USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Повідомили ім'я чиновника Волинської ОДА, якого затримали на хабарі

10 Грудня 2019 14:45
Під час одержання другої частини неправомірної вигоди в розмірі 1,5 тис грн правоохоронці затримали у Луцьку посадовця управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації. Напередодні вони також задокументували факт одержання чиновником першої частини неправомірної вигоди – 5 тис грн.

Як повідомляє ВолиньPost з посиланням на власні джерела, затриманий - головний спеціаліст управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА Юрій Козлов.

Він вимагав та отримав хабар від суб’єкта господарської діяльності за сприяння у вирішенні питання щодо надання дозволу на викиди шкідливих речовин в атмосферу.

Вирішують питання щодо затримання правопорушника в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомлення йому про підозру в скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 386 Кримінального кодексу України та обрання йому міри запобіжного заходу.

Санкція статті, передбачає покарання у вигляді, зокрема, позбавлення волі на строк від п’яти до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади з конфіскацією майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
123 Показати IP 10 Грудня 2019 14:59
Таких козл*в треба гнати в три шиї з адміністрації...
нахавоцький Показати IP 10 Грудня 2019 15:22
Я всіх посадив на касу за ці екологічні заключеня що там той рядовий спеціаліст відпустити його. Перевірте все що видавалось без бабала ніхто нічого нікому не видавав
Р.С.О. до нахавоцький Показати IP 10 Грудня 2019 16:50
А тично все знаєш !!!! САм там також був - мед-пиво пив
РСО до нахавоцький Показати IP 10 Грудня 2019 16:54
Р.С.О. Твоя система викладення думок шита білими нитками Отож на себе не надійся - чужому лихові не смійся
Over Finch до нахавоцький Показати IP 10 Грудня 2019 19:20
Що? Вирішив розгулятись?
Отакої... Показати IP 10 Грудня 2019 15:34
призвище назвали...щось сталося?
УКРОП Показати IP 10 Грудня 2019 16:29
А потім питання, чому в Луцьку неприємний запах.
неприємний до УКРОП Показати IP 11 Грудня 2019 11:06
неприємний запах кропу
Віктор Показати IP 10 Грудня 2019 18:09
Ні в якому разі не захищаю чиновника, але потрібно щоб журналісти ще назвали другу сторону, яка давала хабаря. Чи це підприємець? Чи представник якогось підприємства. Де зареєстрований? Чим займається? Які саме шкідливі викиди робить в атмосферу? Якщо в нього все законно , чому не отримав дозвіл законно? Напевно і в самого рильце в пушку. Можливо це підприємство чи підприємець причетний до смороду в місті. І т.д. А то виходить якась однобока інформація...
Exaboto Показати IP 10 Грудня 2019 19:30
Хочеш, що ворог упав, дай йому відчути себе на горі...
впізнав Показати IP 11 Грудня 2019 10:57
Р.С.О. і компані! впізнали себе і "Мінусуєте". Ваші справи також білими нитками шиті. То все закручена підстава.
Гопніку до впізнав Показати IP 11 Грудня 2019 22:43
Молодець. Можеш собі за це сємічок купити, погризти)
Зеленський Показати IP 12 Грудня 2019 13:51
Хто спокусив хабарем? Будь ласка доповніть! Не сама міліція випадково?
Bingo до Зеленський Показати IP 14 Грудня 2019 12:59
А ти як такий "спокусливий" то сам і доповни - рішало дешеве