USD 39.00 39.32
  • USD 39.00 39.32
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Під Луцьком легковик влетів у «фуру», 4 людини в реанімації

1 Червня 2015 15:27
Дорожньо-транспортна пригода сталася на Ковельській трасі в селі Сирники Луцького району. Водій автомобіля Toyota Camry, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не надала перевагу в русі вантажівці Renault Magnum і спричинила зіткнення.

Внаслідок ДТП водій і усі четверо пасажирів легкового автомобіля з важкими травмами доставлені в реанімацію. Водій вантажівки не постраждав.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповіли у прес-службі ДАІ області.

На момент аварії в автомобілі Toyota знаходилися жителі Луцька, сіл Брище та Липини, а також Ківерець: водій – дівчина 1994 року народження, ще одна дівчина 1987 року народження, а також двоє чоловіків – 1972 та 1970 років народження. Наразі за їх життя борються лікарі реанімаційного відділення.

На форумі “Луцька дошка” користувач cardianl пише, що усі були нетверезі. З його слів, у цій аварії в людей дуже важкі травми: відкриті і закриті переломи, дуже великі рани, вибиті зуби, відірвана шкіра.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 230
АС Показати IP 1 Червня 2015 15:55
коментар було видалено
гість до АС Показати IP 1 Червня 2015 16:07
Таке враження що наші люди всі ідеал і дуже боляче,що всі черстві до чужого горя...Ніхто не знає що з вами буде завтра!! Людей дуже шкода,молоді дуже!Нехай Бог збереже їм житя!
xD до гість Показати IP 2 Червня 2015 21:59
нема кому співчувати - за кермом були вбивці (п'яний за кермом це вбивця)
Анна Показати IP 1 Червня 2015 16:22
Шкода жінок мужиків-бл...., а молодим дівчатам варто задуматися,що все повертається бумерангом !
Анонім до Анна Показати IP 2 Червня 2015 09:30
Жінок у цих чоловіків багато ,всіх не нашкодуетесь,а трагедія з великими наслідками для багатьох
1111111111111 до Анна Показати IP 2 Червня 2015 23:56
Не умнічай а в дзеркало подивись
Всезнайко Показати IP 1 Червня 2015 16:51
Мать їх...
ні фашизму Показати IP 1 Червня 2015 20:56
а за яке бабло молода дівка придбала такий автомобіль7
Валентин до ні фашизму Показати IP 3 Червня 2015 22:32
це не її машина а одного з чоловіків
ні фашизму Показати IP 1 Червня 2015 20:58
а за яке бабло молода дівка придбала такий автомобіль? І хотів би пожалкувати з приводу трагедії, але не жалкується.
Жалю не відчувають л до ні фашизму Показати IP 1 Червня 2015 21:17
Чим думав мужик - даючи кермо ... ... алкоголь... інших пояснень нема...
... до Жалю не відчувають л Показати IP 1 Червня 2015 21:18
Жалю не відчувають лише тварини...
Frank до ні фашизму Показати IP 2 Червня 2015 14:38
это не её авто!
Л Показати IP 1 Червня 2015 21:12
скоріше всього два чолов'яги 45 і 43 р. дали дівчатам руль покрутити...
Анонім до Л Показати IP 2 Червня 2015 09:13
так і було .а чоловікам 50 і43
111111 Показати IP 1 Червня 2015 22:37
ви знаєте...??????навіщо писати,судити те що ви не знеєте.....що трапилось те вже трапилось...нічого вернути вже не можливо...а за їхні гріхи вони самі вже відповіли........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2222 Показати IP 1 Червня 2015 23:30
Як всі раді тут судити, писати різні "гадості". Заздрість і одночасно злорадство аж переповнює. Кому машину дорогу хочеться, а кому дружину молодшу років на 20. Яка ваша справа???? Це трагедія для рідних. Але всі виживуть і пройдуть це випробування. А ви, коментатори, тримайте свою жовч при собі. Тим більше дані в статті не всі правдиві. Це може статись будь з ким. ДТП не вибирає за віком і статтю.
3333 до 2222 Показати IP 2 Червня 2015 09:57
так,коли трагедія тебе стосуеться,,чому заздрити..,машини вже нема,,,чи дурній дівці,,,дай Бож щоб всі вижили,
Петро Показати IP 2 Червня 2015 01:14
Пяних і без практики частіше.
Сергій Показати IP 2 Червня 2015 01:57
А які прізвища постраждалих ?
потрібно Показати IP 2 Червня 2015 07:48
заборонити коменти в подібних повідомленнях так само як заборонили коменти про громадянську війну на донбасі
Олександр до потрібно Показати IP 2 Червня 2015 08:08
Якщо на Донбасі громадянська війна то ви Папа Римський,там іде війна яку називають АТО-без втручання рашистів сепари сиділи б за гратами
серж до потрібно Показати IP 2 Червня 2015 23:58
Згідний на 1000%
Олександр Показати IP 2 Червня 2015 08:00
Кого шкодувати-алкашів чи придурків,які вирішили що тойота крутіша,Вичухаються-добре,ні-туди і дорога.А того не подумали,що водій фури виіхав не на прогулянку-він годує свою сім*ю, і через цих гуляк буде сидіти дома поки не відремонтують машину без копійки,Так-що не треба розводити тут сентименти типу-ах які вони бідні,ніхто не жаліє...
...... до Олександр Показати IP 3 Червня 2015 23:31
прищ тобі на язик!
gfhfktkm до Олександ Показати IP 2 Червня 2015 10:09
ви,напевне,праведник,коли так швидко поставили крапки.Я проти нетверезих за кермом,але не треба в кожному бачити негідника,це звичайні люди.Господь вибрав їх,щоб показати нам і вам Олександр,бути обачними в житті
777 Показати IP 2 Червня 2015 10:24
Ніхто з вас не БОГ і не вам їх судити...
