USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Погризла руку і відкусила ніготь: у літаку в Домінікану поскандалили українські туристи

10 Травня 2021 12:57
Між туристами, які прямували з Києва в Домініканську Республіку (рейс Борисполь – Ла Романа), сталась сутичка, унаслідок якої одна з жінок отримала легкі травми.

Про інцидент в Instagram повідомив столичний блогер Андрій Трушковський, який летів разом з постраждалою парою Юлією та її чоловіком Костянтином, пише УНІАН.

Конфлікт стався у літаку компанії Azur Air, коли Костянтин вирішив відсунути крісло, що не сподобалось парі пасажирів позаду.

«Костя з Юлею спали. Дитина позаду почала бити по сидінню Юлі. Костя попросив, щоб вона (дитина – ред.) цього не робила. Коли Костя встав і пішов до туалету, повернувся й сів на своє крісло, він його відкинув (це є у будь-якому літаку), і жінка не Костю почала дубасити, а Юлю, яка спала, ху*рити їй крісло: «Ви, с*ки, стерви». А потім подряпала обличчя, погризла руку і відкусила ніготь», – заявив блогер.
Бортпровідники пересадили конфлікту пару і повідомили поліцію. Проте правоохоронці по прильоту попросили туристів вирішити питання самостійно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Руслан Показати IP 10 Травня 2021 13:06
Що тут коментувати, дикуни!
Антон до Руслан Показати IP 10 Травня 2021 17:32
Хочеш летіти лежачи, викупляй три місця. А так нє_йух_! Молодець бабьонка, нормально всипала халявщикам.
скептик Показати IP 10 Травня 2021 13:12
і що чоловік тої юлі не зробив ту неадекватну нападницю інвалідом ?
Гегиги до скептик Показати IP 10 Травня 2021 17:27
Онажємать
Анонім Показати IP 10 Травня 2021 13:36
Де ж тут без блохера,що то за назва така"блогер".
ВІРУС Показати IP 10 Травня 2021 13:47
ДОВБО*ОБИ.
Корiнний лучанин до ВІРУС Показати IP 10 Травня 2021 15:06
Нi,украiнцi.
Лучанин до Корiнний лучанин Показати IP 10 Травня 2021 16:10
Не українці, а російськомовні мешканці України.
Анонім до Корiнний лучанин Показати IP 10 Травня 2021 16:41
руцкоязичноє насєлєніє
пас Показати IP 10 Травня 2021 14:05
Треба терміново вколоти вакцину проти сказу !
До Корінний лучанин Показати IP 10 Травня 2021 15:49
Вони то українці, але тільки дикі !
гiмнослав Показати IP 10 Травня 2021 15:54
дичавie пересiчний какл....
скептик до гiмнослав Показати IP 10 Травня 2021 16:42
не какл, а кацл
Є питання ! Показати IP 10 Травня 2021 16:37
О, тепер в Домінікані усіх чекає продовження - треба очікувати на вендетту ! І одні, і другі будуть спати по черзі і постійно вертіти головами на пляжі в барі і на екскурсіях ! Отвєтка: утюг у валянку, пурген в коктейлі, дзюрка в катамарані, вкрадений паспорт, дверна ручка в $амні і в результаті продовження туристичної путівки у тамтешньому відділку поліції. А по прильоту додому - чергова серія з наружкою, взаємний копен дупен і знову уже вітчизняний цугундер ! Але отдохнулі і будєт, шо вспомніть ! А авіалінії тепер сушать голову, шо з кріслами робити, або як возити українських туристів в загратованих клітках у багажному відділені !
янеробот Показати IP 10 Травня 2021 17:02
а блогер з друзами білий і пухнастий
Ну якщо Показати IP 10 Травня 2021 17:30
Ну якщо то за розчепірану сідушку, то мало дала. Ще кавалєру треба було б подерти харю.
Анонім Показати IP 10 Травня 2021 20:40
Я розумію, що має право на розкладене крісло, але не потрібно лягати людям на коліна. Я можу зрозуміти біль і тих, кому гупала дитина, і тих, кому лягли на коліна. Але не потрібно було битись. Для чого людям мова?
Понаехали Показати IP 10 Травня 2021 22:24
Даю 100 %, что и блоґер и остальные действующие лица не коренные киевляне, а рогули и сэло. И учились в Киеве за сало.
Небайдужий до Понаехали Показати IP 11 Травня 2021 09:20
А ти себе рахуєш корінним києвлянином? З твоєю то російськомовною щелепою? Не сміши.
? до Понаехали Показати IP 11 Травня 2021 15:35
Курка, тобі мало всипали ? Ще захотілось в рогулів відгрібсти ? Тоді поговори ще трохи!
Ximen Показати IP 13 Травня 2021 05:51
Ви цій скот.возці дуже мало місця. А тут щей грудна дитина на руках. Нагло розвалила сідушку - получай в табло, треба було ще голову їй відкусити, і блохеру заодно.