовтня 2016 00:08
Нв це п'яне дурне, зрозуміло, але ДЕ ДИСТАНЦІЯ???? Тоді і не повлітали б так!
петро до ЙПТМ Показати IP 7 Жовтня 2016 09:27
Ти, пане шохер, мабуть маєш тільки категорію "К", тобто - кони, коли таку фігню пишеш. Яка дистанція на сфітлофорі? Люди спокійно чекали зеленого сигналу сфітлофору.
Йосип до петро Показати IP 7 Жовтня 2016 10:31
Ти пане Петре якщо можливо поїдеш колись в Євросоюз то побачиш що там на світофорі авта стоять не приліпляні бамперами як в нас а 2-3 м один від другого. Це І є безпечна дистанція.
Andrey92 Показати IP 7 Жовтня 2016 00:12
Малалеткі......в нас було перше авто ваз....а в них BMW.Їздити толком не вміє,ви....ець а потім дтп
ТТ Показати IP 7 Жовтня 2016 01:19
Причіп напевно був без габаритів та закрив собою усі попередні ТЗ. Тому водій мерса міг його не помітити і допустив зіткення. Якщо пив до цього каву, то не правий і винен, а якщо трезвяк то питання до власника причепу на предмет облаштування сигнальнми пристроями.
Анонім до ТТ Показати IP 7 Жовтня 2016 07:13
Ага, ну ти і зкоментував, певно дружбан п'яниги!
555 Показати IP 7 Жовтня 2016 06:52
а могли б і люди на шляху цього бариги опинитися. Не шкодуйте таких дурнів, бо наступні будете Ви під його авто.
Лучанин_автомобіліст Показати IP 7 Жовтня 2016 09:12
Доброго дня, Форум! Жахливі аварії, на щастя, ця без загиблих або тяжко травмованих, продовжуються і будуть в подальшому. Хочу звернути увагу на 5-те фото зверху. Крайній правий ряд ближче до світлофора. Подивіться стан дорожнього покриття. В осінню дощову, а скоро зимову пору, не треба більше нічого, щоб стати винуватцем аварії на цьому перехресті. Де дорожні служби, "контролери" комунслужб МВК ??? Відповідь зрозуміла. Усі на своїх місцях. До речі, поруч з цим місцем, служба автодоріг Волині. Супер!!!
Петро Показати IP 7 Жовтня 2016 09:32
Я знаю цього чоловіка. Він не міг пити за кермом. Він мабуть стомився, або його наврочили.
Я до Петро Показати IP 7 Жовтня 2016 10:14
І хто ж він?
666 до Петро Показати IP 7 Жовтня 2016 11:50
Точно його наврочили!!! Треба знайти хто його наврочив і посадит! Ви унікальні люди! Народилися не сідай за кермо! Новий лозунг!
Вот Показати IP 7 Жовтня 2016 09:40
водій в стані сп’яніння, а саморобний причіп скотовоз худоби без катафотів та не освітлених задніх фонарях не є причиною ДТП? та і номерного знака я не побачив((
Ден Лучанин до Вот Показати IP 8 Жовтня 2016 01:09
ну так а червоний сигнал світлофора також саморобний причіп закрив? Майже кожен день проїзджаю це перехрестя і вдень і вночі і світлофор окрім випадку коли стоять фури або автобуси видно
Серж Показати IP 7 Жовтня 2016 09:49
Цей прицеп мабуть пан сам склепав, тому фонари не прикрутив.
наташа Показати IP 7 Жовтня 2016 09:51
я і дальше продаватиму самогон дома рованці .
ваку Показати IP 7 Жовтня 2016 10:11
треба на всі круті тачки зобов'язати поставити датчики на алкоголь, щоби авто з п'яними не їздило.
Gred Показати IP 7 Жовтня 2016 11:09
Тачку забрати і права 5 років теж !!! Клоун скільки людям біди наробив
Справедливість Показати IP 7 Жовтня 2016 12:18
П'яне бидло.Наробив людям біди і на тапкі хотів дати.За грати його і права забрати назавжди.Хай на чотирьох своїх ходить
Слава тверезості Показати IP 7 Жовтня 2016 14:06
Як пояснити водіям, що алкоголь і дорога несумісні речі? Реакція водія стає заторможеною. Навіть допустимі 0.2. Навіть якщо ти 30 років за кермом. Навіть якщо ти крутий і маєш достатньо грошей. Навіть якщо тобі потрібно проїхати тільки трошки. Навіть якщо ти впевнений в своїх силах. Ну і т.п. Алкоголю на це все начхати.
Васильович Показати IP 7 Жовтня 2016 15:09
Ви всі так стверджуєте, що він був п'яний, але цьому немає підтвердження офіційного.
Анонім до Васильович Показати IP 7 Жовтня 2016 20:25
Я знаю
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2016 15:28
коментар було видалено
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2016 20:22
Це б*дло з Копачівки ,завжди пяним їздить.скількі він людям машин перебив.!!!
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2016 21:07