Під Харковом сім'я фермерів тримала в рабстві 9 людей
У Харківській області сім’я фермерів тримала силою і змушувала безкоштовно працювати на своєму господарстві дев’ятьох осіб. Серед звільнених троє жінок, п’ятеро чоловіків і одна дитина.
Про це повідомляє пресслужба прокуратури в Харківській області.
«У ході обшуків, проведених прокуратурою області спільно з Управлінням по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУ Нацполіціі в Харківській області, виявлено 9 осіб, які піддавалися примусовій трудовій експлуатації і не отримували заробітну плату. Серед них – троє жінок, п’ятеро чоловіків, 1 неповнолітній », – йдеться в повідомленні.
Згідно з вивченою інформацією, члени групи підшуковували людей, які перебували в уразливому стані. Їм обіцяли високооплачувану роботу і хороші умови проживання.
Насправді людей селили на фермерському господарстві, де умови проживання були непридатними для життя. Їм надавали вказівки щодо виконання певного обсягу роботи і платили мізерні гроші.
У разі, якщо робота не була виконана, людям створювали штучні борги і змушували їх відпрацьовувати. Свобода пересування при цьому у людей була обмежена як в робочий, так і в неробочий час.
За даним фактом порушено кримінальну справу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба прокуратури в Харківській області.
«У ході обшуків, проведених прокуратурою області спільно з Управлінням по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУ Нацполіціі в Харківській області, виявлено 9 осіб, які піддавалися примусовій трудовій експлуатації і не отримували заробітну плату. Серед них – троє жінок, п’ятеро чоловіків, 1 неповнолітній », – йдеться в повідомленні.
Згідно з вивченою інформацією, члени групи підшуковували людей, які перебували в уразливому стані. Їм обіцяли високооплачувану роботу і хороші умови проживання.
Насправді людей селили на фермерському господарстві, де умови проживання були непридатними для життя. Їм надавали вказівки щодо виконання певного обсягу роботи і платили мізерні гроші.
У разі, якщо робота не була виконана, людям створювали штучні борги і змушували їх відпрацьовувати. Свобода пересування при цьому у людей була обмежена як в робочий, так і в неробочий час.
За даним фактом порушено кримінальну справу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Дідо
Показати IP
11 Жовтня 2020 12:43
Таким за звичаєм займається чорнота
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.