USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Як обґрунтували подорожчання проїзду в Луцьку

8 Травня 2014 17:10
Волинським обласним територіальним відділенням Антимонопольного Комітету України було розглянуто проекти рішень виконавчого комітету Луцької міської ради про підвищення граничної вартості проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у режимі маршрутного таксі та в звичайному режимі руху, повідомили у прес-службі відомства.

Згідно з результатами аналізу проектів рішень, Відділення погодило їх в частині дотримання порядку формування граничної вартості проїзду за одну поїздку одного пасажиру у розмірі 2,5 – 3 гривень в залежності від протяжності маршрутів, при пропозиції перевізників 3 гривні на всі маршрути. Крім того, запропоновано на маршрути №№ 15 і 15а встановити вартість проїзду у розмірі 2 гривні.

Нагадаємо, що виконавчий комітет Луцької міської ради 7 травня, прийняв рішення про встановлення з 12.05.2014 року граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів автобусами на міських маршрутах, а саме:

- №№ 15 і 15а становитиме гранична вартість проїзду 2 гривні;

- №№ 1, 2, 3, 4, 8, 10, 11, 14, 16, 17, 17а, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 47 становитиме - 2,5 гривні;

- №№ 9, 9а, 12, 18, 19, 22 становитиме - 3 гривні.