ангел Показати IP 2 Червня 2015 10:46
Якби не ця д*ра, всі би були живі.
анон до ангел Показати IP 3 Червня 2015 23:06
а чо зразу дура? може Толік сам дав їй кермо... і не треба звинувачувати невинних людей! тим більше що ви не знаєте як насправді все було!
анон до ангел Показати IP 3 Червня 2015 23:29
ти тут сама розумна чи шо?? ти я бачу Софію вгагалі не любиш.... раз всякі гадості пишеш про неї.... на їхньому місці міг бути хто завгодно.... і взагалі не тобі її судити.... і до речі, до чого ти це написала....! померла Іра...дуже шкода її.... а остальні Богу дякувати ще живі.... ти спершу подумай що писати, а не всякий брєд несеш!
111 до ангел Показати IP 12 Червня 2015 16:26
згідний з вами
ангел Показати IP 2 Червня 2015 10:47
Шкода людей.Молимся за них.
маша Показати IP 2 Червня 2015 10:52
я знаю цих людей, вони нормальні люди , це була машина старшого дядька , а не дівчини
ангел Показати IP 2 Червня 2015 11:02
І я знаю добре. Особливо дівчину і власника машини.Якби він був би за рулем, було б все ок. Вона днем 31 травня чуть в магазин не вїхала в своєму селі.І вона ще не дура? Немаючи опиту водіння автомобілем, наху. ....сідати за кермо і ще нетверезою?
анон до ангел Показати IP 3 Червня 2015 23:13
а ти не за багато на себе береш дівчино?! ти тут сама розумна чи шо?? якого фіга взагалі тут пишеш, їм і так не легко, і як в тебе ще хватає совісті обзивати їх! 100% якась її подруга, яка їй заздрила до ДТП...
ангел до анон Показати IP 4 Червня 2015 10:44
коментар було видалено
Блін Показати IP 2 Червня 2015 11:19
Знову воплі "не вам судити" , точно так, як зовсім недавно було, коли п"яний прикордонник зробив п"ять трупів. Та судити, судити, публічно, жорстко, зрозумійте це своїми курячими мізками, що "галімі панти" і автомобіль НЕСУМІСНІ!, що правила одні для всіх, що алкоголю за кермом бути не може. А якби не фура там їхала, а автомобіль в такій же "ваговій категорії" і в ньому б постраждали абсолютно не винні люди. Катайтесь і своїх дворах з такими поглядами поблажливими, а на загальні траси не суньтесь - дістали.
777 до Блін Показати IP 2 Червня 2015 12:15
Я їх не виправдовую, вони однозначно не праві, але навіщо це брєд, " а вона думала.....", а " вона хотіла....", да звідки вам знати , що вона думала і що хотіла. Наспрвді хто що хотів ніхто не знає і це все ваші бурні фантазії,і тому я кажу, що Бог їм суддя, а не ми. І відповіли вони за свої вчинки по повній
Так сталося? Показати IP 2 Червня 2015 11:24
Сталася біда? Так - біда. Але чому таке трапилося? Бо потерпілими були порушені Закони. Як юридичні, так і Божі. Той власник автівки, який передав кермо ненавченій до управління дівці, ще й (як тут пишуть) нетверезій - злочинець. Дівчина, яка без навичок їзди та ще й в стані алкогольного сп'яніння сіла за кермо і вчинила ДТП із смертельним наслідком - злочинець. Те, що компанія в складі жонатих дядьків і незамужніх дівок розважалася, як вміла, "причащаючись" оковитою - Бог їм суддя. Проте їхні гулянки призвели до трагедії. Кажуть тут - "так сталося", "нормальні люди"? Яка норма - такі й наслідки. А біда все ж вибирає, тих, хто біду накликає сам. Вчинками своїми безрозсудними...
ангел до Так сталося? Показати IP 2 Червня 2015 11:28
Згідна
маша Показати IP 2 Червня 2015 11:27
померла дівчина
ангел до маша Показати IP 2 Червня 2015 11:30
Як? Та що за кермом?
ангел Показати IP 2 Червня 2015 11:31
:(
маша Показати IP 2 Червня 2015 11:34
за кермом була Софія , а це не та померла
Анонім до маша Показати IP 2 Червня 2015 11:43
Жах:(
777 до маша Показати IP 2 Червня 2015 12:18
Звідки така інформація? Я знаю що ще всі 4 живі
Ківерчанка до маша Показати IP 3 Червня 2015 01:22
а як прізвище у ківерчанки Софії?
Іра до Ківерчанка Показати IP 3 Червня 2015 08:46
Софія не з Ківерець, а з с. Брище
Ківерчанка до Іра Показати IP 3 Червня 2015 14:47
а хто з Ківерець?
11 до Ківерчанка Показати IP 12 Червня 2015 16:29
сидоренко
ангел Показати IP 2 Червня 2015 11:44
:( :( :(
Лучанка Показати IP 2 Червня 2015 11:47
мужикам по 40-45 рокків..дівчатам менше 30-ти..в 21 собі тойоту кемрі водити.. свою..чи ці мужички дали порулити...якщо дійсно нетверезі їхали з гульок..то чого їх жаліти?????
гість до Лучанка Показати IP 2 Червня 2015 11:57
Чи мало людей 31 травня на свято було, як ви кажете на "гульках"??? Так їй було 21 мало бути 22. Так вона їхала ДОДОМУ разом з чоловіком. І що, що різниця у віці ??? А ви хто щоб ярлики вішати. Краще б пішки пішли.... Не має дитини. І ніхто не знає, що нас чекає. Ірочка ми тебе пам"ятаєм і любим.
маша до 777 Показати IP 2 Червня 2015 12:25
сьогодні вночі померла та Іра, лікарі повідомили
маша Показати IP 2 Червня 2015 12:28
тому що 50 років , то вже йому будуть робити 3 операцію
777 до маша Показати IP 2 Червня 2015 12:44
Це Толіку чи іншому чоловіку?
