USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Порошенко звільнив начальника СБУ Волині

8 Листопада 2014 23:09
Президент України Петро Порошенко звільнив голів управлінь Служби безпеки України в Черкаській та Волинській областях, - повідомляє Еспресо.TV.

Так, указом №863 Володимир Мельникович звільнений з посади начальника управління Служби безпеки України у Волинській області, а указом №864 Олег Котляр звільнений з посади начальника управління СБУ в Черкаській області.

Нагадаємо, Володимира Мельниковича призначили начальником Управління Служби безпеки України у Волинській області 5 березня 2014 року. До того, він уже очолював Управління СБУ на Волині з 2010 року до початку 2014 року. У лютому нинішнього року його змінив на посаді полковник Юрій Гетало.

Варто зауважити і те, що днями начальник СБУ Волині і його заступники оприлюднили свої доходи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 54
WTF Показати IP 8 Листопада 2014 23:10
Тай *** з ним.
ху ХУ до WTF Показати IP 9 Листопада 2014 22:20
Волинська обласна державна адміністрація Відділ роботи зі зверненнями громадян 22.07.2014 р. Б-1042 Білоусу В.Г. Шановний Валерію Георгійовичу ! Відповідно до п. 1 ст. 119. п. 5 ст. 121 Конституції України,ст .5 Закону України " Про прокуратуру " , ст 7 Закону України " Про звернення громадян" Ваше звернення про корупційні дії керівництва Луцького ВПУ надіслано за належністю у Генеральну прокуратуру України , звідки ви отримаєте відповідь . ==============
Яяя Показати IP 9 Листопада 2014 04:59
)(¥й то з ним, але і ми завдяки таким діячам часто залишаємось з )(¥єм
34 до Яяя Показати IP 10 Листопада 2014 05:45
заметьте, как ни странно это звучит, но остаться с кером, значительно естественнее, чем вааще без него.
читач Показати IP 9 Листопада 2014 06:54
війна показало нутро цих "чекістів" з холодними мізками і полумяним серцем, які готові за Вітчизну у вогонь і воду. Найбільше зрадників виявилось серед них. Іванів сусаніних, як виявляється, найбільше в нашій Україні.
поет до читач Показати IP 9 Листопада 2014 07:41
Не будь таким хитрим!
Корінний лучанин до поет Показати IP 9 Листопада 2014 09:40
Тут ніякої хитрості нема , не перекручуй , шановний ПОЕТЕ - "чекісте" ! В буремні роки становлення України, ці хлопці добре башляли на бізнесі, замість того щоб займатись професійною роботою. Працювали , ДОБРЕ підзаробляли в службі охороні на підприємствах, куди їх запрошували по звязках і де їх сиділо НЕМІРЯНО і "займались" показушною , нікому не потрібною роботою , видивляючись по ВІДІКАХ хто де ходить чи пяних нема, розслідували крадіжки та збирали всілякі дос'є на працівників. Оце таке було таке професійне СБУ, та хіба ПОРОШЕНКО про це не знав? У його бувшій КОРПОРАЦІЇ таке було!
анатоль до Корінний лучанин Показати IP 9 Листопада 2014 10:59
Що три мелеш
Корінний лучанин до анатоль Показати IP 9 Листопада 2014 14:01
Меле млин! Я бачу ти зовсім темний та дрімучий або слизький типаж із цієї . спецслужби . Правда , є там ПАТРІОТИ України , але це зараз не має поки ще достатнього поширення! Вони ще підростають та набираються досвіду та знань. А ти, якщо не в курсах то не показуй тут свою ТУПІСТЬ , та перед іншими не виставляй себе на посміховисько.
Віруючий Показати IP 9 Листопада 2014 07:29
Хай ще забере з собою контрабандиста і кришувальника на кордоні САШУ ЗДРОКА.
15 мікр Показати IP 9 Листопада 2014 08:34
Нововолинський нач. їздить на БМВ-Х5(на заробітну плату купив), його не тільки люструвати...
1111 до 15 мікр Показати IP 9 Листопада 2014 11:22
а ти на чому їздиш?
Анонім до 1111 Показати IP 9 Листопада 2014 13:09
певно тому, що неможе собі дозволити живучи чесно....
333 до Анонім Показати IP 9 Листопада 2014 15:17
а я на крутому Мерсі!
Вчитель Показати IP 9 Листопада 2014 08:43
А здрок за який милий побудував такий замок? Це просто жах!
