USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Після неправдивого повідомлення про закриття магазинів у Луцьку – довжелезні черги

10 Квітня 2020 16:59
У п’ятницю, 10 квітня, волинян повідомили про введення у вихідні дні режиму особливого пересування. Відтак, у Луцьку утворилися довжелезні черги до супермаркетів, пише ВолиньPost.

До слова, в одному з волинських ЗМІ зранку 10 квітня з’явилася новина про те, що на території Волині у суботу та неділю закриють всі магазини та аптеки. Згодом в ОДА повідомили, що таких обмежень не буде, а рішення має рекомендаційний характер. Мешканців області просять з 13.00 суботи до 06.00 понеділка обмежити пересування.

Згодом інформацію про те, що у Луцьку працюватимуть і магазини, і аптеки, і АЗС підтвердив радник мера Ігор Поліщук.

Пообіді у Луцьку утворилися чималі черги до супермаркетів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Віктор Показати IP 10 Квітня 2020 17:11
Навіщо роздувати паніку? та провокувати людей збиратись разом в чергах???
Веселун до Віктор Показати IP 10 Квітня 2020 19:05
Бо нех*р обирати президентом шутніка, який і сам взагалі дупля не ріже - що йому робити, і в регіони таких самих понаприсилав. Я цього Погуляйка почув від призначення третій раз. Перший - коли він приїхав піаритись на операцію з пересадки серця в Ковель (яким він там макаром причетний взагалі - хз). Другий - коли був скандал і буча з перенесенням старого ринку. Третій - зараз, коли виліз чи то спросоння, чи то з бодуна дикого, і щось отаке ляпнув. За що не візьметься - там і обіс***ься.
Клава Показати IP 10 Квітня 2020 17:25
Млять !!! А куди дивіться Нацполіція і кіберполіція ... Хиба не можна вирахувати цих фейкарів які сіють паніку ...
5+ до Клава Показати IP 10 Квітня 2020 19:27
Але це не фейк. Так "попрацювала" перед вихідними якась комісія з надзвичайних ситуацій. Напевно їм нормально занесли, особи зацікавлені в збільшенні реалізації продуктів.
Палата 7 до Клава Показати IP 10 Квітня 2020 19:36
Ці фейкарі сидять в ОДА, там не треба кіберполіцію, там треба кілька психологів, щоб провели IQ тест чиновників які приймають рішення. Можливо, виявиться, що IQ мешканців луцького зоопарку вище ніж чиновників.
К . лучанин Показати IP 10 Квітня 2020 17:43
Хто за це реально відповість ? Яке ЗМІ? По нинішній ситуації це підпадає під КРИМІНАЛ. Чому поліція і СБУ не реагує на такі повідомлення-фейк? ЦЕ НЕ ЖАРТИ під час пандемії.
Луцьк Показати IP 10 Квітня 2020 17:58
Люди схаменіться! Коли ж ви вже наїстеся???
Ага до Луцьк Показати IP 10 Квітня 2020 20:55
... і жопу нарешті підітрете?!!
Олег Показати IP 10 Квітня 2020 18:03
То навіщо тоді вводити так званий "режиму особливого пересування", якщо все, що працювало і далі буде працювати?
Наталя Показати IP 10 Квітня 2020 18:11
Доречі, переконувала своїх бабусю й дідуся, що це неправда... В той час як по телевізору оголосили то саме... Що НЕ ПРАЦЮВАТИМЕ)))
Внук Показати IP 10 Квітня 2020 18:39
Ті ОДА давно треба розпустити. Ті дармоїди тіко штани протирають і тупоголові рішення приймають. Анука давайка!
Луцьк Показати IP 10 Квітня 2020 18:55
Залишити ради з вибраними депутатами та комісіями і вистачить... А різні держадміністрації - це подвоєння багатьох функцій... Толком і не зрозумієш хто в області і за що відповідає та керує !!! Результат - налице (((
Лана до Луцьк Показати IP 10 Квітня 2020 19:27
Причому тут,,наїстеся,,- Ви що раз в місяць їсте ????!!!! Сім'ї дітей мають - які точно захочуть,, наїстися,, - думайте що пишите ...!
Сергій Показати IP 10 Квітня 2020 20:29
Вони якби могли, то б дихати нам заборонили і змусили кожному лягти в свою ямку і чекати, от тоді було б суперово для них. Наскільки я любив Україну і наскільки я хочу звідси втікти, тут ніколи не буде життя.
Юра Показати IP 10 Квітня 2020 21:00
Після цього-всього я прийняв рішення поїхати жити в іншу країну, з мене хватить. За 28 років нічого доброго, все гірше і гірше, немає часу чекати .....
Нх до Юра Показати IP 11 Квітня 2020 08:35
Їдь. Добре там де нас нема... так кажуть. А ще кажуть, що там добре ТІЛЬКИ ТОМУ, шо там НАС НЕМА.
Пересувальник Показати IP 10 Квітня 2020 22:11
Ну добре, тепер я буду по-особливому пересуватись!
жах Показати IP 10 Квітня 2020 23:01
ви що з блокадного Ленінграда. Що ви робите. дівчинки на касах працюють в карантин по 12 годин. хоча б їх пошкодували якщо себе не шкода. сором
Лучанка Показати IP 10 Квітня 2020 23:12
Я розумію що фейк!Але про те,що потрібно мати певні "запаси" їжі знали всі і давно.І свідомі люди так і зробили.Нас лякає те що 1,5 дня ми не зможим сходити в магазин ?А те,що ви попретесь в той магазин і заразитесь вас не лякає?Агов ,люди ви адекватні?Я особисто пропоную реальні штрафи бо мало людей ,які відносяця до цього серйозно.А потім лікуй таких"неуків" в лікарні і переживай щодня чи здоровий сам і твої діти.Бо хтось не наївся чи ремонт не зробив!!!
Шутнік Показати IP 11 Квітня 2020 08:41
Їдь в іншу країну , там тебе чекають... стадо переляків!самі паніку робите, а потім на всіх говорите, шо президент поганий, чи голова ода!