USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.80
  • PLN 9.65 9.85

Підрозділ «Світязь» вивели з АТО для охорони бурштину, - волонтер

16 Травня 2016 23:44
Спецпідрозділ «Світязь» вивели із зони АТО для охорони бурштину. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляє волонтерка Марина Шеремет.

«Підрозділ Світязь вивели з зони АТО. Чому? Тому, що наші керманичі вирішили, що професіонали, які пройшли Іловайськ, Вуглегірськ, повинні охороняти бурштин. Дивна річ, але бурштин зараз важливіший ніж спокій на сході. Ось такі справи. Хлопці засмучені таким рішенням, але нічого не вдієш, їхній обов'язок - виконувати накази», - йдеться у дописі.

Тим часом, командир спецпідрозділу Сергій Козак прокоментував: «Ми виходимо... Дякую усім небайдужим, що допомагали нам, підтримували. Вибачайте, якщо щось не так. Ми готові СЛУЖИТИ. Слава Україні!!!»

Раніше Інформаційне агентство волинські Новини повідомляло, що бійці спецроти Світязь повернулися з ротації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Вас Показати IP 17 Травня 2016 02:10
В судче не приходьте
Зрада Показати IP 17 Травня 2016 05:57
Гроші понад усе, а не Україна!
факт Показати IP 17 Травня 2016 07:55
На Сході заморожений конфлікт, там ніхто ні наступає ні відступає, все вирішуватимуть лише політики і не треба спекулювати на бойових діях. Деяким волонтерам теж вигідні "бойові" дії - знаємо!
Вася Показати IP 17 Травня 2016 07:57
Волонтерка це сила, шо хлопцi то кажуть?
DEXTER Показати IP 17 Травня 2016 09:01
Гостріть лопати)))
патріот Показати IP 17 Травня 2016 09:05
самий непотрібний підрозділ!
Анонім до патріот Показати IP 17 Травня 2016 10:49
Ти не потрібний
Анонім до патріот Показати IP 17 Травня 2016 10:51
Світязь один з найкращих підрозділів в україні
Анонім до Анонім Показати IP 18 Травня 2016 08:50
по нещасних бабах, які своїх дітей ведуть бурштин копати? ЯКа нормальна баба буде ризикуватти житям своїх дітей.
Галина до Анонім Показати IP 18 Травня 2016 23:16
Да щоб вижити ведуть...
Аня до патріот Показати IP 18 Травня 2016 00:44
Який стріляє по нещасних жінках і дітках з сачком...
Вася Показати IP 17 Травня 2016 09:41
Жука пора кропити.
123 Показати IP 17 Травня 2016 09:48
Але хлопцям хоч щось треба заробити, бодай на охороні ( видобутку) того ж бурштину, бо коли їх сімям прийдуть нові платіжки за газ, то вони з Донбасу самі зірвалися б, тільк пішли б на Київ а не Маневичі.
Анонім Показати IP 17 Травня 2016 09:58
Всім хто миє в Любешові бурштин пі....Да. Ждіть в вас буде як в маневичах получите пілюлєй і по всьому
111 Показати IP 17 Травня 2016 16:29
Судче тримайся скоро і в вас помп не буде!!!
Варвара Показати IP 18 Травня 2016 00:39
Хлопці підзаробити приїхали,а не охороняти)))!
мама бійця до Варвара Показати IP 21 Травня 2016 00:13
ти, скотиняко, сама туди поїдь воювати , або дитину свою віддай. Не хочете під кулі ---лопата краща за автомат, бидло таке !
Ііі Показати IP 18 Травня 2016 00:46
Гроші охороняти приїхали, а Україна не треба....!!!
мама бійця до Ііі Показати IP 21 Травня 2016 00:16
ще одна тварина, чи то та сама не заспокоїться. НЕ ДАДУТЬ ВОНИ ТАМ ВАМ НІЧОГО РИТИ, повір мені, там ДОБРОВОЛЬЦІ, а все гімно звідти "спливає" -- вони пекло пройшли за свою країну ! СОРОМНО ЗА ВАС !!!