USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Понад 5 тисяч волинян «втікають» від строкової служби

21 Червня 2016 10:49
Понад 5 тисяч молодих людей переховуються від працівників військових комісаріатів, уникаючи строкової служби.

Про це під час оперативної наради сьогодні, 21 червня, повідомив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

З його слів, не зважаючи на те, що під час попередніх хвиль мобілізації на Волині поставлене перед військовими комісаріатами та владою завдання було виконане, по містах і селах області залишилась низка проблем.

«Є такі населені пункти, голови яких зайняли позицію страуса, мовляв, «моя хата скраю, я нічого не знаю». Це погано. Оскільки у разі недостатньої комплектації української армії контрактниками у липні доведеться провести сьому хвилю мобілізації на території не лише Волині, а й усієї України. На відміну від контрактної служби, строкова служба є обов’язковою на території України і виконання цих вимог передбачене законом», - наголосив очільник області.

З його слів, саме тому головним завданням влади і військових комісаріатів є забезпечення виконання закону про військову службу.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло про те, що голова Волинської ОДА офіційно назвав кількість найманців-сепаратистів, що нині знаходяться на кордоні України, а також на окупованих ДНР та ЛНР.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
й Показати IP 21 Червня 2016 11:02
Пубікуйте їх фото, кожен день, хероїв потрібно бачити морду. В барах вони ділки.
в Показати IP 21 Червня 2016 11:02
Друкуйте їх фото.
Я Показати IP 21 Червня 2016 11:29
А хто їх взагалі шукає? Ще порахуйте скільки незаконно списали по стану здоровя?
Дядько до Я Показати IP 21 Червня 2016 22:02
Таки дійсно. Я був мобілізований в 1 хвилі, а в мене на вулиці 16 чоловік +/- мого віку здорових биків - ніхто навіть не служив строкової, а зараз в очі кажуть, що мобілізація їх не торкнеться і це вже не їх проблема. - Це, я вам скажу, дурнувата країна, яка все більше ділить тих людей, щоб легше було маніпулювати і керувати. І народ такий же пропащий, бо мовчки дає себе тр...хати у всі дири. Поки одного по одній проблемі гноблять - інший зловтішно скалиться, і навпаки.
Лол Показати IP 21 Червня 2016 11:30
Понять и простить
роман Показати IP 21 Червня 2016 11:37
робіть рейд на бурштин. там всі фізично здорові і готові до призову. навіть формою себе забезпечать.
Хлоп Показати IP 21 Червня 2016 11:45
Для чого служити - треба бабоси косити
Патріот Показати IP 21 Червня 2016 12:16
А за каго воювати? За цих кончених гнид в Києві, чи за Донецьк і Луганськ які нас за карателів вважають? Правильно роблять шо ховаються, бо іти на м'ясо за х*р знати кого бажання немає!! І мені дуже шкода тих хлопців які там зараз стоять і які загинули, бо як показує час, їхні жертви марні!
Іван Показати IP 21 Червня 2016 12:21
А хто дурний йти на смерть.Таких добровольців хватає за 7000 тисяч іде на смертьгроші заробляти. А потім плачуться.Хай Гунчик своїх синків пошле воювати,а тоді ми підемо.Ця гібридна війна буде йти роками,бо на дурних українцях гроші заробляють, там ніхто не наступає і не відступає.Кого захищати можновладців і олігархів.Їх синочки на Гаваях, а ви їх захищайте
Ігор Показати IP 21 Червня 2016 12:36
коментар було видалено
Яструб Т.М. Показати IP 21 Червня 2016 12:48
"....Оскільки у разі недостатньої комплектації української армії контрактниками у липні доведеться провести сьому хвилю мобілізації на території не лише Волині, а й усієї України..." - так говорить керівник ОДА , аж "страшно" . Поки закон буде діяти вибірково , тільки для простачків так і буде.
Служивий до Яструб Т.М. Показати IP 23 Червня 2016 12:39
Призивний вік , як пенсійний потрібно збільшити років до 70 ....Тому ,що синки і т.д. - не служитимуть при любих обставинах !
Волинянка Показати IP 21 Червня 2016 12:53
Іще є каста недоторканих-це штунди Чому наші діти іх мають захищати іхні статки вілли і машини і кучу іх вилупківБачте ім віра не дозволяє в руки брати зброю а пригнпти машину з за кордону зі свалки і тут перепродати в три дорога це віра дозволя. Всіх іж в АТО ІМ Є ЩО БОРОНИТИ ВІД ВОРОГА СЛАВА УКРАІНІ!
л Показати IP 21 Червня 2016 14:26
ее
Мати Показати IP 21 Червня 2016 18:26
То нехай той гунчик ще подивиться в очі тим батькам, синів яких попривозили в гробах з цієї "оновленої армії" з старими дідівськими порядками.Нехай порахує скільки хлопців вчинили "самогубство", скільки загинули на навчаннях на полігонах, скількох офіцери застрелили через свої амбіції.
ігор Показати IP 21 Червня 2016 19:10
Страус сам признался
РУСЯ Показати IP 21 Червня 2016 21:37
ВОЛИНЯНКА ТИ ПРАВДУ ГОВОРИШ
Александр Показати IP 23 Червня 2016 13:00
мені 27 ніколи не працював офіційно,стажу немає,житла також хоча родився в м.Луцьку.місячна оренда квартири коштує в дварази дороще чим мінімальна зарплата,життя перетворилося на виживання,створити сімю стало неможливо.долар 24 бензин 20 в той час коли будуються часні 4-х поверхові будинки і їздять машини по 150 тис $ і саме вони саме більше кричать що потрібно робити мобілізацію.особисто я не бачу сенсу воювати за чийсь Lexus якщо за високими заборами вам даже недасть ніхто води напитися,і перед вами закриються останні двері. це просто не справедливо і таких багато тому вони і ухиляютюся !!! чим чесніша людина тим бідніша вона_ такова ваша реальність.