USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.63 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Після капітального ремонту даху стіни Луцького РАЦСу вкрилися грибком

11 Травня 2016 19:31
Тисячі гривень «викинули» з міської казни на ремонт даху, а покрівля досі не захищає належно будівлю від дощів. Депутати Луцької міськради з подивом виявили, що ремонт зробили неякісно.

Виїзне засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів відбулося сьогодні, 11-го травня, в Палаці урочистих подій.

Нагадаємо, ще в 2013-му році працівники РАЦСу нарікали на те, що покрівля установи дірява. За кошти міського бюджету дах у 2015-му році відремонтували. Зі слів першого заступника міського голови Тараса Яковлева, торік зробили капітальний ремонт покрівлі та східців РАЦСу на мільйон гривень.

Втім, начальник відділу Луцького РАЦСу Тамара Калинович зауважила, що попри те, що ремонт виконали, стіни приміщення покриваються цвіллю.

Дах візуально обстежили голова комісії Павло Данильчук та член комісії Сергій Була.

Вони зауважили, що роботи виконали неякісно, мовляв, захисним матеріалом на даху не кругом де треба покрили, більше того, видно обдерту штукатурку й «голу» цеглу, а ці місця пропускають воду та спричиняють появу вологи в приміщенні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Ігор Показати IP 11 Травня 2016 19:39
Павле! піди подивися яка криша і стіни Луцького СІЗО бо нам з тобою скоро туди.
олег Б. до Ігор Показати IP 11 Травня 2016 21:36
і мені також з павлушою туди, бо ми брати поп.здіти, а собачу буду незбудували!!!!
лучанин до олег Б. Показати IP 11 Травня 2016 21:50
А олег Б. це мабудь бондарук олег, ЧЛЕН виконкому міськради. ПРОСТО він П.ЗД.БОЛ. З ТАКИМИ ПРОС.ЕМО ДЕРЖАВУ!!!!!!
осбб Показати IP 11 Травня 2016 19:48
два альпініста.
Гріша Показати IP 11 Травня 2016 19:54
А що дАНИЛЬЧУК хіба не на фронті ? Чому "звізда революції" лазить по дахах а не воює ? Чи може він хворий ?
Таня до Гріша Показати IP 11 Травня 2016 19:56
А внього гімарой...
Трус до Таня Показати IP 11 Травня 2016 19:59
Лазячи по нічних барах він скоріше підхватив тріпер а не гіморой .
Лучанин Показати IP 11 Травня 2016 19:56
Покрівля зроблена не найкращим чином.Але мрамур на стінах вже потемнів від часу. І його можна тількі відтерти жо* цих двох клоунів.Хоч би не позорились..
Олександр до Лучанин Показати IP 11 Травня 2016 22:54
На рахунок якості прошу не висловлюватись не знаючи! Жоден дах який виконувало наше підприємство не тече! А робимо ми вже 13 років і завжди підтримуємо гарантію! Роботи проведені в межах кошторису і замовлення! Даний дах не ремонтувався більше 20-ти років і після ремонту волога яка в ньому накопичилася буде виходи ще два роки, через систему дефлекторв і мембрану яка також передбачає паропроникність! Просто у нашій країні спеціалісти з революцій роблять будівельні заключення! Ви ж не ходите зуби лікувати до гінеколога!?
Штефан Показати IP 11 Травня 2016 19:58
Два проффесера перевірять.... самим не смішно ?
Карабас Показати IP 11 Травня 2016 19:59
Егоїст товариша Були наробив більше шкоди, не так далеко від ЗАГСУ ніж вся цвіль вкучі
То точно до Карабас Показати IP 12 Травня 2016 00:29
1000%
Дахач Показати IP 11 Травня 2016 20:14
Спеціалісти по дахак обстежують дах.
Анонім до Дахач Показати IP 11 Травня 2016 20:33
Не.Два дуба обстежують дах
Олександр Показати IP 11 Травня 2016 20:31