23 до маша Показати IP 2 Червня 2015 13:12
а який його зараз стан,не знаєте? а з іншими що?
маша до 777 Показати IP 2 Червня 2015 13:11
Толіку
маша до 23 Показати IP 2 Червня 2015 13:16
кажуть що в нього щось там з ногою, рукою, видно костомахи, нога взагалі переломлена то операцію вчора на ногу зробили , ще мають робити операції
маша до 23 Показати IP 2 Червня 2015 13:18
а хто вам Толік?
23 до маша до 23 Показати IP 2 Червня 2015 13:27
Знайомий. Я чула в нього ще травми пов"язані з головою...це так?
Родич до маша і 23 Показати IP 2 Червня 2015 13:36
Дівчатонька, всю інформацію можна дізнатися в рідних або лікарів, а не тут виносити на огляд.
упс до Родич до маша і 23 Показати IP 2 Червня 2015 23:14
женский фан-клуб?
Родич до маша і 23 Показати IP 2 Червня 2015 13:37
Дівчатонька, всю інформацію можна дізнатися в рідних або лікарів, а не тут виносити на огляд.
23 до Родич до маша і 23 Показати IP 2 Червня 2015 13:45
Згідна. Хай дасть Бог щоб все було добре!
маша до 23 Показати IP 2 Червня 2015 13:49
так ще з головою там щось дуже серйозне, мали операцію ще вчора робити на голову , і незробили , бо там щось з тиском
Родич до маша Показати IP 2 Червня 2015 14:52
Маша, я ще раз наголошу: з поваги до рідних і самих потерпілих, давайте деталі не виносити тут на загал. І, до слова, усі учасники аварії не були в нетверезому стані, як тут розписують.
діма Показати IP 2 Червня 2015 15:23
Пишите хер знає що будите знать правду тоді пишуть
друг до діма Показати IP 2 Червня 2015 17:37
молимось на позитивне завершеня циеи истории
ангел до друг Показати IP 2 Червня 2015 18:55
Так..краще помолитись
Ольга Показати IP 2 Червня 2015 19:25
Рідні одного з потерпілих шукають свідків аварії. Нам дуже важливо знати, що дійсно там відбулось! Просимо, якщо є хтось, хто був там чи неподалік, будь-ласка, відгукніться! Ми будемо вдячні за будь-яку інформацію! 095 623 74 10, 066 147 24 55!!!
xD до Ольга Показати IP 2 Червня 2015 21:57
Передай цим родичам що добре що ці удоти самі випились не забравши нікого з собою. Пяне бидло забирає життя на дорозі постійно, цього разу повезло тим хто знаходився навколо.
Ольга до xD Показати IP 2 Червня 2015 22:32
Згідна, тільки от вони не були п*яні, як тут вже відразу "навішали". а ти за собою диився, дай Боже, аби з твоїх рідних ніхто в таку біду не втрапив. і не тобі судити...
Анонім Показати IP 2 Червня 2015 22:42
Не були пяні? Неберіть гріх на душу.Вони ще дньом в нетверезому стані їздили на автомобілі.Краще помолитися за них від щирого серця.
Анонім Показати IP 2 Червня 2015 22:44
Один Бог їм суддя.
просто Показати IP 2 Червня 2015 23:08
Люди!!!!! Не осуджуйте, ніхто не знає чому так сталось, і хто винен!!!!!!!!!!!! Всі ми під небом ходим................................
xD до просто Показати IP 2 Червня 2015 23:59
За кермом під мухою? Вбивця. Як не судити?
просто до xD Показати IP 3 Червня 2015 07:27
А Ви під мухою не буваєте???? І не їздите??? Якщо ні, значить не вмієте!!!! Нажаль зараз всі майже так роблять на що міліція не звертає уваги!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! В кожного молодість, можливо комусь зле стало, то і дав машину, можливо ще якась причина? Власник авто відповідальна і дуже добра людина, по такій причині як "Дай порулить"" він би ніколи не дав в руки руль , нікому!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Виникає багато запитань, нащо сідала за кермо? Нащо давав машину? Чому саме в чей час їхала вантажівка? Чому дівчина сплутала гальма з тормозами?? Чому, Чому? Чому? Нам цього не знати, знає один Бог, чому так сталось!!!!!!!! хтось не правий!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А у Вас все гладко???? То чому ж так далеко бачите, а в себе під носом ні???? За їх гріхи пишете, Ви своїх немаєте,НІ???? Знаєте як кажуть "Глянь на себе, кругом себе, і хватить з тебе!!!""" Можливо так і треба???????????????????????
E.O.S. до просто до xD Показати IP 3 Червня 2015 10:55
не їзджу!!! вмію, але не їзджу)))
Гы до просто до xD Показати IP 3 Червня 2015 14:23
"....Чому саме в чей час їхала вантажівка?.." Рука Путина?!))
Саша до Гы Показати IP 3 Червня 2015 14:41
недоречний і тупий жарт
xD до просто до xD Показати IP 3 Червня 2015 15:07
Буває що смакую пивом чи вином. Але не за кермом. У того в кого є голова на плечах цього точно робити не буде. А ще телефоную в міліцію як бачу коли хто з пивного до авто крокує.
