USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Подробиці ДТП, в якій загинув Кузьма «Скрябін»

2 Лютого 2015 11:44
У ДАІ повідомили подробиці трагічної аварії, внаслідок якої загинув фронтмен гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко. Про це повідомляє Gazeta.ua.

Лучан кличуть прийти сьогодні о 18:00 з лампадками до пам'ятника Лесі Українки на Театральному майдані Луцька та вшанувати пам'ять Кузьми.

Нагадаємо, сьогодні, 2 лютого, близько 8 години 20 хвилин внаслідок ДТП у Криворізькому районі, біля села Лозуватка загинув відомий український співак, лідер гурту "Скрябін".

Кузьма розбився в ДТП по дорозі з концерту в Кривому Розі на честь 25-річчя гурту "Скрябін".



Начальник Державтоінспекції України Анатолій Сіренко заявив про те, що Toyota Кузьми зіткнулася з вантажівкою, яка перевозила молоко. Удар був такої сили, що молоковоз винесло в кювет, а автомобіль співака сильно постраждав.



"Сталося зіткнення машини Toyota Sequoia з" Газ-53 ", що перевозив молоко. Це було зустрічне зіткнення. Орієнтовно посередині проїжджої частини. Обставини з'ясовуються.

Удар був дуже великої сили, вантажний автомобіль знаходиться в кюветі. Дуже сильно постраждала машина Кузьми", - сказав Сіренко в ефірі "112 каналу".



Як повідомляє ТСН, Андрій Кузьменко був за кермом авто під час смертельної ДТП, його пасажирка вижила і була доправлена до лікарні. Про це заявив начальник прес-служби ДАІ Кривого Рогу Володимир Кисличенко. У ДАІ заявили, що Кузьма був за кермом автомобіля Toyota, який зіткнувся з молоковозом.



"На трасі Кіровоград-Запоріжжя на 86 кілометрі (в районі села Тернуватка), рухався автомобіль Toyota Sequoia (за кермом був Андрій) з боку Кривого Рогу у бік Кіровограда. На заокругленні дороги сталося зіткнення з автомобілем "Газ" молоковоз-автоцистерна, що перевозив молоко. В результаті ДТП водій Toyota Андрій Кузьменко загинув на місці", - цитує видання "Вести" слова Кисличнека. Пасажирку, яка була в автомобілі разом зі співаком, доправили до міської лікарні №2 у Кривому Розі. Постраждала і пасажирка молоковозу. Натомість водій цистерни меддопомоги не потребував. "Пасажирка доставлена до міської лікарні № 2, а пасажирка молоковоза була доставлена у міську лікарню № 9. Водій молоковоза в меддопомоги не потребував ", - резюмував представник ДАІ. Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини трагічної аварії.

Причиною ДТП, у якій загинув лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко, стала велика швидкість, із якою Кузьма не впорався. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав український журналіст і волонтер Олексій Мочанов. "Дуже прошу не розганяти по мережі дурниці про замах на Андрія Кузьменка, теракт і зведення рахунків, підставляючи таким чином під загрозу життя і безпеку водія молоковоза, в який врізався і загинув Андрій Кузьменко", - наголосив Мочанов. З його слів, Кузьма Скрябін не впорався зі швидкістю, не дотримався безпечної відстані і врізався у задній міст вантажівки. "Кузьма їхав рано-вранці після вечірнього концерту з Кривого Рогу і дуже поспішав, бо йому треба було встигнути на літак", - написав волонтер.

Лучанам пропонують сьогодні о 18.00 зібратися біля пам'ятника Лесі Українки, на Театральному майдані Луцька та вшнавувати пам'ять Кузьми. Беріть собою лампадки.

