USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Потрібна допомога з транспортом, аби перевести маленьку волинянку в лікарню

5 Лютого 2016 08:28
Родині військового з Волині потрібна допомога. Тарас Марчук та його дружина Катерина із селища Іваничі Волинської області борються за життя маленької донечки. Зараз дівчинку виписали з ОХМАТДИТу - потрібно перевезти її до Луцька. Потрібна допомога з транспортом! Про це в мережі інформує Андрій Попик.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що донечка бійців АТО з Волині у будь-який момент може перестати дихати. У дівчинки вроджена травма - субдурально-субарахноїдальний крововилив потиличної ділянки, яку вона отримала під час пологів.

"Родину Марчуків учасників АТО, виписали з ОХМАТДИТу і їм треба добратись до обласної дитячої лікарні Луцька з 4-місячним немовлям. Якщо хтось повертається з Києва, чи має час і можливість їх привезти разом з речами ми будемо дуже вдячні! Можемо компенсувати затрати на пальне! Байдужість вбиває!!!!

Усіх небайдужих, які можуть допомогти, просять звертатися за телефоном +380666133028 (Таня)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 5 Лютого 2016 08:41
зверніться до 103 вам необхідний медсупровід
док Показати IP 5 Лютого 2016 09:14
в обл.дит. лікарні знають, як це зробити. Якщо не сказали, то батьки з випискою йдуть в Луцьку в обл.управл.охорони здоровя і пишуть заяву а далі все просто і без напрягу служба 103 перевезе вашу донечку в ВОДТМо. Ще простіше, з Києва факсом відправляють заявку на перевезення на Луцький облздороввідділ і ще простіше - в Києві є медтаксі, правда дорогувато десь порядка 5400 гр.
. Показати IP 5 Лютого 2016 09:32
https://www.blablacar.com.ua/
Анонім Показати IP 5 Лютого 2016 10:08
коментар було видалено
Біль... Показати IP 5 Лютого 2016 11:08
Боженько, збережи маленьке дитя!!!
Центр допомоги учасн Показати IP 5 Лютого 2016 13:12
Дякую всім за готовність і бажання допмогти! Департамент охорони здоровя та департаменту соціальної політики ( Олена Комар ) ВОДА посприяв у пошуку автомобіля для транспортування сімї Марчуків із маленькою Євою до Луцька. Завтра вранці реанімобліь виїздить за ними. Дякую за докладені зусилля Олексій Кушнєр. Дякуючи професіоналізму лікарів клініки "Охмадит" та допомозі волонтерам Центру допомоги учасникам АТО у Київській області, зокрема Ирина Якунина дитинка пройшла повне обстеження, були здані всі аналізи. Згідно діагнозів київських лікарів малеча має шанс на нормальне життя та одужання, зараз головне пройти повноцінну реабілітацію - мається на увазі комплекси водних процедур, лікувального масажу та інше. Дякуємо всім за допомогу як моральну так і фінансову. Як Катерина Тарас та Єва прибудуть до Луцька, в купі складемо фінансовий звіт та пролзвітуємо перед вами.
док до Центр допомоги учасн Показати IP 5 Лютого 2016 21:35
в 9-10 дзвонив на тлф. Тані хотів розказати як швидко це організувати, але тлф. не піднімали то і все написав в коментарі о 9-14
Центр допомоги учасн Показати IP 5 Лютого 2016 13:21
Величезне дякую начальнику управлыння охорони здоровя Ващенюку Ігорю Степановичу за допомогу в наданні реанімобіля!
Яна Показати IP 5 Лютого 2016 13:29
Дайте контакти батьків, нікуди не можу додзвонитись