USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Понад 30 волинян судитимуть за ухилення від мобілізації

29 Липня 2014 11:55
Більше 30-ти кримінальних справ порушили щодо осіб, які після отримання повістки не прийшли до військкомату, - інформує «Волинська газета».

Можливо, обурення людей не було б настільки великим, якби всі були рівні перед законом. Надто ж тим, який стосується мобілізації. Бо не раз і не два доводилося чути, як замість передати повістку жінка розповідає працівникам військкомату, ніби її чоловік або син подався у світи і вона не знає, де він зараз.

– Ми збираємо цілі папки інформації про осіб, які ухилилися від мобілізації, – повідомив обласний комісар Олег Галак. – Якщо правоохоронці знаходять підтвердження, що чоловік насправді перебуває за місцем реєстрації і нікуди не виїжджав, матеріали про нього передаємо у військову прокуратуру. Тому наразі маємо 32 кримінальні справи, фігуранти яких невдовзі отримають покарання, – зазначив полковник Галак.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, чоловікам, які ухиляються від призову до армії, загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі строком на 5 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Анонім Показати IP 29 Липня 2014 11:57
А сыновей Турчинова, Порошенко и К тоже будут судить?
Анонім до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 12:23
На себе дивися! Починати треба із себе! Достав!
Анонім до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 12:39
От і йди й вмирай, а вони житимуть і сміятимуться як сміються з "небесної сотні". Я думаю що там всякі Гунчики і Гузі нам тут вкрай неохідні без них ми не обійдемося.
справедливий до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 14:12
ти чмо, іди в окопи.....
Дима до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 15:47
Ну так и начинай с себя, гой
100 Показати IP 29 Липня 2014 12:01
Думаю на плацу повинен стояти син Гунчика і вести всіх в бій так було у всі часи шляхта воювала інакше вона не шляхта, а просто з хама пан.
Ковель Показати IP 29 Липня 2014 12:04
Краще 3 роки відсидіти і повернутися живим ніж через кілька тижнів тебе привезуть в домовині
Анонім до Ковель Показати IP 29 Липня 2014 12:11
І головне за що. Бо путін Х***ло, так і наші не кращі, як не можна було ввести по нормальному автомобіль з Європи так і не можна.
CNECCSD до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 15:08
Ви патріотизм міряєте автомобілями та єврами? Так хто х..ло??
свій до CNECCSD Показати IP 29 Липня 2014 20:16
А ти в чому патріот?
.. до Ковель Показати IP 29 Липня 2014 15:14
Хорошо мыслить без мозгов..а, если с тюрьмы возвращаться некуда будет? прям как Крым ..Волынь и за таких как ты просрали ..печально как то
новий до Ковель Показати IP 29 Липня 2014 22:26
Тебе в тюрмі...твою дружину і дітей вдома...твою маму...ти що сирота???а вийдеш до кого вернешся??? Ти *******
SVV Показати IP 29 Липня 2014 12:34
Слава тим хто воює. Але за кого вони воюють, за продажних політиків та олігархів, які не можуть поділити владу?
Анонім до SVV Показати IP 29 Липня 2014 12:36
В точку
Анонім до SVV Показати IP 29 Липня 2014 12:38
Вони воюють за Україну, а наші політики, це найкращі люди серед нас. Вони дбають про нашу державу. Вони істині націоналісти. Слава Україні і многії, многії літа нашим депутатам.
молодець до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 13:05
гарно прогнувся. Ляшко тобі премію дасть
анонім до молодець Показати IP 29 Липня 2014 15:02
то мабуть сарказм
свій до молодець Показати IP 29 Липня 2014 20:17
коментар було видалено
345 до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 15:09
Амінь
Анонім до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 16:05
Це явно сарказм
Лучанин до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 22:23
ото тебе торкнула, що таке куриш?
Роман до Анонім Показати IP 30 Липня 2014 09:17
Що ти палиш ти нюхаєш? Я теж хочу
007 Показати IP 29 Липня 2014 12:44
