USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Пішохід з телефоном летить на «червоне» під колеса авто. Відео з реєстратора

20 Січня 2018 10:27
Водії вимагають штрафувати пішоходів, які не дотримуються правил дорожнього руху й створюють аварійні ситуації.

Один із таких випадків трапився у Нововолинську - дівчина з телефоном переходила дорогу на «червоне» світло світлофора та ледь не потрапила під колеса автомобіля.

Відео з реєстратора, надане одним з автомобілістів, опублікував БУГ.

18-го січня у Нововолинську на перехресті вулиці Святого Володимира та проспекту Дружби пішохід, порушуючи правила дорожнього руху, перейшла дорогу на червоний сигнал світлофора.



Згідно зі статтею 127 КУпАП (порушення правил дорожнього руху пішоходами) за це передбачено попередження або накладення штрафу в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 гривня).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
valdis peish Показати IP 20 Січня 2018 10:42
наркоманка 100 відсотків
ігор луцький Показати IP 20 Січня 2018 10:49
Типова ситуація.Як би в такій ситуації пішохід потрапив в дтп,винуватість водія буде визначатись наявністю,або відсутністю євроблях.
Ігор до ігор луцький Показати IP 20 Січня 2018 20:04
ти довбобляхар
Еее до Ігор Показати IP 20 Січня 2018 22:14
А ти довбоiгор
donald tramp Показати IP 20 Січня 2018 10:49
дурне взяло телефон
222 Показати IP 20 Січня 2018 10:55
добре,якщо зразу в гроб,а якщо каліка на все життя
Уважно Показати IP 20 Січня 2018 11:31
Кожен уважно подивися відео? Яке світло їй світило, на який сигнал світлофора їхав водій? Я вважаю що для пішоходів не горіло ніяке світло, так само як і свтлофор для авто був чорним, це чітко видно. Так, далі видно що на світлофорі для пішоходів у зворотньому напрямку горить червоне, але ж люди задом наперед не ходять. Як та дівчина могла визначити чи працює світлофор і яке зараз саме світло має горіти? Так, проблеми з переходом дороги є, але починати треба з фактів і вияснення причин чому таке відбувається. В даному випадку в першу чергу винні комунальники! І в любій нормальній країні, якби водій не пропустив вданому випадку пішохода, то був би винен саме він, так як тут мають діяти правила для не працюючого світлофора.
valdis peish до Уважно Показати IP 20 Січня 2018 13:02
протри зєнькі для водія горів зелений
уважеіше до Уважно Показати IP 20 Січня 2018 13:59
Водій їхав на зелене і на відео добре видно, але мабуть не всім. Перед проїздом буса, чітко видно червоне світло на світлофорі для пішоходів. Так що, перш ніш щось подібне писати, сам уважно дивись.
Мало Показати IP 20 Січня 2018 11:33
Штраф в 51 грн надто мало за таке порушення правил!
волиняка з володимир Показати IP 20 Січня 2018 14:34
А водії, хіба дотримуються Правил - зокрема чи всі вони виконують вимоги про те, що розмовляти по мобільному за кермом без використання гарнітури Заборонено. Звісно, що ні. Всі розмовляють по мобільному за кермом. То ж нема чого винити пішоходів за таке..
ШВ до волиняка з володимир Показати IP 20 Січня 2018 16:41
Шо ти мелиш??? В тебе в голові хоть щось є??? Чучело навіть голову не підняло на світлофор. Ти по ходу, таке саме...
Світлофор Показати IP 20 Січня 2018 18:31
За розмови по телефону на переході чи переїзді потрібно вводити штраф,аналогічний що для водіїв і поставити на жорсткий контроль,бо у водіїв є сімї,діти і вони не повинні потім віддуватись за зомбі в навушниках.
Просто мама Показати IP 20 Січня 2018 18:40
Для водія зeлeний сигнал, для пішохода чeрвоний. Всe добрe видно. Трeба було запхати в авто і відвeзти в поліцію.
Анонім Показати IP 20 Січня 2018 20:24
Правила Дорожньго Руху одні як для водія,так і для пішохода...але "пьялять" водія бо його легше затримати,забрати Права,техталон....а треба ще щоб водії могли складати Протоколи на порушників поліціянтів.
Нововолинець Показати IP 21 Січня 2018 20:08
Я постійно переходжу тут це перехрестя. Саме в цьому місці у пішохідного світлофора не працюють лампочки, а основний повернутий трохи вправо, тому пішоход сходу, а особливо замріяний ( з телефоном), якщо не глянув на суміжні світлофори, може не з'орієнтуватися і йти на червоне світло або стояти на зелене.