USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Підприємці із «Привозу» заблокували депутатів Луцької міськради в залі. Відео

31 Липня 2019 12:01
Запускати в зал засідань усіх, однак не випускати нікого: таке рішення прийняли учасники акції протесту проти закриття ринку «Привіз», яке може відбутися завтра, 1 серпня.

Таку реакцію у підприємців викликало оголошення виконувача повноважень Луцького міського голови Григорія Пустовіта щодо перенесення початку засідання чергової 60-ї сесії на 14:00.

За станом на 11:55 у залі залишилася частина депутатів.

Протестувальники оточили робоче місце Пустовіта і заявили, що не випустять його, поки не збере необхідну для проведення сесії кількість депутатів.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що до Луцької міської ради прийшли торговці із луцького ринку «Привіз» із проханням не закривати їхні торгові місця. На цьому місці ексочільник Волинської ОДА, підприємець Олександр Башкаленко планує будувати торговий центр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Оля Показати IP 31 Липня 2019 13:15
Правильно, треба розігнати всі базари!!! Одні гадюшники, до того всього антисанітарія, обважування і т.д.
Лучанин до Оля Показати IP 31 Липня 2019 14:16
А ще краще всіх україців розігнати і побудувати один великий торговий центр Башкаленка.
Лучанин до Оля Показати IP 31 Липня 2019 14:39
Дивне вирішення питання. Якщо у когось у квартирі безлад, то, по вашому, потрібно квартиру розламати. Мабуть, потрібно просто поприбирати чи зробити ремонт?
Алекс Показати IP 31 Липня 2019 13:47
Правильно! Треба взагалі всіх розігнати та влаштувати Гуляй Поле! А воно до того і йде!
лучанка до Алекс Показати IP 31 Липня 2019 14:01
в тому році центральний ринок на вагах 2-5 грамів дурили.а зараз 10-20. Аферисти. а де перевіряючі ? то покупці самі дивіться, а то за день собі добре нагоргують
Панк до Алекс Показати IP 31 Липня 2019 18:33
Анархіст?
Лучанин Показати IP 31 Липня 2019 14:08
Партія регійонів на чолі з Башкаленко вертається. Вилазять і далі простий народ хочуть давити.
1 Показати IP 31 Липня 2019 14:14
А прізвище башкаленко вам нічого не каже?