USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Поліція прокоментувала спробу самоспалення атовця у Луцьку

16 Серпня 2018 09:58
Чоловік облив себе бензином поблизу Луцькради та погрожував скоїти самопідпал. Інцидент трапився 15 серпня пізно ввечері.

Як повідомила у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини речниця патрульної поліції Волині Ольга Бузулук, близько 23 години надійшов виклик, що чоловік намагається вчинити самогубство.

По приїзді на місце події патрульні виявили двох осіб, один чоловік був облитий горючою речовиною і тримав у руках запальничку, поводився агресивно, погрожуючи себе підпалити.

Як повідомляють правоохоронці, однією з причиною самопідпалу могла бути незгода атовця з рішенням міської ради про тимчасове перенесення коштів з майбутнього реабілітаційного центру для воїнів АТО на добудову школи №27.

"Чоловік не йшов на контакт навіть з побратимами. Лікарю психлікарні Олені Зверєвій вдалось поспілкуватись з атовцем, яка приїхала на виклик. Вона й вмовила чоловіка.

У супроводі поліції атовця госпіталізували до психлікарні", - прокоментували у патрульній поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
MER Показати IP 16 Серпня 2018 10:12
Захотів в реабілітаційний центр - поїхав!!!
Просто Показати IP 16 Серпня 2018 10:25
Дивує, що люди не розуміють - діти це майбутнє. Ділом займіться, а не думки в голову лізуть про дурню.
Анонім до Просто Показати IP 16 Серпня 2018 11:12
Якби ти побув під кулями,ти б повні штани мав того "діла". Диванний герой.В самого хоч діти є?Люди життям ризикували йдучи туди,а ти тут розум свій показуєш,напевно в черзі стоїш зранку за новим завозом в секондхенд,або десь в спортлото сидиш ночами,в транспорті в телефоні сидиш і місце не дасиш дитині чи мамі,а тут про майбутнє пишеш,про дітей..умнік
Непросто до Просто Показати IP 16 Серпня 2018 12:42
Якщо ті діти поростуть такими ж безмозглими, як ти, то немає в нас майбутнього.
Вася Показати IP 16 Серпня 2018 10:25
Це Зверєва їх спеціально накручує, бо хоче той центр пошвидше очолити.
Кос Показати IP 16 Серпня 2018 10:50
Шановні, побули би ви на "передовій", під обстрілами, я б подивився як би вам "захотілось в реабілітаційний центр" чи "лізла би дурня в голову"! Майте совість таке писати!
Реаліст Показати IP 16 Серпня 2018 11:05
Хотів би спалити - спалив би. Піар.
Анонім Показати IP 16 Серпня 2018 11:15
Коментатори,скоро почнеться навчання і ви не будете мати часу тут воювати.а поки йдіть за углами куріть,куплені за мамині гроші сигарети і шмотки.
Бойчук Микола Показати IP 16 Серпня 2018 11:22
При всій повазі до АТОВЦІВ - не ЧІПАЙТЕ ДІТЕЙ!!! Тема закрита!.
Анонім Показати IP 16 Серпня 2018 13:52
За СЦЕНАРІЕМ Олені Зверєвій . бо в приміщеннях без евроремонту надавати психологічну допомогу неможливо !