USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

Пішло у відставку керівництво Ратнівського району

24 Лютого 2014 20:55
Сьогодні, 24 лютого, 2014 року у повному складі звільнилося керівництво Ратнівського району Волинської області. Про це повідомили у прес-службі Волинської обласної організації ВО "Свобода".

Так, заяву про звільнення на ім'я виконуючого обов’язки голови Ратнівської РДА написав голова РДА В’ячеслав Лавренюк.

Також заяву на звільнення подав перший заступник голови Ратнівської РДА Тимофій Новік, заступники голови РДА Микола Михалевич, Іван Бурка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Олег Показати IP 24 Лютого 2014 21:27
А Рожищенського??????
Таня до Олег Показати IP 24 Лютого 2014 22:36
В Рожищі в.о. голови РДА - Войтович Тарас Володимирович, дружбан голови місцевого осередка "Батьківщини", він же син екс-голови облради!
рожищани до олег Показати IP 24 Лютого 2014 22:15
Олеже, ну другого пришестя не буде!!! Ми надіємось.
рожище Показати IP 24 Лютого 2014 22:45
чогось не чути про відставки земельників у волинській області??????? та в районах.
Ратнівчанин Показати IP 24 Лютого 2014 23:09
Був один хлопчина чогось вартий на наше болото ратнівське, і того з"їли майдануті. А пенсіонерам давно на заслужений відпочинок пора,на печі сидіти і рибу ловити на Прип'яті. Харламу "хвала", він влади "не хоче" - побачимо де при нових буде
До Ратнюка Показати IP 24 Лютого 2014 23:37
Згідна на 300% .Як же ж без корита то жити можна.Воно йому вже і сниться, і мариться просто - я знову ЦАР,цар комарівський. Ого-го як знову зареву на всю округу Ратенську. І Цепушка тут як тут підсуєтилась, звізда велимченська.Кольку дурачка шкода тільки, вірить іхнім казочкам - умца то маловато буде. Молодці !!! Молодці!!! Молодці!!! ЖАХ ЯКИЙСЬ, АЖ САМІЙ ЯКОСЬ БРИДКО І НЕ ПРИЄМНО. ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ. ЗА що вмирали люди на майдані!!!! За оцю то погань???!!!
Ратнівчанин Показати IP 25 Лютого 2014 00:03
А малого реально блін шкода, наш все таки був, та й молодий ще - не зіпсований, зробити щось хотів
До Ратнюка Показати IP 25 Лютого 2014 00:45
Молодці що самі пішли - без вставань на коліна і катувань "нових" фашистів
Ратнівчанин Показати IP 25 Лютого 2014 01:06
Зараз підрішають "нові" спасителі району пару кримінальчиків лєвих проти їх та й все блін, а це ох як вміють, пригадають 2005. Була б людина - справа знайдеться. Та й правий сектор можна на крайнячок гукнути, лякнути. Хочеться просто нагадати одну істину - ЗЛО ПОРОДЖУЄ ЗЛО
СП Показати IP 25 Лютого 2014 08:19
НЕ ЗА ТЕ ГИНУЛИ ЛЮДИ НА МАЙДАНІ, ЩОБ СТАВ б/у ХАРЛАМПОВИЧ НА ПОСАДУ! ВІН ІСТОРІЯ! НЕХАЙ БІСНЕСУЄ...! ЦЕ ВНЬОГО КРАЩЕ ПОЛУЧАЄТЬСЯ)))= А В НАС Є МОЛОДІ НЕ ПОРЧЕНІ ЛЮДИ І ЇМ ДОРОГА В МАЙБУТНЄ....!!!! А, МИ ВСІ ПОВИННІ В ПЕРШУ ЧЕРГУ МОЛОДИМ ДОПОМАГАТИ І ПІДТРИМУВАТИ,
до олег Показати IP 25 Лютого 2014 09:14
САВОН! Ну слюньки то втри!!!!!
Житель Ратнівщини Показати IP 25 Лютого 2014 14:38
Один голова адміністрації був нормальний зі всіх попередніх і того змусили піти...
Свідок Показати IP 25 Лютого 2014 20:08
Чому в Ратно не звільнений корумпований чиновник- начальник земельного відділу Присяжнюк В. який за любий підпис на довідці вимагає від 300 гривень. Геть з посади!
патріот до Свідок Показати IP 12 Березня 2014 09:32
до свідка - Присяжнюк В. втік на лікарняне та у відпустку. каже лишиться працювати. бо він незамінний в ратнівському районі.