просто до xD Показати IP 3 Червня 2015 07:54
власник авто не пив, в нього в цей день "хапало" серце, було погано
Анонім до просто до xD Показати IP 3 Червня 2015 18:05
І що, вони зразу їдуть? Всі розпустились !!!!!!!!!!! Бо знають що заплатять і все буде ок!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Чому в нас немає такого- перший раз міліція зловила - ШТРАФ, другий раз - Забрали права і машину на 2роки!!!!!! А права, заплатив і купив, то чому ж так, скажіть вчать їздити 2місяці, є люди яким вистачає, а є що замало,але їх чомусь не залишають на ще на місяці, а видають права...... Хто ж тут винен?? На дорогах порушить водій на ВМВ на нього ще й уваги не звернуть, порушить водій жигуля всі соки вип"ють!!!!!!!!!!!!!!!!Шановні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Давайте почнемо кожен з себе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Юльчик Показати IP 3 Червня 2015 09:02
Зараз можна що хоч писати, виправдовувати їх.Краще вони остались дома і нікуди не їхали.А якби власник цієї машини не зв'язався з цією дівулею, було б добре все у нього і це зараз всі так вважають.І вони були нетверезими це всі знають і бачили їх всі в нетверезому стані.Я теж бачила в селі Брище. І хтось правильно зауважив, що вона чуть не вїхала в магазин.Золоте правило любого водія(хоча вона немає навіть стажу, трішки навики) НІКОЛИ в стані алкогольного спяніння сідати за кермо, любе кермо.Але що є то є.
гість до Юльчик Показати IP 3 Червня 2015 10:23
Це ще не факт хто з ким зв'язався, і якщо так вважаєте ви, то не значить, що всі так вважають, так що говоріть за себе. Я також можу сказати, що як би не він у неї все було б супер, але не кажу, бо так розпорядився Всевишній....
Юльчик до гість Показати IP 3 Червня 2015 18:41
При чому я так вважаю, я думки людей вислухала і зробила висновок.Це до бабки не ходи, чому Толік почав так зловживати алкоголем як зв'язався з цею дівчиною, це всі замітили останнім часом.Хоча..хай рідня сходить до бабки, багато чого взнають. Мені всіх шкода, але алкоголь і все інше зробив своє.
Рідні до Юльчик Показати IP 4 Червня 2015 12:25
Юльчик, дуже просимо, наберіть нас, хочемо поговорити. Нам це дуже необхідно! Можливо, Ви зможете хоч якось прояснити ситуацію. 095 6237410 Ліля
Юльчик до Рідні Показати IP 4 Червня 2015 19:41
Але ж ви повинні були знати про нього і цю дівчину.Я не думаю що він приховував свої стосунки.Шкода що так все получилось, там не любов, там зовсім інше було
Анонім до Юльчик Показати IP 4 Червня 2015 20:28
Милая,а ты случайно не ясновидящая
Юльчик до Анонім Показати IP 4 Червня 2015 20:49
Я Вам не милая.Правду нема чого боятися.
хs до Юльчик Показати IP 4 Червня 2015 21:43
дякую за сміливість ,дуже шкода, що немае можливоті поспілкуватись одна з постраждалих людей мені не байдужа
Юльчик до хs Показати IP 5 Червня 2015 00:20
Просто часом жахаєшся, на що люди здатні аби заполучити ціль чи ніби втерти носа комусь.Із-за цієї трагедії загинула дівчина, це навіть страшно уявити.
Анонім до Анонім Показати IP 4 Червня 2015 23:24
Я не боюсь правды,я уже не в том возврасте,и все мы ходим под Богом,а тебе в твоём возврасте есть над чем подумать,тебе ещё жить,рожать и думать.У каждого свои проблемы,своя жизнь,.Я не одобряю все поступки,но все мы по жизни делаем ошибки,но как говорится,на ошибках учатся.Дай Бог всем выкарабкаться с этой ситуации при здравом уме и памяти Мне просто жаль молоденьких девчонок,они просто глупые,некому было подсказать,как правильно надо жить
хs до Анонім Показати IP 5 Червня 2015 07:35
Вчи краще своіх дітей і внуків,Небачу,чому іі потрібно вчити;людяності,розуму,справедлиості?Чому?Мені шкода,іх ВСІХ ,і іх рідних ,коло знайомих,також досить велике всі просять у Господа здоровя Він единий,хто може,допомогти,,,
Анонім до хs Показати IP 5 Червня 2015 08:08
Во первых,ты мне не тыквы,во вторых,я своих детейэи внуков воспитала и воспитую,не курят и не пьют,а занимаются спортом,и в третих-я никого не осуждаю,я просто молю Бога,о выздоровлении этих людей,хотя я знаю всего одного человека с этой компании и вобще я не с вашего города,района и даже обл.
Анонім до Анонім Показати IP 5 Червня 2015 20:40
Яка гидка у кацапів мова,бридко жах!
Анонім до Анонім Показати IP 10 Червня 2015 19:53
Для того ,щоб виховати дітей, спочатку потрібно їх родити!
Рідні до Юльчик Показати IP 5 Червня 2015 09:42
Ми вам все пояснимо.
Юльчик до Рідні Показати IP 5 Червня 2015 10:34
Що поясните? Хм...і так все ясно
рідня до Юльчик Показати IP 12 Червня 2015 16:35
про стосунки з цією малоліткою ніхто не знав
Юльчик до Рідні Показати IP 5 Червня 2015 10:31
Ліля а ви є в контакті чи однокласниках?
Рідні до Юльчик Показати IP 5 Червня 2015 12:36
Є. В Толіка в друзях. В однокласниках
3333 Показати IP 3 Червня 2015 09:41
якщо була можливість повернути життя хоч на мить назад-світ був просто чарівним,,,
Друг Показати IP 3 Червня 2015 10:39
Маша мені потрібно з вами зв'язатися терміново
маша до друг Показати IP 3 Червня 2015 13:38
а навіщо?
Zzxx Показати IP 3 Червня 2015 16:20
Хто знає який зараз стан потерпілих,хтось вже прийшов до тями?
