USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Поліщук поїхав на Схід за добровільною заявою

11 Липня 2014 15:27
Заступник начальника Волинського УМВС Володимир Поліщук добровільно висловив бажання поїхати в зону АТО.

Про це під час чергової 27 сесії Волинської обласної ради повідомив керівник Волинського управління МВС Петро Шпига. Як зазначив головний міліціонер Волині, наразі ніхто з його заступників (ні Володимир Поліщук, ні Михайло Руденко, ні Олександр Никитюк) не перебувають на Сході, де зараз проходить активна фаза АТО.

Проте, зауважив, що нещодавно зі Слов’янська повернувся Володимир Поліщук, який перебував там 18 днів та був в самому гирлі військових дій. Як зазначив Петро Шпига, його заступник є одним з небагатьох, хто висловив добровільне бажання їхати на Схід.

Ці слова підтвердив і депутат облради Ігор Лех, який стверджував, що чув від місцевих бойових вертольотчиків, яких він підтримує, що вони неодноразово бачили Поліщука в Слов’янську.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, волинські депутати не проголосували за звернення про відставку заступників начальника УМВС - Олександра Никитюка, Володимира Поліщука та Михайла Руденка.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Артем Показати IP 11 Липня 2014 15:29
Поважаю!
Анонім Показати IP 11 Липня 2014 15:53
РЕСПЕКТ!!!!!!!!
арчі Показати IP 11 Липня 2014 16:13
Щось не чути про участь нашого правого сектору в АТО!Навіть Ярош воює, а наші розпаслися і піаряться на акціях, щоб Поліщука з посади зняти.Ну знімуть! А хто воювати буде!Куди легше волонтером гроші чужі збрати і рахувати.А брюхо під кулі слабо!?
Хіппі Показати IP 11 Липня 2014 16:27
Я проти війни. А вчинок гідний. Людина, яка справді захищає правопорядок у країні. На своєму місці людина. І оті с..ни з ПС і іже прочія будуть ще щось вякать?
иван Показати IP 11 Липня 2014 16:52
сказав- зробив
123 Показати IP 11 Липня 2014 17:44
Порядна людина
иван Показати IP 11 Липня 2014 17:56
а муковоз чого чекае- ? хай збирае правий сектор одівае шальок і в ато :
ееее Показати IP 11 Липня 2014 19:18
коментар було видалено
Анонім Показати IP 11 Липня 2014 19:24
коментар було видалено
РОМА Показати IP 11 Липня 2014 20:43
Фу яку ряху відкормило
люсi до РОМА Показати IP 11 Липня 2014 23:38
Не про зовнiшнiй вигляд йде мова
РОМА люсі Показати IP 12 Липня 2014 10:04
В нього в голові так само.
я Показати IP 12 Липня 2014 19:21
думаю за свої гріхи живим не повернеться....взагалі пізно проявляє патриотизм швидше всього "відмиває" свою попередню діяльністью.неповажаю!!!!!
вова Показати IP 13 Липня 2014 22:55
коментар було видалено
Борман Показати IP 16 Липня 2014 19:52
А сепаратиста бачив?
Ханакін Показати IP 21 Липня 2014 21:33
Думаю що він не ховався за спини солдатів, а першим вибігав з окопів і вів за собою роту в атаку на танки сепаратистів. ГЕРОЙ!!!!!!!!
Ubhz Показати IP 26 Липня 2014 14:33
Вован красава! Мочив терористів пачками!
Кран Показати IP 20 Серпня 2014 20:44
Вова в танку воював! Отримав орден за "Звільнення Донецька"! Колись його фамілією вулиці на Донбасі називатимуть("вулиця волинських танкістів")! Слава Володі-Герою!!!!!!!!!!!!! Сказав-зробив!!!