Лучанка Показати IP 9 Листопада 2014 09:08
Шкода, Мельникович - мудрий дядько, в області таких досвічених і толкових керовніков майже немає, один популізм кругом
Оля до Лучанка Показати IP 9 Листопада 2014 10:26
Ой заплач, кого шкоад? Ворюги ти що його коханка. Та він оюбікрав пів України йому вистачить і сім поколінь до смерті.Тільи жаль від смерті невідкупиться. Їх в ьюрягу на пожиттєве, а не звільняти.Це дуже легко звільнити.А накрав, відповідати будемо ми.
ррр Показати IP 9 Листопада 2014 09:27
Хороший керівник.
М..кович до ррр Показати IP 9 Листопада 2014 09:36
Дякую Рома крон.
Дописувач до ррр Показати IP 9 Листопада 2014 21:38
Поганий, не розігнав майдан... Прошляпив підготовку всяких правосєків і т.д.
... Показати IP 9 Листопада 2014 09:39
Петю шпигу хай краще звільнить
Анонім до ... Показати IP 9 Листопада 2014 13:34
Пєті ще трошкі царювати Чеботаря нагонять,а там і Пєтьку в Чмикос корови пасти,а ще Руденко в гості заїде *бло набє.
коля Показати IP 9 Листопада 2014 10:06
а податкывцыв чому не звыльняють -люструють? вони що ще мало "заробили"? ы митники в тому числы
Анна Показати IP 9 Листопада 2014 10:32
Необхідно позвільняти ще й усіх директорів державних установ та їх заступників, нажилися.
ola до Анна Показати IP 9 Листопада 2014 10:47
Я - заступник директора державної установи( школи) , хочете проінспектувати, як я та моя директор " нажилися" ??? Ласкаво просимо. P.s Мельникович В.А. - людина з великої літери. Така культура, витримка, толерантність вам, писаки, і не снилась.
аяяй до ola Показати IP 9 Листопада 2014 14:27
Интересно ,откуда такая осведомленность.? По работе или лично знаете.?
він з паракою крив до Анна Показати IP 9 Листопада 2014 18:55
ов-ова 8 Листопада 2014 19:11 відповісти +4-0 Мельнику А. А від Партії Регіонів і не тільки йому постійно пригадується вислів працівниці центру зайнятості:Кучмук Р. Є.: " За ті гроші, які ми перерахували ЛВПУ, можна було б побудувати ще одне училище". - Чому ЦЗ не поцікавився використанням цих грошей? (Мишковець С. Є . багато знає про нецільове використання і мовчить ... треба бути , або непорядною людиною-тихо відсижуватись коли формується немаловажлива громадська думка про заст. ГУБЕРНАТОРА , або божевільною і поплатитись положенням в суспільстві за ов-ова /некрасова батов , о...ов -КАЦАПОВ ...) Чому не відреагували на скарги працівників училища, слухачів курсів про розкрадання та привласнення цих грошей керівниками училища? Хто забороняє сьогодні провести перевірку використання цих коштів? Притягнути до відповідальності за нецільове використання державних коштів. (Свідки є в наявності і мають бажання показати все ....). Чи не "пахне" в цих аферах табличкою ділення? - Якщо ні, - то ... КРУ, СБЕЗ, прокуратура, суд: - незаконно використані кошти повернути державі і .... "побудувати ще одне училище", або передати на підтримку АТО,...... Успіхів! (Тільки не в закритті афер, а в поверненні державі крадених училищними аферистами коштів ). вистачило на всіх? до по темі 24 Жовтня 2014 19:52 відповісти +2-0 Щось не спішать цікавитись куди "рухнули" мільйони грошей ЦЗ, виділених училищу на навчання незайнятого населення. Невже вистачило на всіх? Будуємо майбутнє до ов-ова Сьогодні 08:06 відповісти +1-0 Цей коментар мабуть не дуже подобається волинським чинам, але злочинця батова до відповідальності не пускають - розкаже про солідні оборудки: буде грім серед ясного неба. Всі ці "ов - ова" "трудяться" не без прикриття чинів. Прилаштувалися. Здібності у них ніякі, до роботи ліниві за своєю природою, хист до злодійства та аферизму теж за природою. Шантажують тих, хто повинен вже давно відправити їх на смітник та в буцегарню, періодично "дякують" їм, ... Виглядають захисника русскоязычных.... Этих хохлов можно разводить .... Отак і будуємо майбутнє. ----- Повернути награбоване і побудувати ... тюрму для "ов- ова" і тих "українців", які з ними в спілці!
Волинь Показати IP 9 Листопада 2014 10:41
Нова банда кругом ставить своїх сраколизів.