1 Показати IP 3 Червня 2015 16:24
стан у всіх дуже важкий, плки всі без свідомості
1 Показати IP 3 Червня 2015 16:26
поки що! Сьогодні знову були операції
Zzxx Показати IP 3 Червня 2015 17:10
Дай Боже їм сили витримати все це, хоть самі і винуваті,самі зробили собі біду але дуже жаль людей,Толика знаю, не розумію як и чому він допустив сісти за руль свої машини дівчині в не тверезо стані ,жаль що так сталось (((
Люди!!!!!ЯКЕ ВИ МАЄТ Показати IP 3 Червня 2015 20:14
ЦЕ Ж ЯКУ ТРЕБА МАТИ ГНИЛУ ДУШУ ЩОБ ОБМИВАТИ БІДУ ЧУЖУ!! ПОБІЙТЕСЬ БОГА!!ВИ ТАКІ Ж САМІ ЛЮДИ ТІЛЬКИ БАГАЖ ГРІХІВ В КОЖНОГО РІЗНИЙ!І ДЕЯКЕ ЧУМИДЛО ЯКЕ ВБИВАЄ НАРОШНО БУДЕ ЖИТИ ДО СТА РОКІВ!А ЯК ВЖЕ ВИПИВ І СІВ ЗА КЕРМО ТО ВЖЕ БОГ ПОКАРАВ???ЛЮДИ СМЕРДИТЬ ЧИТАТИ ТЕ ЩО ВИ ПИШИТЕ
xa! до Люди!!!!!ЯКЕ ВИ МАЄТ Показати IP 3 Червня 2015 23:42
В нормальних державах п'яний за кермом як мінімум рік тюрми.
Анонім до Люди!!!!!ЯКЕ ВИ МАЄТ Показати IP 4 Червня 2015 23:33
Я вас поддерживаю в вашош здравом рассуждении.Я тоже за )))выздоровление всех.Дай Бог им всего самого наилучшего
гість Показати IP 3 Червня 2015 21:24
Поки ви всі тут звинувачуєте один одного Іру замість щоб підвезти додому завезли до труни. Сьогодні її поховали. Єдина донька мами. Сиділа на задньому сидінні (безпечне місце) тепер знаєм таких місць не має. Померла за добу. Всі інші ще живі. І це добре. В них є надія. Надія на життя. Це шанс все переосмислити. Бажаю їм видужати. Звинувачувати всіх хто був в машині ви не маєте морального права. І фура яка вночі їхала в населеному пункті 60 так??? Всі факти привели до трагедії. Іри не повернути.
xa! до гість Показати IP 3 Червня 2015 23:43
Тільки дурень сяде в авто з п'яним за кермом.
гість до ха! до xa! Показати IP 4 Червня 2015 10:32
Людини не має, дівчина який через 3 тижні мало бути 22 роки ти назаваєш "дурень". А чи був п"яним водій є впевненість на 100%? Чи їхала фура за правилами 60 км? Їхала би наслідки були б легші, якщо водій легковика і винна. Питань багато відповіді не має. Правди ти не знаєш. Судити тих кого не вернути... Писали уже, що з такими розумними може бути те ж саме завтра, після завтра.... Хоча не бажаю цього нікому.
3333 Показати IP 3 Червня 2015 21:35
А хто тебе просить читати? всі навпаки хвилюються за життя людей,,,біда для всіх велика,,,,А якщо хоч одна людина, яка дозволяла собі сісти за кермо, випивши хоча б келих пива зробить назавжди висновок це тільки плюс,ПЯНИЙ ЗА КЕРМОМ ЗЛОЧИНЕЦЬ!
не байдуже Показати IP 3 Червня 2015 22:59
Я ВАМ УСІМ ТАК СКАЖУ НЕ НАМ ЇХ ОСУДЖУВАТИ І НЕХАЙ ХОЧАБ ОДИН ІЗ НАС СКАЖЕ ЧИ НЕ ПОМИЛЯВСЯ НІКОЛИ???і я більш ніж впевнений таких немає. вони є в усіх укого великі а у кого малі . у одних непоправні а інші навпаки .
2 Показати IP 3 Червня 2015 23:01
нащо звинувачувати того хто сидів за рульом а може там в них вибору небуло
Анонім Показати IP 4 Червня 2015 07:19
яка софія молодець вибрала не тормоза, а газ, Було попередження мало що невіхала в магазин!,,,кермо не для твоіх мізків
,,,,, Показати IP 4 Червня 2015 11:45
Ще не чула щоб кермо вибирали до мізків))))
хs до ,,,,, Показати IP 4 Червня 2015 20:14
якщо не чула подивись реально на наслідки,коли людина за кермом то в голові повинні бути мізки,а не алкоголь
Наталочка Показати IP 4 Червня 2015 19:18
Хто знає, що зараз з ними?
1 Показати IP 4 Червня 2015 19:29
Стан стабільно важкий. Сьогодні один з мужчин поворушив пальцями.
Аня Показати IP 4 Червня 2015 22:05
Іринкі вже нема люди нетреба писати всякі гадості.Вона була дуже хороша дівчина і не вам її судити Бог їй судя. Залиште іі в спокої нехай спочиває з миром.Я її дуже добре знаю їй це не сподобалось би. Дуже вас прошу не писати про Ірочку гадості.Дякую
до Ані до Аня Показати IP 4 Червня 2015 22:18
Підтримую. Рідні і близькі розуміють, як це важко. Ще є люди посторонні, які просто ЛЮДИ і співчувають. Інші байдужі, які коментарі не пишутьА гадості пишуть і так зрозуміло хто....
оксі Показати IP 4 Червня 2015 23:42
як петро
Анонім Показати IP 5 Червня 2015 22:53
Софія, сіла за кермо п'яна,не маючи прав,не маючи досвіду вадіння.Зробила біду добрим людям.І це не перший випадок коли вона побила цю машину!В неи було кохання через гроші. Бог ии осудить!
Саня до Анонім Показати IP 5 Червня 2015 23:24
Хоч одна людина напише правду.Браво.
