USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Підмочили» директора луцької школи. ВІДЕО

9 Вересня 2014 15:35
До всесвітньої акції «Ice Bucket Challenge» приєдналася директор Луцького навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 24 – технологічний ліцей» Юлія Гринчук. Обливали її з відра учні, а гроші освітянка передала на лікування військових.

Виклик у акції «Ice Bucket Challenge» прийняла директор від свого сина. Коментує для Інформаційного агентства Волинські Новини: «Чому я погодилася!? А хіба можна від благодійності відмовлятися!? Звісно, можна і мовчки гроші переслати, але так я вирішила підняти патріотичний дух у своїх школярів і показати їм приклад».

Чи обливається вона холодною водою вперше, відповіла, що ні, мовляв нас саме життя заставляє, коли в кранах немає теплої води, тому не злякалася, й емоції не зашкалювали.

Одна з умов акції «Ice Bucket Challenge» - благодійність. Так, Юлія Гринчук вирішила занести гроші у Луцький гарнізонний військовий госпіталь (військова частина а-4554).

Натомість естафету передала начальнику управління освіти Луцької міської ради Олегу Гребенюку, каже, що він виклик прийняв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Анонім Показати IP 9 Вересня 2014 15:37
Слабюі на голову нема чи зайнятися. Дурний і дешевий піар
А ти само спробуй!!! до Анонім Показати IP 9 Вересня 2014 15:41
Директор молодець!!!!!!!!! Саме своїм прикладом і навчають дітей!!!
ага до А ти само спробуй!!! Показати IP 9 Вересня 2014 15:53
чого навчають?? Повірте, всі діти шо зараз обливаються, роблять це по приколу! І не заради благодійності. Дурний спосіб привити дух патріотизму чи то совісті і бажання допомогти хворим....це вже сприймається як гра...не в те русло пішов флешмоб, нажаль.
Ага до Анонім Показати IP 9 Вересня 2014 15:42
Скачуть далі........
Юрист до Анонім Показати IP 9 Вересня 2014 19:30
Ти бик ВОЛОБУЕВСЬКИЙ!!!
Ольга Показати IP 9 Вересня 2014 15:42
Усі у вишиванках, круто, не кожен директор школи на таке погодиться)))
МВ Показати IP 9 Вересня 2014 15:56
краще б молитву читали за мир в Україні перед початком навчального дня... більше б користі було однозначно))))а не мочилися як гуси... ганьба такому патріотизму
Лось Показати IP 9 Вересня 2014 16:05
Спочатку це задумано було зовсім не так. а зараз, в основному, піар і "для приколу", щоб "викласти" вконтакті чи інших соцмережах.
я Показати IP 9 Вересня 2014 16:07
Я не люблю манежи и арены. Нам них мильЙон меняют по рублю. Пусть впереди большие перемены, я это никогда не полюблю.
наталія Показати IP 9 Вересня 2014 16:13
бред
Громадянин Показати IP 9 Вересня 2014 16:24
Мені здається, що в людей дах конкретно поїхав, нема людям чим зайнятись, напевно в нас інших проблем нема, хочете допомогти-слава і хвала вам, а те обливання-ну просто дурка якась.
Українка Показати IP 9 Вересня 2014 16:52
Чого ви такі затянуті!!!! Який тут піар ?! Чи пирол?! Краще облитись холодною водою ніж курити,пити. ДИРЕКТОР МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!!!! Приклад молодому поколінню!!!!!
аяяй Показати IP 9 Вересня 2014 17:47
Эта акция популярна пл всему миру,только вы какието отсталые и забитые,все вам не так
Семен Показати IP 9 Вересня 2014 17:56
Увидеть бы ее в купальнике - вот облил бы!
колега Показати IP 9 Вересня 2014 19:42
Ви такі дивні. Обливатися хоч і забава, але по-перше не кожен директор на таке наважиться, а по друге гроші скидаються, тобто своє діло робиться- благодійна акція працює на свою мету.
Айс Показати IP 9 Вересня 2014 20:16
Має бути субординація. Не допустимо директору школи таке робити, навіть переслідуючи благородну мету. Якби вона з подругами у бані пообливали себе водою - це будь-ласка, а так людина себе позиціонує як директор. Інтелектуальна забава... облити себе водою, треба мати не аби-який інтелект, щоб на таке наважитися. Наступною чекаємо акцію "дай копня - і передай естафету"!
таня до Айс Показати IP 9 Вересня 2014 22:30
Я як вчитель провела відкритий урок із фізкультури як і потрібно в СПОРТИВНОМУ костюмі, але із шортами (може хто подумав що в купальнику для спортивної гімнастики - ні, всеж-таки вчитель я) . На що методист райво сказала. що урок добре, але так оголятися перед учнями! Цікаво. що зараз скажуть методисти.
колега Показати IP 9 Вересня 2014 20:33
Айс, Ви надто стереотипні, спробуйте дивитися на речі простіше.Тоді, до речі,і жити легше і з людьми спілкуватися приємніше. І ще, обливання холодною водою - один з способів загартовування.Так що в цій акції апріорі не має нічого поганого.
учениця Показати IP 9 Вересня 2014 20:42
Директор - умнічька. ЇЇ учні,як бачите, стіною за нею стоять, підтримують.Не кожен може таким похвалитися.
Ганьба Показати IP 9 Вересня 2014 23:46
ЧОму забрали коментарі ? Правда очі коле. ЗАбирайте не забирайте всерівно всі знають, що Грінчук призначив Романюк протиправно. Директором школи працює людина без відповідної катерорії та освіти.
Маруся Показати IP 9 Вересня 2014 23:48
Не було інших кандидатур
Таня Показати IP 10 Вересня 2014 09:30
Репутація цієї директорки і так підмочена. Далі вже немеє куди.
олена Показати IP 10 Вересня 2014 15:21
Всі якісь нудні -- цього не можна , оце треба так , а оце не так. ..В результаті почали директора обливати не тільки водою , а ще й всяким брудом і лайном.Йдеться мова про благодійність,а молоді подобаеться креатив, і директор молодець - це вчинок ... перед учнями..І цю акцію підтримують у всьому світі - відомі люди, у нас також,,щоб привернути увагу до різних проблем в світі та Україні . Я, наприклад, теж прийняла участь в цій благодійній акції , хоча крижаною водою, обливалася перший раз в житті, мені 55 років, мої друзі, від яких я прийняла естафету і передала далі --вік від 40 до 65 років, професії- бухгалтер, адвокат, фермер, пенсіонери, вчителі, підполковник міліції...Ми зібрали певну суму коштів, яку передали для бійців 51 бригади. і ще ... для того ,щоб бути сильними нам потрібно єднатися і підтримувати один одного. СЛАВА УКРАЇНІ!
Інфузорія Показати IP 10 Вересня 2014 17:23
ні-ні!!! не можна обливатись - це ганьба. не можна виділятись з натовпу!!! тим паче вчителю. треба носити люрексові кофтинки, стоптані говнодави і бути занудою. і ще сидіти вдома і всіх по і-ту паплюжити. оце по-нашому.