123 Показати IP 9 Листопада 2014 10:43
Ті, хто тішаться з приводу звільнення Мельниковича навряд чи розуміють, що фактично відбувається. Їх просто збуджує думка, що начальство валять і в цій ситуації вони виглядають не такими маленькими і безпорадними. Ці люди ніколи не зрозуміють, що маленькі люди можуть побудувати хіба що собачу буду, але не державу, не кажучи про велику та могутню, якою має бути Україна для того, щоб вижити в цьому світі.
345 до 123 Показати IP 9 Листопада 2014 11:25
Ця країна , все , що ти бачиш навколо - це все якраз-таки й збудоване потом і кров'ю тих, кого ти називаєш "маленькими людьми". Ще й відніми все те, що "великі" люди в них украли.
Анонім до 123 Показати IP 9 Листопада 2014 16:12
РЕПЛІКА. ПОДИВИСЬ НА МУРАШНИК , МОЖЕ ВТЯМИШ ФІЛОСОФІЮ ЖИТТЯ! ЩО ПІДСИЛУ МАЛЕНЬКИМ КОМАШКАМ? ВЕЛИКІ
Анонім до 123 Показати IP 10 Листопада 2014 09:33
Це ми маленькі, а ви злодюги великі. Ти маленьким не був, а зару став большим началником. Це всі пристосуванці партйні, всі,що колись були у партії стали великими началниками.За собою потягнули всіх своїх кумівс,сватів і знайомих. І стали в еликими ворюгами. Де в якій державній установіф чи освіті ви знайдете випадкову людину.Ніде, там всі свої.Вор вора захищає позор.Не бійтеся ми маленькі прийдемо до влади, які ще не крали так,як ви.І ми набагато розуминівші від вас,бо ми патріоти своєї України
павло Показати IP 9 Листопада 2014 10:55
Тут по тексту згадувались вже машини Х5 на зарплату! "Вори в ЗАКОНІ! не всі але в більшості своїй так!
Анонім Показати IP 9 Листопада 2014 11:15
що означає звільнив - перевели на іншу посаду, в іншу область, щоб уникнути люстрації?
Лучанин до 345 Показати IP 9 Листопада 2014 11:35
Це точно. Маленькі люди - це кров і піт, але не мізки. Керовані людьми з мізками, маленькі люди розбудовували все, на що їм вказували. Особливо завзято вони працювали на будовах СССР, пишались орденами, грамотами, званнями і холодильниками, отриманими поза чергою і несамовито раділи отриманим кімнатам в гуртожитку. А коли пропонували співпрацю з органами - охоче писали доноси на братів по розуму, але з особливим завзяттям "здавали" письменників, викладачів, вчителі, всіх, хто на кого казали дисидент.
Анатолій Показати IP 9 Листопада 2014 13:16
Не чув про Мельниковича якихось поганих речей та, можливо справді непоганий дядько та проблема в тім, що та служба якою він керує сприяла втраті державності та цілісності україни вони незуміли виконати свій основний обовязок ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ!!!! Тому мова повина йти не про звільнення вибірково когось а про зміну системи яка виявилась трутнем вцілому (в грузії міліцію всю розігнали і нічого.....)
лучанин до Анатолій Показати IP 9 Листопада 2014 14:26
Вже пора було б ректорів луцьких ВНЗ позвільняти. ззажрались
заціався СБУ до лучанин Показати IP 9 Листопада 2014 19:08
За кляузою батова сьогодні училище відвідали представники управи.(Вкоренілі корупціонери - Грушка і Ткачук -вони обидва обурівші хабарники і брехуни з замазаними лапами.) Були "розборки"- тьорки й веселі каруселі. Засуджений(віртуально) поскаржився на директора-гниду богданця, що той, нібито, ущемляє його права,Обоє - рябоє... не забувши нагадати яких успіхів (віртуальних) досягло училище за його керівництва і як все реально погано тепер. - Вища форма ідіотизму або ... закономірність в тому, що той, хто безпідставно поновив, надав матеріальну і моральну допомогу для засудженого злочинця на роботі, витягнувши тим самим його з лайна в державну установу, сьогодні став жертвою власної доброзичливості або, швидше за все, власної необережності та необдуманості.Недалекість , обмеженість "освідчених " сивуяїв повністю влаштовує світських левиць , сексотів (секретних соотрудніків),столітніх бабусь і дідусів і всіляке звєрьйо і йо і майо - АНАРХІЯ мать порядку! Валя Загрева -... твою мать...