На думку антимонопольників, це відновить цінову конкуренцію на ринку перевезення пасажирів у Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 8 Травня 2014 17:29
спасиба майдану..
Олександр до Анонім Показати IP 8 Травня 2014 22:03
Перед тим як звинувачувати майдан роззуй очі і подивись за рахунок чого тримався курс гривні останні 4 роки. Країна жила в борг та з таким управлінням за кермом загнулась би і без майдану за пару років. Чи може ти бачив "пакращення вже сьогодні" яке так нам хотів показати янукович?без майдану все було б так само тільки з відстрочкою до після президентських виборів. після перемоги на них яника курс обвалився і за борги росія б відібрала ГТС. потім Україна б стала частиною мутного союзу. тобі така перспектива більш імпонує? це розуміють розумні люди. а інші ось так і ниють що всюди винен майдан..
Анонім до Олександр Показати IP 9 Травня 2014 00:00
По-перше курс тримався. По-друге не було крові та всі були живі, Крим був в України поки що. Все інше наживне і залежить від розуму людей, а не від майдану!
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 9 Травня 2014 11:42
розуму пакращувачів вистачило розграбувати бюджет до копійки і набратись боргів на 5 років вперед
Петро до Олександр Показати IP 9 Травня 2014 06:24
Погоджуюсь, банда якуневича довела країну до прірви.. Економічний крах став питанням часу. А онаніму відповім просто - жити за принципом " не лізь з ремонтом в гнилу хату - бо завалиться" - то є справа лінивих і недалекоглядних осіб. А про наживне - спробуй зварити борщ в дірявій каструлі.
вася Показати IP 8 Травня 2014 17:42
ще гірше стало як було проклинають вас усі
антимонопольникам Показати IP 8 Травня 2014 17:59
це відновить повний обвал на маршрутках,які будуть возити повітря.Мало паночкам-перевізникам і того не будете мати.
Прохвесійний ваділа Показати IP 8 Травня 2014 18:17
Ото дурікі вони - в маршрутка, що по 3 грн ніхто їздити не буде, кругом їх дублюють інші по місту - так шо будуть кусати лікті потім
НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Травня 2014 18:35
подорожчання необгрунтоване . ціни висмоктані з пальця. так звані розрахунки - суцільна липа. ПЕРЕВІЗНИКИ НЕ НАДАЛИ ПЕРЕКОНЛИВИХ ДОКАЗІВ ОБЄМУ ПАСАЖИРОПОТОКУ
лучанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Травня 2014 21:44
Виправи свої помилки в тексті, розумнику. І не доказуй того, що не знаєш.
НЕЛУЧАНИН до лучанин Показати IP 9 Травня 2014 11:43
а що ж ти там такого знаєш, убогий ?
Дід Панас Показати IP 8 Травня 2014 18:52
я не можу зрозуміти - 15ам вигідно возити пасажирів по 2 грн, а решті ні?
Баба до Дід Панас Показати IP 8 Травня 2014 21:46
Може ти знаєш, що пасажиропотік в центрі міста більший, як на околицях?
Лучанин до Баба Показати IP 9 Травня 2014 00:06
Ви ще мені поясніть чому я в 9 за одну зупинку маю платити 3 грн, в 3 - 2,50 грн, а в 15 - 2 грн. Інше діло коли я їду з кінцевої або на кінцеву тої ж 3 або 9, а коли мені від ЦУМа до Варшавки треба доїхати, то чому я маю пропускати 3 та 9, а сідати в переповнену 15? Було би виправдано якби 3 грн платили в нічний час, а 2,50 в вечірній та ранішній до часу пік, а в час пік по 1,50. Варіантів є безліч, але те що зробили незрозуміло взагалі!
Пасажирка Показати IP 8 Травня 2014 19:03
Цікаво, чи самі власники маршруток і ті, хто дозволив їм підняти ціни хоч коли-небудь їздили у маршрутці-"собачій будці" під №9. То за таке перевезення ще по 3 гр. платити? Маршрутки брудні, взимку холодні та ще й постійно переповнені. Для тих. хто живе на Теремнівській і далі -це не транспорт, а кара небесна.
Громада Показати IP 8 Травня 2014 19:18
Все по старому. Дякуємо меру і депутатам, механізм корупції працює нормально. "Депутатська солідарність", проголосуй, допоможи ближньому бегемоту, потім і за твої рішення всі дружненько. Давно треба гнати таких народних "проффесіоналів".
Анонім Показати IP 8 Травня 2014 19:52
маршрут № 23 за 2.50грн. на пів кілометра довший за маршрут №19 за 3 грн. ЯКЕ ЕКОНОМІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ПАНИ АНТИМОНОПОЛОІСТИ?????? ПЕВНО ПАН ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВЯЗКИ ДУЖЖЕ ХОЧЕ ВСИДІТИ НА СВОЄМУ МІСЦІ...... !!!!!!
ЛУЧАНКА Показати IP 8 Травня 2014 23:02
Те що бензин на 50% підріз це нічого страшного???
Іра до ЛУЧАНКА Показати IP 8 Травня 2014 23:11
Те що зарплата не змінилась, а навіть навпаки, завдяки курсу валют та цінам - поменшала. Це ніго страшного? Семестр закінчиться і студентів поменшає - точно повітря возитимуть.
мак до ЛУЧАНКА Показати IP 9 Травня 2014 08:46
не тільки бензин а запчастини..
Економіст Показати IP 9 Травня 2014 00:32
Маршрут №32 довший за №9. А ціна №32 - 2.5; №9 - 3 грн. Де логіка!? Економісти х...ві!!!
ПИТАЮСЬ ВАС Показати IP 9 Травня 2014 15:40
А в 12 чи 18??? Де тут логіка?18 і так пуста майже завжди їздить,а 12 лише єдина,яка йде на Львівську чи з Львівської на Відродження!!!!Людей битком ЗАВЖДИ!!! Я В ШОЦІ!!! МЕР ПРОДАЖНИЙ, ТО ЧОГО МИ ВСІ МОВЧИМО???ОТ ЧОГО МИ НЕ ПРОТЕСТУЄМО ЯК ВОНИ????
Anonymous Показати IP 10 Травня 2014 19:20
http://www.eway.in.ua/ua/cities/lutsk/routes вот тут все маршруты что есть в Луцке и в других городах ... можно сравнить что у нас много лишних маршруток и туда куда надо их вообще нету ... вот например как доехать на ВЫШКОВ ? с пересадкой только ... а та 26 и 26а которые едут на львовскую это вообще бесполезный маршрут ... люди на него как селёдки около променя набиваются ..