Була б нормальна страна було б не так. Не воював не балатуйся не претендуй на посаду суді ітп. Я за війскову номенклатуру.
Анонім до 007 Показати IP 29 Липня 2014 12:50
Слухай, ЧЕМОДАН-ВОКЗАЛ-росія. Страна їй не подобається. То чому живеш в країні?!
007 до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 12:51
Чемодан-війскомат-АТО і менше мови.
000001 Показати IP 29 Липня 2014 12:53
А чим відрізняється закон про мобілізацію і від тих що приймав Янукович? Люди підуть якщо підуть на війну і чиновникі і комісари. Так так комісарів і працівників комісаріату теж треба на місяць два в бій відправити.
лучанка Показати IP 29 Липня 2014 14:59
половина лугандонівців воює на боці терористів, інша половина відсиджуються в бандерівців , або на морі відпочивають ,а наші хлопці повинні гинути, питання- за що ?
.. до лучанка Показати IP 29 Липня 2014 15:18
За те що мовчали коли голоси купували за 20 гривень..1..не зв1зди що не в курс1
Анонім Показати IP 29 Липня 2014 15:05
Краще б збирали папки інформації на різних корупціонерів і іх судили. А то посилають людей на громадянську війну, а потім ще й злочинцями називають. Менше б наші керманичі крали, то не було б і війни...
Вітьок Показати IP 29 Липня 2014 15:48
Уявляю як біжить селянин а за ним на джипах автомайдан. Да джипи куплені за чесно зароблені гроші. Здають того селянина війскомату. О да герої. Майдан зробили, а тепер і селян на війну виловлювати будуть. Волонтери хренові.
100 Показати IP 29 Липня 2014 15:50
Олег Галак повинен показати приклад сміливості і теж їхати на АТО, а потім він матиме право засуджувати інших.
200 Показати IP 29 Липня 2014 16:29
Януковщина повернулася
Анонім Показати IP 29 Липня 2014 17:28
Гунчику в перші дні на посаді ПІШОВ ТИ нА Х......У! х......Й тобі на воротнік вислушка кончена,це знову хочити повернути панщину як при янику чи що як що не маєш грошей іди служи,А як що маєш то не іди,а цей жополиз заради своєї карєри заявляє що волинь дасть найкращі показники по мобілізації а ви забеспечите армію всім необхідним! да зараз важке становище да було мало часу і нова влада не мала можливості зробити все ток як треба,ну але вже на сьогодні пойшло вже не мало часу ,а все залишилося як було ! ці уроди єфремови царьові шуфричі ітд далі продовжують вже відкрито фінансувати сепаратистів ,а ви ляди воюйте з рогатками і без захисту та і ще за свої кошти! ТО МОЖЛИВО НАХРЕНА ТАКА ВЛАДА!
555 Показати IP 29 Липня 2014 22:05
Що захищати? маєтки багатіїв. Це ж треба гнати всіх кого знайдуть на війну де нема чим стріляти, радянська зброя 1962 р. зразків проти сучасних збройних систем. Це ж те саме що взяти АК і стріляти в стадо корів. Долбойоби! Хочите перемогти кацапів, то вкладайте гроші в безпілотні збройні системи (безпілотні винищувачі, розвідувальники, дистанційні роботизовані системи та ін.) та негайно навчайте особовий склад для їх (систем) управління. І добре подумайте що мають від держави звичайні молоді хлопці, яких ви зганяєте як бидло на бійню.(житло, роботу, забезпечення сім'ї, соцгарантії). А ви мусора менше ходіть по помешканнях, щоб часом не утримати кулю в морду з обрізу.
Патріот до 555 Показати IP 30 Липня 2014 09:31
А навіщо нам ці кацапи? Бери вище - перемогти НАТО або Китай. До речі, КНР - комуністична країна. Давай її переможемо! Китай - без комуняк. Китайських комуняк - на гілляки! Правда, гілляк не вистачить. Но ми переможемо! Слава Україні!! І героям буде слава. Тільки посмертно. А давайте в Китаї позносимо пам'ятники Леніну! Там їх багато. Роботи нам буде достатньо. А в Німеччині стоять пам'ятники радянським воїнам-визволителям. А давайте і їх заодно. Гуляти так гуляти. А то ми щось на своїй територіїї затримались. Дніпро перейшли. Треба брати Рейн або Янцзи. Ото буде галасу І нас зразу поважатиме і буде бояться весь світ. До Амазонки далеко. Хоча можна спробувати. От наші хазяї в штатах зрадіють. Треба змінювати пронраму "Свободи" та виходити на міжнародну арену. Україна - понад усе!!!!