1 до Анонім Показати IP 6 Червня 2015 00:01
Це ж якими гнилими людьми треба бути, щоб людину яка зараз в комі, бориться за життя обливати грязю, МАйте повагу до рідних, дрізів, близьких!!!!
Анонім до 1 Показати IP 6 Червня 2015 09:17
Які ж ви розумні!Просто якщо ви не знаете правди то не пишіть дурниць.
1 до Анонім Показати IP 6 Червня 2015 00:03
І не вам їх судити, що сталося те сталося, вони самі зараз за це розплачують. Це їх вибір, це їхнє життя!
Анонім до 1 Показати IP 6 Червня 2015 09:31
Так це їхнє життя,але якби ви знали Толіка стільки років як я знаю,то такого неписали і не судили його!
3 до 1 Показати IP 6 Червня 2015 17:57
....який вибір,яке осудження,,,,Анонім пише правду ,а вона так ріже Правда е правда,Якщо ви іі не знали то ліпше помовчіть ,А люди мають іі знати!Горе занадто велике,мовчати коли серце розриваеться неможливо,
,,,,,,, до Анонім Показати IP 6 Червня 2015 14:52
Добрі люди, як ви кажете, самі попросили їх відвезти!!! Знали що просили. А через що в неї було кохання, вам не зрозуміти, "люблять не за щось, а всупереч..." . і за Бога відповідати не раджу
Анонім Показати IP 6 Червня 2015 09:12
Так не нам ии судити,але це чиста правда.Але якби Вона ,з Толіком не зв'язалася було б все добре!
Анонім Показати IP 6 Червня 2015 09:23
Це вона винна що з Толікои таке відбуваеться.
,,,,,, до Анонім Показати IP 6 Червня 2015 14:55
Якби я думала такими грязними думками як ви, я б сказала би що навпаки, але з поваги до всі потерпілих, я їм співчуваю і молюся
1 Показати IP 6 Червня 2015 10:32
я знаю Толіка не один рік! і від того що ти зараз пишеш йому не стане! Краще помолись та в церкві за здоров'я свічку прстав, а ні ж писати тут хто є хто!!!
1 Показати IP 6 Червня 2015 10:35
від того що ти пишеш краще не стане
Анонім Показати IP 6 Червня 2015 12:13
Ви знаєте хай краще люди знають правду
88888 до Анонім Показати IP 6 Червня 2015 14:57
Звідки вам знати правду? Ви Бог? І кому стане легше від цієї брехливої пради?
Оличка до 88888 Показати IP 6 Червня 2015 16:07
А почему сразу вранье эта правда?Просто вам самым стыдно от того будет, что люди узнают об этой девушке.
88888 до Оличка Показати IP 6 Червня 2015 17:09
Мені не стидно, я її добре знаю, а от вам мало б бути стидно , за свої "сплєтні"
Анонім Показати IP 6 Червня 2015 12:18
Я то помолюся і свічку поставлю,а ти чи поставиш і помолися?
1 Показати IP 6 Червня 2015 18:05
Шановний ( а ) анонім, як мені тебе шкода! !!Ти тідькт писати гидоту можеш! Як що так багато років знаєш Толіка то знайди хоть грам поваги зараз і не займайся дурницями!
Анонім Показати IP 6 Червня 2015 20:37
Ви би дійсно малиб повагу до дотого що сталося через Софію а просто шкода тих людей , які те пер мають біду
.... до Анонім Показати IP 6 Червня 2015 23:48
В тебе мабуть якась особиста неприязень до Софії, можливо вона тобі дорогу перейшла?Що за натура у людей?Навіщо іншим заглядати у труси!
22 до .... Показати IP 8 Червня 2015 20:53
А в що ,родич софіі,що вам одні труси і заздрість вголові.,
3 Показати IP 6 Червня 2015 22:26
та що ви звинувачуете невідомо кого а ні хто не задумався що можливо у всьому техніка може бути винною їй притаманно псуватись ! а помолитись слід усім у світі і так хватає брехні
545 до 3 Показати IP 6 Червня 2015 22:58
Я з вами згідна, можливо в машині відмовили гальма, а всі поливають брудом бідну дівчину, прикро за таких людей .
Оличка Показати IP 7 Червня 2015 00:16
Не пишите бред что отказали тормоза.Умерла Ира...это очень ужасно и больно для родных.Даже та девушка что была за рулем могла бы отказался ехать в состоянии алкогольного спянения. Даже 50гр водки может сыграть свою роль.
олександра до Оличка Показати IP 7 Червня 2015 14:18
коментар було видалено
Анонім Показати IP 7 Червня 2015 11:39
Якщо ця дівчина на яку кажуть софія не вміла керувати машиною то чому сідати?Толік навіть якщо був пяний він нікому і ніколи не давав свою машину.багато людей навіть казали та бачили як вона чуть не вїхала вмагазин.такщо як би не вона всі були живі і такого навіть близько не було!
олександра Показати IP 7 Червня 2015 14:12
Кого тут шкодуватм прастітутку не ма за шо, за те що вона позбавила людей життя і оставила каліками. Щоб то 21 річна дівчина совалася з 50 річним то ганьба він її в батькі годиться а не в коганих тут все гроші рішали.
3 Показати IP 7 Червня 2015 14:48
я ось ні де не бачив офіційного підтверженя що вони були не тверезі.а це ліше плітки і знаючи Толіка я не можу повірити що він допустивби не тверезу за кермо у нього повно друзів яки\і в любий момент приїхалиб и сілиб за кермо ТУТ ЩОСЬ ИНШЕ давайте передчасно не гадати а вони самі усе потім розкажуть И ВЦЕ ТРЕБА ДУЖЕ ВІРИТИ У НИХ ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ
Wer Показати IP 7 Червня 2015 15:31
Те що Толік ніколи і нікому не давав пяному сідати за кермо ,це да!!! а тим більше дитині яка не вміє їздити і немає прав!,що його заставило це допустити,загадка !!!Можу сказати і те що він дуже змінився коли зв'язався з ціею компанією, і ніяки любові там точно не було ,бо коли люди люблять один одного вони щасливі,а тут був розпач і горілка ,Дуже жаль, Толік надзвичайно хороша людина,дай Боже їм сил !
