USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

Порушення ПДР у Луцьку. ВІДЕОФАКТ

25 Березня 2017 15:26
Лучанин став свідком, як на вулицях міста водії безкарно порушують Правила дорожнього руху, проїжджаючи на червоне світло світлофора.

Про це, скориставшись сервісом «Повідом Новину», Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив читач Олександр.

Він опублікував відео, як автомобілі «пролітають», незважаючи на те, що рух забороняв світлофор і створюють аварійні ситуації. З його слів, це сталося 25 березня.

Одне порушення він зафіксував на вулиці Львівській, а інше – на площі Возз’єднання.

«Гарний весняний суботній день у Луцьку. Бидло за кермом. Що на дорогій тачці, що на зламку. І саме страшне, що поруч школа…», - пише автор під відео.
Нагадаємо, сьогодні також сталася ДТП у Луцьку біля Завокзального ринку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
911 Показати IP 25 Березня 2017 15:32
а ВНАС НОВА ПОЛіЦіЯ КЛОУНИ ПАРИКМАХЕРИ АДВОКАТИ колишні . Якщо кричуще порушення правил дорожнього руху вони неможуть контролювати то навіщо ці чм*рдяї їздять в машинах і тільки палять пальне. Питання до копів вони хто - напевно ніхто просто к*зли. Є в даному випадку два фото порушуйцте адмінпротоколи справи. доведіть що ви є хтось .
За поліцію до 911 Показати IP 25 Березня 2017 21:49
Чого кричиш, ти ду*рень. Згідно законів до відповідальності можна притягнути водія, ти водія на камеру зняв ??? Хто їхав ??? Знаю особисто патрульних і повір їм зараз дуже не солодко і повір роблять вони дуже багато корисного. А ти чим допоміг Лучанам ???
До до За поліцію Показати IP 25 Березня 2017 22:44
Наприклад селфі, бабусь поганяти за неправильне торгування, паркування. І багато іншого, але..... Злочинність зросла...
... Показати IP 25 Березня 2017 15:37
Людині сумно і одиноко, і занятись немає чим.
дідо Показати IP 25 Березня 2017 15:44
Почались канікули, для чого той світлофор на львівській біля 2ї школи?.
дід до дідо Показати IP 25 Березня 2017 21:12
З таким підходом навіщо взагалі правила дорожнього руху? навіщо їх дотримуватись?
Лучанин до дідо Показати IP 25 Березня 2017 22:46
Ти явно хвора людина.
Друг Показати IP 25 Березня 2017 15:58
Крузак возле налоговой стоит, 100% работник ДФС.
Лучанин Показати IP 25 Березня 2017 16:10
Треба ставити камери по місту з фотофіксацією! А то ще трішки і люди на цих биків з кирпичами будуть кидатись, повірте!
Ігор луцький Показати IP 25 Березня 2017 16:19
Як би було авто на PL номерах,то вже 10 коментів написали.А так,як авто на укр.таблах ,законослухняних платників податків, то нехай їдуть як хочуть?
Лучанин до Ігор луцький Показати IP 25 Березня 2017 22:46
Барига, заспокойся.
Анонім Показати IP 25 Березня 2017 17:56
люди ви кричите в нас влада, всi крадуть так ви ви самi такi, це вам приклад
Саша Показати IP 25 Березня 2017 18:05
А сам, законопорядочний громадянин, чому людям по пятках на переході їде ??
*** Показати IP 25 Березня 2017 19:33
На світлофорі біля магазина "Перлина" постійно порушуют водії, то на червоне світло їдуть, то маршрутки на пешохідному переході зупиняються.
Маршрутчик Показати IP 25 Березня 2017 22:58
На шістці хтось немісцевий, випадково. А бідний начальник відділу з податкової постійно так їздить. Респект і уважуха автору відео!
Паша Показати IP 26 Березня 2017 06:03
Це не раз таке, я бачив відразу 3 автомобіля проїхало на червоне в п'ятницю.
5.45 Показати IP 26 Березня 2017 22:39
На BMW 7 Сережа їхав, впізнали, але своїх не здамо)))) Насправді і біля школи №2 і №13 варто встановити світлофор з кнопкою для пішоходів. Це буде логічно. Часто з десяток автомобілів чекає зелений сигнал, а пішоходів взагалі немає.
Дмитро Показати IP 27 Березня 2017 11:29
Автор відео класно пропускає пішоходів біля ринку. З себе почни спочатку, атавіст недороблений
Олександр до Дмитро Показати IP 27 Березня 2017 13:14
Дмитро, Ви водій..? Ви маєте в автомобілі відеореєстратор? Якщо мали б, то знали, що камера з широким кутом дає такий ефект.. І коли я заїхав на перехід, пішоходи були вже поза роздільною смугою. Ввімкніть відтворення відео з меншою швидкістю і перегляньте.