і ... - Неадекват батова наяву: потрібне конкретне термінове лікування. - Крім ідіотизму дій батова вражає оперативність управи в розгляді кляузи засудженого злочинця. Якби з такою оперативністю розглядались "заслуги" батова, то й кляуз не було б. І козлів в капусті на освітянській ниві. Люстрація 2 Жовтня 2014 22:03 відповісти + 8 - 0 Люстрація не має права обминути освіту Волині. Корупціонери Батов, "ушедшие" з училища Некрасова, Панькенвич та їх покровителі повинні "відвідати" ящик для сміття, а звідти транзит в буцегарню. І це обов*язково! варіати до Люстрація 4 Жовтня 2014 20:54 відповісти + 6 - 1 найкращий варіант Керуючим профтехосвітою ще за часів Поповича ПРОВИДЕЦЬ (чит. коментар "провидець") дав розумну пораду : передати училище в підпорядкування ВНЗ. - Не прислухались. І даремно! У О і Н не справлялось з ЛВПУ, не справляється і ..... надій ... мало. Розвели, хіба що, гіперкорупцію. Але ж не може все залишатись без відповідальності. ЗМІ щоденно про якусь люстрацію тлумачать. Переконують, що за всі злодіяння прийде час "відповідання" ....За Чеським варіантом; - є пропозиція Загреву і Богданця не кидати в смітник , а викинути з вікна , бо як би високо вони не були б поставлені - покладені будуть низько ... Сюрпризи Загреві 6 Жовтня 2014 20:58 відповісти + 3 - 0 У Луцькому вищому професійному училищу 36 дітям-сиротам не виплатили допомоги при працевлаштуванні та для придбання навчальної літератури і одягу. Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Волині. Луцькі прокурори провели перевірку дотримання вимог законодавства, в діяльності Луцького вищого професійного училища щодо забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З’ясувалося, що всупереч закону цьогоріч не працевлаштова...БІЛЬШЕ на сайті Батов Генадій Федорович -зайдіть БУДЬ ЛАСКА шановна служба СБУ УКРАЇНИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до Анатолій Показати IP 9 Листопада 2014 14:29
Не факт, що наш боягузливий президент поставить когось кращого
Ярослав Показати IP 9 Листопада 2014 21:37
Хочу засвідчити подяку та повагу Володимиру Мельниковичу за вагомий внесок в розбудові міста Луцька. З його участю закінчується будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. Набережній, проведено реконструкцію та благоустрій прилеглої території поліклініки на вул.Шопена, впорядковані фасади на пр.Перемоги.
Анонім до Ярослав Показати IP 9 Листопада 2014 21:58
фасади... це саме те чим має займатись СБУ... :)
34 Показати IP 10 Листопада 2014 05:50
ну, эт нормально. Тока шо это даст?
Працівник Показати IP 10 Листопада 2014 08:04
Подяка В.Мельниковичу за виваженість, толерантність, хороше ставлення до колективу. Вважаю, що завдяки його перебуванню на посаді в області дало багато позитивного і повчального. Беріть приклад з розумного чоловіка.
сірий вовк Показати IP 10 Листопада 2014 08:39
А давайте, будемо їх міняти через місяць!!!!!!!!!!!!
правда Показати IP 10 Листопада 2014 08:44
ще пане Президенте ще овсянникова, що був у ратно звільніть, а зараз так сміло керує в області, совісті і честі в цієї людини немає, кар!єр в здомишлі до цих пір кришує СБУ. а фірма Енергія - це просто жах. скільки можна терпіти це безчинство! всіх гнати в шию!!!
123 Показати IP 10 Листопада 2014 08:53
Мельникович мудрий керівник і він повірте мені не пропаде, а втратимо від його звільнення ми з Вами, а не він. Шановні писаки, Ви як топтали га*но так і будете його топтати і перідично висловлюватись з незадоволенням. Перш ніж щось кричати, писати сядь і подумай ЩО ТИ ЗРОБИВ ДЛЯ КРАЇНИ, а ПОТІМ ПОДИВИСЬ ЩО КРАЇНА ЗРОБИЛА ДЛЯ ТЕБЕ (дороги, соціальні допомоги, пільги, школи, садки і.т.д.)