ЧИТАТИ ЩЕ: СОРОМІЦЬКІ ПІСНІ ВІД СКРЯБІНА У ЛУЦЬКУ. ВІДЕО

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
РІП Показати IP 2 Лютого 2015 12:00
Украинский музыкант Андрей Кузьменко попал в ДТП на пути из Кривого Рога, где 1 февраля во Дворце молодежи и студентов состоялся концерт группы "Скрябин" в честь 25-летия творческой деятельности коллектива. По данным Вгороде, в ДТП были травмированы две женщины. Одна пассажирка находилась в машине Скрябина, другая ехала в грузовике. Правоохранители выясняют подробности ДТП, по предварительной информации, грузовик и внедорожник столкнулись лоб в лоб. Напомним, сегодня утром в дорожно-транспортном происшествии возле села Лозоватка Криворожского района (Днепропетровская область) погиб известный украинский певец, лидер группы "Скрябин", Андрей Кузьменко. Андрею было 46 лет, у него остались жена Светлана и дочь Мария-Барбара.
Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 12:11
Досі не віриться в смерть Кузьми. Хороший був співак, з почуттям гумору. Завжди насолоджувалися усією родиною його піснями. Нехай земля буде пухом. Він завжди залишиться в наших серцях.
Лена Трикащ Показати IP 2 Лютого 2015 12:15
Це ужас!!
Андрій Показати IP 2 Лютого 2015 12:17
По фото видно, що авто Кузьми залетіло під вантажівку, уявіть собі таке зіткнення з фурою яка набагато нижча від цього совкового молоковоза, Секвоя просто відлетіла би від неї, і водій може вижити, а тут шансів 0 ((( Кузьма, спочивай з миром! Твої пісні ми будемо слухати вічно!
Ілля Показати IP 2 Лютого 2015 12:20
Дуже хороша людина. Проста добра приемна з гарним почуттям гумору була людина. Співчуваю! жаль що такі люди так рано від нас відходять
Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 12:33
Вічна пам"ять((
ха Показати IP 2 Лютого 2015 13:04
коментар було видалено
( до ха Показати IP 2 Лютого 2015 13:06
дебіл
ха до ( Показати IP 2 Лютого 2015 13:20
коментар було видалено
катя до ( Показати IP 3 Лютого 2015 17:16
ти хочаби знаеш що то була за людина
тетяна Показати IP 2 Лютого 2015 13:07
вічна пам'ять хорошій і відкритій людині, справжньому патріоту....
Олена Показати IP 2 Лютого 2015 13:45
Дуже шкода, хороша людина! Вічна пам"ять тобі,Андрію! Ти залишишся в наших серцях назавжди!!!
Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 13:49
От вам і +20 до дозволеної швидкості. Я не думаю що так, але запишуть в протоколі, що молоковоз їхав із швидкістю 200 км/год.
Анонім до Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 17:45
такий маразм може сказати тільки та людина яка взагалі ніколи не бачила газона не те що молоковоза та ще й на газу
юра до Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 18:52
невіру що так запишуть
Анонім до Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 19:07
це чистий маразм як можна сказати що газон їхав зо швидкістю 200 км ну 20 км цеж газ ну максимум 60 км це якшо добре розігнати
КРАЯНКА Показати IP 2 Лютого 2015 13:51
ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ ПРЕКРАСНІЙ ЛЮДИНІ!
б Показати IP 2 Лютого 2015 13:52
Але стан дорожнього покриття вражає! Укравтодору УРА!
Санек Показати IP 2 Лютого 2015 14:24
Не успел он про Путина спеть, и вот.... Это все ФСБ подстроило, длинные у них руки слишком, что хотят то и делают.
Аноним Показати IP 2 Лютого 2015 14:44
Блин, в это сложно поверить.Такой яркий человек...но оставиь после себя светлую память.Запомним его таким,каким он был:веселым,жизнерадостным,патииотичным.
Весна Показати IP 2 Лютого 2015 15:19
Земля пухом! щирі співчуття родині.Таких як Андрій -одиниці...
Український ЦОЙ Показати IP 2 Лютого 2015 15:57
Я злий на тебе і на себе За то, шо наша хата завжди скраю. Я злий, бо нам нічо не треба, Аж поки нас в петлю не запихають. Я злий на український спокій, За нашу фразу "Добре, якось буде". Я злий, шо ми вже двадцять років Самих себе ілюзіями дурим. Я злий! Я злий! Я злий! Я злий! Я злий, шо ми всім сліпо вірим, I нам, як кості, кидають обіцянки. Я злий на то, шо вже не зміниш I страшно всім чекати зранку. Я злий на совість президентів, Яка до них ніколи не приходить. Я злий на політичних імпотентів, Які нас, як собак, по кругу водять. Я злий! Я злий! Я злий! Я злий! Я злий! Я злий! Я злий! Я злий! Я злий! Я злий!
оля Показати IP 2 Лютого 2015 16:22
Вічна память ....і нехай земля тобі буде пухом Андрій !!!!!!!!!!
Олег Показати IP 2 Лютого 2015 16:33
Вечір пам'яті Андрія Кузьменко. Луцьк. Театральний майдан. 18:00
юра Показати IP 2 Лютого 2015 18:59
Я неможу повірити що він пішов віднас таким молодим йому було 46 років ,як жалко. Вічна память нехай земля тобі буде пухом Андрію
женя Показати IP 3 Лютого 2015 23:04
Вічна пам"ять. Молімося за упокій його душі. Плачу, як за рідним.
денчик Показати IP 6 Лютого 2015 13:37
Я не повірю в те, що на міжміські дорозі не було свідків дтп.На відео з місця пригоди прекрасно видно, з якою періодичність проїжають автомобілі, а в той момент вони куди поділись??????????????????????
денчик Показати IP 6 Лютого 2015 13:42
В нього просто повинен бути відеореєстратор!!!!!!!!!!!!!!!
вовк Показати IP 6 Лютого 2015 22:45
газон можна розігнати до 100км.при бажанні..на такій швидкості ця залізяка при бажанні може змести все,на фото видно як чітко вцілено в сторону водія..міст відірваний,скоріш за все молоковоз спішив..так що аж його водія ніхто не може побачити.
йолка Показати IP 10 Лютого 2015 11:04
Молодий , талановитий - немає слів, як так могло статись? Сумно, сумно,сумно... ЛЮДИНА-позитив!!!
сергій Показати IP 19 Березня 2015 15:15
Андрій Кузьменко був дуже хорошою людиною спарвжнім патріотом я нерозумію тих людей (буду як Андрій казати те що думаю)...тих хто пише таку х*йню!!! ви низького духовного рівня люди,та вас навіть людьми важко назвати,ви ш незнаєте що це була за людина то питається ''нах*я таке писати???'' Вічна пам'ять тобі Андрію хай земля тобі буде пухом...мені тебе дуже шкода...до останнього невірив що це сталося...ти був найкращим музикантом ...твої пісні будуть жити вічно...ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!!!
Ванька Показати IP 29 Березня 2022 11:02
29 березня 2022 рік... Ми його досихпір пом'ятаєм
Хтось Показати IP 3 Жовтня 2022 14:56
3 жовтня 2022, пам'ятаю
Маріанна Показати IP 1 Серпня 2023 17:10
1 серпня 2023 рік... Ви досі зігріваєте наші серця!