Анонім Показати IP 7 Червня 2015 16:38
так, я погоджуюсь, він останнім часом присів на стакан, але чому? ніхто не знає!!!!!!!!! І він в машині навіть не давав курити, тим більше комусь сісти за кермо!!!!!!!!!!!!!! Що там було, ніхто не знає!!! Чому ця дівчина мала на нього такий вплив???
... Показати IP 8 Червня 2015 01:10
Який стан потерпілих? Всі уже прийшли до свідомості???
Анонім Показати IP 8 Червня 2015 09:22
Ні всі без свідомості, в тяжкому стані саме більше Толік
знайома Показати IP 8 Червня 2015 14:30
яки зараз стан Толіка?? що говорять лікарі? Він дійсно хороша людина,знаю його не один рік...
Анонім Показати IP 9 Червня 2015 20:08
j
олександра Показати IP 10 Червня 2015 19:33
Вотиміно шо толіка і того хлопця шкода, а дівчина вишла вже з коми щоб знали.
знайома до олександра Показати IP 10 Червня 2015 23:12
скажіть будь ласка чи є якісь новини щодо стану Толіка??
Знайомий до знайома Показати IP 11 Червня 2015 01:15
Він у комі. Наскільки знаю його стан найважчий...
знайома до Знайомий Показати IP 11 Червня 2015 15:06
ми телефонували до лікаря...нічого хорошого не сказав....
Юльчик Показати IP 12 Червня 2015 14:57
Мене одне вбиває, що рідня цієї дівчини що була за рулем, виправдовував її, як будто вона свята, як будто вона Анатолія кохала.Брехня.Він же був вигнав її назавжди, а вона що зробити щоб він повернувся до неї.І він сам казав що вона йому непотрібна, в нього вже була гарна дівчина.Люди!!!!! Одна дівчина померла, а інші в якому зараз тяжкому стані, і вона свята? Мені недавно сказали із її села, що в неї прізвисько було "шльондра", чого б це?Бог все бачить.Але постраждали невинні люди, от це жахає.
3333 до Юльчик Показати IP 12 Червня 2015 15:27
Отож бо й воно, Бог все бачить, так що ви так не партеся, спіть спокійно, думаю ваша допомога йому не потрібна.
3333 до 3333 Показати IP 12 Червня 2015 22:06
Навіщо ,підписуватись не своїм псевдонімом? "Не згадуй імені Господа Бога твого даремно,"
Анонім до Юльчик Показати IP 12 Червня 2015 22:20
Таке враження ,що повідомлення вище і це написані різними людьми
Юльчик до Анонім Показати IP 13 Червня 2015 11:48
Значить багато людей більше знають нас.
Катя до Юльчик Показати IP 13 Червня 2015 00:03
Тут ви писали "Він же був вигнав її назавжди, а вона що зробити щоб він повернувся до неї".....цікаво що вона зробила??
Анонім до Юльчик Показати IP 13 Червня 2015 09:17
Вони жили разом?
оля до Юльчик Показати IP 13 Червня 2015 10:03
Юльчик,а тій другій дівчині теж 20?А те що він її вигнав ,Толік казав тобі особисто?
Юльчик до оля Показати IP 13 Червня 2015 11:47
Не мені, а моєму чоловікові,і їй не 20. А вас щось тривожить?
оля до Юльчик Показати IP 13 Червня 2015 11:59
Звичайна жіноча цікавість,,,
я до Юльчик Показати IP 13 Червня 2015 17:27
якщо він її вигнав то чому ж знову прийняв назад?
я до Юльчик Показати IP 15 Червня 2015 22:42
Навіщо брехати,він дуже любить Софію,і всі друзі добре це знають і вона його теж. А ви замісь того щоб помолитись за них всіх, обливаєте брудом. Зависть погана штука.
Юльчик до я Показати IP 16 Червня 2015 10:25
Запам'ятай-завість це гріх.Брехня в тому, що ви брешете не я.Ніхто із друзів і особливо з рідні не знав про її існування, поки не трапитись трагедія.У вас ще язик повертається казав що вона кохала? Безсонні! !!
я до Юльчик Показати IP 16 Червня 2015 11:46
Юля хто ви така Толіку?
знайома до я Показати IP 16 Червня 2015 16:48
наскільки я знаю то і попередніх його жінок ніхто з рідні не знав. А цю Софію готова роздерти, за те що вбила двох людей!нехай спочивають з миром!
Анонім до знайома Показати IP 17 Червня 2015 08:54
жінка в Толіка була одна
знайома до Анонім Показати IP 17 Червня 2015 11:35
як звати її?
Анонім до знайома Показати IP 17 Червня 2015 20:55
якщо я не помиляюсь, Лена
знайома до Анонім Показати IP 17 Червня 2015 21:41
я знаю що Інна
Анонім до знайома Показати IP 17 Червня 2015 22:03
можливо ви знали Толіка більше
знайома до Анонім Показати IP 17 Червня 2015 22:29
можливо...
1 до знайома Показати IP 17 Червня 2015 23:32
Взагалі то Інна це попередня його дівчина а не дружина!
знайома до 1 Показати IP 17 Червня 2015 23:36
я і це мала на увазі! а за дружину думаю всі знають що була одна,але вони давно розведені!