лучанин до 123 Показати IP 10 Листопада 2014 09:56
Так, він дійсно пропаде,бо накрав стільки,що хватить на всі десять поколінь.І крім того,що він накрав для нас простого люду не зробив нічого.Це ти рахуєш він зробив доя України,для себе.У них пільги, у ни х все захмарні пенсії і державне утримання. А я все життя чесно працював 41 рік на заводах Цкраїни,не крав, прости токарем, заробив кучу болячок, і пенсії 1400.Це я за свій важкий труд так багато заробив і працював на благо України.Які пільги він мені дав, зараз не можу заплатити за квартиру,яку колись купив кооперативну, бо мені, як їм ніхто не дав задарма. І я колись одержував 600 руб, а інженери 120.Це мене колись поважали я був ударником комуністичного труда. А зараз дали мені таку пенсію. Так,щоб вам таку пенсію дали і жийте злодюги і бандюги. Ми пропадемо без злодюг.Всі пільги їм повідмінятим і їм подібних, пенсію дати 1300 грн. забрати віли і машини, і нерухомість за кордоном.Тоді буде люстравція, це цирк.Це не люстрація,просто лякання невелике. Їх тільки наші солждати пролюструюють,як буде третій майдан
Корінний лучанин до лучанин Показати IP 10 Листопада 2014 11:02
Лучанине, ну ти безперечно ПРАВИЙ у своїх судженнях! Об'єктивно, різкого покращення життя ні для тебе ні для мене і інших НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ найближчим часом! І ти знаєш чому. Ось, наприклад , пройшла інфа , що планують у 2015 р підвищити пенсії пенсіонерам при прийнятті відповідного бюджету. Як і наскільки поки навіть і мови НЕМА. Кричуща несправедливість у нашій Україні по відношенню до пенсіонерів! ЦЕ ПРОСТО ЖАХ!!! Але давайте все таки не змішувати все в купу! Роботу СБУ та соціальний устрій в Україні! Риба гниє з голови( маю на увазі владу України) і це не потребує доказів! Україна опинилась у такому стані, що все потребує ОНОВЛЕННЯ, в тому числі і СБУ! Ви ж подивіться ( зважаючи на останні заяви Наливайченка), скільки зрадників є у верхах СБУ ! А це, що Мельниковича зняли( чи може ротація) то не слід робити декому великої трагедії! Не слід під цю подію робити КОКТЕЙЛЬ із різних понять соціальних та економічних та примішувати до цього так , як це робить 123! У нього КАША в голові ! Кожен працючий нормальний ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ багато чого зробив для держави! А що має ? А він про щось варнякає!
Лучанину Показати IP 10 Листопада 2014 10:28
Ви явно з числа маленьких людей - тих, хто вміє "чувствовати", але не вміє і не хоче думати. Мельниковича звільнено відповідно до статті закону про люстрацію, тобто тільки за те, що колись був в КГБ, а потім був на керівній посаді при Януковичу. На те, що Мельникович і багато інших українців з КГБ розбудовували СБУ, президент уваги не звернув. Перебування на посаді при зекові не є аргументом. Мельниклвич не давав і не міг давати персональної присяги Янику про свою йому вірність. Порошенко звільнив Мельниковича, перед тим його заступників і не нікого не призначив на їх місце. Отже запитання - хто буде організовувати контррозвідку, виявляти диверсантів та інше російське кодло. Ви що думаєте, що на Волині все спокійно? Це і таке звільнення - подарунок Путіну.
Ольга Герасимюк до Лучанину Показати IP 10 Листопада 2014 12:06
Плачьте люди !!!
До Ольги Показати IP 10 Листопада 2014 12:46
Євген Марчук - перший голова СБУ зазначив що люстрація, а точніше дійсне очищення влади сьогодні вкрай потрібне. «Але дійсне очищення без бісиків в очах і тремтячих рук, а настійливо-професійне очищення, оформлене професійними точними правовими актами... І щоб робили це люди, які спочатку самі пройшли публічно цей процес і мали хоч найменше уявлення про презумпцію невинуватості і про права людини. Робив зло людям, через тебе постраждали люди і це беззаперечно доказано – відповідай. І за Законом, і перед Богом. Якщо так далі піде, то скоро недавню владу, а то і нинішню вже прийдеться люструвати.
До Герасимюк Показати IP 10 Листопада 2014 13:03
Прочитайте: " Взрыв на железной дороге в Харьковской области, который произошел в воскресенье вечером (09.11.14), квалифицирован как диверсия, сообщили в пресс-службе прокуратуры области. «Сведения о событии следственным управлением УСБУ в области внесены в Единый реестр досудебных расследований (ЕРДР) по ст. 113 Уголовного кодекса («диверсия»). Прокуратура Харьковской области процессуально руководит расследованием по факту взрыва»,– говорится в сообщении. По материалам ИА «Интерфакс-Украина»
25 Показати IP 10 Листопада 2014 19:09
Мельникович нормальний був. Можливо погляди застарілі, але він намагавсь триматись правильного курсу. Хто замість нього? Дай Бог щоб заміна була якісна, тому що замінити аби на когось - не діло.... Побачимо....
Антоль Показати IP 10 Листопада 2014 19:13
Ще начальник Володимирського СБУ і замісник в Любомлі на чому катаються?