Тарас Яковлев, на 1.000000 грн??? це приблизно 43.000$, люди він що ЗОЛОТИЙ??? Ви вдарились чи в долі??? в мене просто слів немає, вас там всіх тре пристрелити - від тих хто робив до тих хто дозволяв!!!! У*ОДИ!!!! ВИ*ОДКИ!!!! А ти маслай кришу за 140 грн. квадрат, і то ще дивляться на тебе як на Іуду...
Техноніколь до Олександр Показати IP 12 Травня 2016 00:23
1. Виконана покрівля не протікає.2. Вода із іржавих парапетів стікає по стіні (див. пошкодж. цегла) і затікає під штукатуркою по парапету до староі дзюравоі покрівлі,далі проникає до плит перекриття, стін..3. ПВХ покрівля затримує випаровування води назовні, дефлекторів (вентиляційні труби 100 мм діам ) недостатньо. Перезволоженість спричинює появу грибка. 4 . Перед підписанням контракту Підрядник мав би це передбачити і вказати на те що такий ремонт може призвести до цих наслідків. Висновок: Олександре, Ви запломбували зуба не вичистивши його від чорного карієсу і зовні він ніби став красивий, але не дуже здоровішим. По цінах - чи примушували Вас підписувати Договір і Кошторис? Все виправити тут дуже просто, але Ваша передбачливість як Підрядника дуже сумнівн а, напевно вже дуже хотілось підписати все- таки цей Договір.
Астрід Показати IP 11 Травня 2016 20:33
Малюк та Карлсон
123 Показати IP 11 Травня 2016 21:34
З коментів, я розумію, що Данильчук гроші за дах "розпиляв", а не чиновники міської ради?
Олександр до 123 Показати IP 11 Травня 2016 22:44
Від замовника виступав Карабан Лонід Васильович, це дуже порядна людина! І ні про які відкати навіть мови не було!
Олександр Показати IP 11 Травня 2016 21:36
По перше роботи по гідроізоляції даху виконувала моя фірма і на роботи дана гарантія 12 років!!! На ваше виїздне засідання чомусь нас не запросили!!! Роботи по даній покрівлі виконувались не в 13 а в минулому році!!! І як про якість робіт може говорити людина яка в даній технології не розуміє ні бельмеса!??? Претензій на протікання або проблеми з дахом до нашого підприємства не надходило! З чого я роблю висновок, що це наклеп і популізм!!! З повагою Кирильчук О.Є.
Олександр Показати IP 11 Травня 2016 22:00
Д речі вартість робіт по гідроізозоляції була далеко не мільйон а десь в три рази менше!
Анонім до Олександр Показати IP 11 Травня 2016 22:33
Пане Олександре не звертайте уваги на двох недалеких дурників.
Сергій Показати IP 11 Травня 2016 22:21
Комісія виїжджала не по ремонту даху, а з метою розширення площ центру соціального захисту малозабезпечених, які сидять на другому повесі. Їм потрібні приміщення на першому з метою забезпечення роботи з візочниками та пенсіонерами. Обласна юстиція сказала що вони не можуть перенести архів на третій та четвертий поверх бо протікає дах. Полізли дивитись дах. Пвх мембрана зроблена стандартно, але якщо вище не підняли то треба було заштукатурити. Ато танцювали і не вклонилися .
Олександр до Сергій Показати IP 11 Травня 2016 23:09
Вибачте але роботи виконувались згідно технологічної карти, із за вертикальне закриття параметрів ніхто не заплатить! А щтукатурка на грибку триматись не буде якби ви були будівельником ви б це резуиіли! Якщо хтось готовий заплатити за вертикальне закриття метрових парапетів, я готовий виконати ці роботи на потязі двох тижнів, хоча і не бачу в цьому сенсу! Тому що дах не тече!
Сергій Показати IP 11 Травня 2016 22:28
Олександрові. Питання по роботах по Пвх не підіймалося , як завжди все перекрутили. На протікання жалілась директор в присутності журналістів через те й полізли. А на рахунок кваліфікації моєї особисто, хай напише той, хто побудував щось більше!