Рідні до знайома Показати IP 18 Червня 2015 17:46
Інна,а тобі що Інна перейшла дорогу?,,Ні?,,Дай спокій Толіку,,,Хай спочивае з миром,,,Не турбуй ,щоб душа спокійно могла відлетіти у вічність,,,
знайома до Рідні Показати IP 18 Червня 2015 17:57
тобто? я не зрозуміла щось? ви думаїте що я Інна? Ви помиляїтесь,я лише знайома і то не довгий час знала його,тому навіть імені жінки не знала..я так зрозуміла по повідомленню що попередню жінку Інна було звати....
Анонім до знайома Показати IP 26 Червня 2015 20:20
................я не я і хата не моя,,,,,,,,
... до знайома Показати IP 20 Червня 2015 19:54
жінку звати лєна
11 Показати IP 12 Червня 2015 21:06
там ніякого кохання між ними не було! А Толіка шкода,постраждав через таку
Саня до 11 Показати IP 12 Червня 2015 22:12
Да.Толік свій мужик, на що він дивився.Хай Бог дасть йому сили і здоров'я стати на ноги.
11 до Саня Показати IP 12 Червня 2015 23:06
не було б її - було б все добре
zzxx Показати IP 13 Червня 2015 08:29
Да обiдно такий добрий,веселий чоловiк,скiльки всього надбав,i треба було зв'язатись з цiею гулякою,чому все саме так???,скiльки було красивих розумних дiвчат!!!,якиби хотiлось щоб вiн був щасливий,Толiк на це заслуговув!Дай Боженько йому сил,все це пережити!!!
!!!!!! до zzxx Показати IP 13 Червня 2015 15:52
УЖАС!!!! Ви не люди ви людиська!!!!
!!!!!! до !!!!!! Показати IP 13 Червня 2015 15:54
Це стосується не тільки zzxx, а всіх писак
я до zzxx Показати IP 13 Червня 2015 17:24
да дійсно,багато він надбав в цьому житті і думаю нікому поганого не зробив,не заслуговує він на таке страждання зараз. Жив собі спокійно, займався улюбленою справою, а тут через тупість малолєткі. Дай Бог аби він вижив!!
Анонім Показати IP 13 Червня 2015 21:14
Що вы мелете
Анонім Показати IP 13 Червня 2015 21:15
Вси выжывуть и все буде добре
Анонім до Анонім Показати IP 13 Червня 2015 22:22
А хто проти???, дай Боже щоб всі вижили і все у них було добре !, ми говоримо за Толіка хороші слова ,а вам видно це не дуже подобается ,вибачте що е то е! !!!!!
1 Показати IP 13 Червня 2015 23:08
хто знає який у нього стан?
Анонім Показати IP 15 Червня 2015 11:36
В софії самий кращий стан її садили вже але їй стало погано і положили назад ,а в толіка трішки кращий стан.
Анонім Показати IP 15 Червня 2015 13:44
Толік вже вийшов з коми???
я до Анонім Показати IP 15 Червня 2015 20:45
Ще ні.
1 Показати IP 16 Червня 2015 08:48
Сьогодні вночі помер Толік, царство небесне йому
Анонім Показати IP 16 Червня 2015 09:40
****Вічна пам'ять Толікові він був дуже хороша людина(отображается как удаленный)
Anya Показати IP 16 Червня 2015 10:07
коментар було видалено
Anya Показати IP 16 Червня 2015 10:09
коментар було видалено
Anya Показати IP 16 Червня 2015 19:14
Ця с*ка рижа вбила двох людей, їй виправдовування ніякого нема.
знайома до Anya Показати IP 16 Червня 2015 23:02
посадити її треба!! Толік лежить там,сам на себе не схожий....
Anya до знайома Показати IP 17 Червня 2015 00:00
Так.Кожен злочин повинен бути наказаний. І якщо це забрало людські душі.
знайома до Anya Показати IP 17 Червня 2015 00:12
згідна. можливо так не можна,але нехай її накажуть! на її совісті дві смерті....
яяяя до знайома Показати IP 17 Червня 2015 00:49
її вже з реанімації перевели...
яяяя до знайома Показати IP 17 Червня 2015 00:49
нічого їй не буде(
знайома до яяяя Показати IP 17 Червня 2015 11:36
вірю і надіюсь що буде. вона повинна бути наказана!!!!як вона взагалі думає жити після цього??
Андрій Показати IP 16 Червня 2015 22:43
Вічна пам'ять
Юльчик Показати IP 17 Червня 2015 00:11
Серце кровью обливається, коли освідомлюєш що Толіка вже нема.Хай нетримаж ні на кого зла, він знає що всі його будем пам'ятати завжди усміхненим.Хай земля буде пухом.
знайома до Юльчик Показати IP 17 Червня 2015 00:13
ще й досі не віриться що його немає....навіть коли побачила що він лежить там...
Анонім Показати IP 17 Червня 2015 12:53
Вiчна память!!! Господи як важко усвiдомити що Толiка вже нема,яка була добра,щира,весела людина,таким його запамятаем НАЗАВЖДИ!!!
1 Показати IP 17 Червня 2015 18:11
Вічна пам'ять Толіку! Дуже важко проводити таку хорошу людину в останню путь.
Знайомий Показати IP 17 Червня 2015 23:37
Боже як жеж це важко усвідомити що Толіка з нами більш **** Хай Земля Буде тобі Пухом Толік
окс Показати IP 20 Червня 2015 22:16
як самопочуття петра
анонім Показати IP 22 Червня 2015 12:52
Йому вже краще
Анонім Показати IP 2 Липня 2015 16:06
Ще невіриться що Толіка нема.Немов це сон.Хай та с**а поплатится, за те що забрала в нього життя. включає, що непомнить нічого.В мене слів нема як її ще назвати.
гість до Анонім Показати IP 6 Липня 2015 21:18
А що уже виписали? При свідомості??? Винуватиця жива а всі інші....
Анонім Показати IP 7 Липня 2015 01:11
Да вона при свідомості, і д*ру включає що нічого непомнить, бо готова була.Краще б вони вдома були, а то як боляче що через неї загинули люди.