USD 39.70 39.90
  • USD 39.70 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Порошенко полетів відпочивати в Бодрум на літаку за 15 тис. євро в день мітингу своєї партії на Банковій

27 Липня 2020 19:36
П'ятий президент України Петро Порошенко відлетів на відпочинок у Туреччину на чартерному літаку напередодні мітингу партії "Європейська солідарність" разом із сім'єю.

Про це повідомили джерела в оточенні експрезидента, передає "Страна".

Відповідно до інформації видання, у понеділок, 27 липня, о 13:42 Порошенко вилетів з київського аеропорту "Жуляни" на чартерному літаку (Learjet 60, бортовий номер T7-ISH) і відправився в турецький Бодрум. Літак приземлиться в Бодрумі орієнтовно о 16:00.

Як зазначили у виданні, вартість перельоту з Києва в Бодрум на такому чартері становить 15 тисяч євро в один кінець.

Також наголошується, що вчора ввечері партія Петра Порошенка "Європейська солідарність" розіслала у ЗМІ анонс акції протесту, запланованої на вечір понеділка, 27 липня, на 19:00. Організатори акції звинувачують президента Володимира Зеленського у держзраді через оголошене з понеділка перемир'я на Донбасі.

Проте самого лідера партії на цієї акції не буде. Але до моменту її початку він вже приземлився в Туреччині і зможе активно коментувати те, що відбувається, в соцмережах.

Раніше колишній позафракційний депутат Ради Давид Жванія заявляв, що Євромайданом управляли злочинні угрупування, які очолювали перші особи майбутніх партій влади – БПП і «Народного фронту». А також повідомив, що брав участь в передачі багатомільйонних хабарів єврочиновникам – в обмін на лояльність до обрання Порошенка президентом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Клава Показати IP 27 Липня 2020 20:10
Он полетел , а дело его живет.
Анонім Показати IP 27 Липня 2020 20:26
Ну і що?!!!
Анонім Показати IP 27 Липня 2020 21:02
​​Абсурд митингов Порошенко «нет капитуляции» в том, что эти люди сейчас выступают против перемирия, а после в соцсетях «рыдают» когда гибнут наши солдаты на Донбассе. Второй абсурд, при правлении Порошенко они все сидели дома, не требовали у Порошенко официально объявить России войну, а теперь все проснулись. Случайно или за 200 гривен? Митинг под Офисом Президента против перемирия на Донбассе собрал около 1500 человек и как-то скучно всё у них. Украинцы не хотят войны и только часть придурков пытаются подменить понятия перемирия и капитуляция.
Петро Показати IP 27 Липня 2020 21:14
Не переживайте, трохи грошей для гопників, які зараз на Банковій скачуть, я залишив.....
123 Показати IP 27 Липня 2020 23:37
Полетів за свої гроші. Має право.
Петро до 123 Показати IP 28 Липня 2020 22:21
За свої, чесно вкрадені гроші.. (адже згідно КУ ПОП з 1995 року в політиці і немає права займатись діяльністю яка приносить дохід). Один "сліпотраст" чого вартий під час оформлення якого ПОПа "домовився про коридор для виходу з Іловайська"
Анонім Показати IP 28 Липня 2020 05:36
Чогось так собі думаю, коли б Порошенко прийшов на мітинг, ви б писали, що це галімий піар і узурпація опозиції. Не прийшов - з"явилась отака саття
Я Показати IP 28 Липня 2020 07:14
проплачені і лошари тупі без нього поскачуть
Богдан Сташинський Показати IP 28 Липня 2020 11:02
Нехай би він краще цукерками займався, до речи дуже непогані, навіть у Парижи бачив ...
Петро до Богдан Сташинський Показати IP 28 Липня 2020 22:24
Не тільки в Парижі, а й на Кацапії, в окупованих Луганську, Донецьку і Криму.