USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Правий сектор охоронятиме волинську міліцію

12 Березня 2014 18:08
Обласне управління УМВС перебуває під охороною Правого сектора. Таку наліпку після написання рапорту Віктором Швидким приклеїли на фасад будівлі.

Нагадаємо, сьогодні, 12 березня Правий Сектор прийшов під стіни обласного управління МВС вимагати відставки Віктора Швидкого з посади очільника обласної міліції.

По тому, як представникам Правого Сектора, Самооборони, Автомайдану, організації ветеранів ВДВ та Афганістану показали копію рапорту на звільнення, на стіну приклеїли наліпку з написом «Правий Сектор. Об’єкт під охороною». На наліпку поставили печатку Волинської Самооборони.

Зі слів лідера Правого Сектору Павла Данильчука, організація тісно співпрацюватиме з обласним управлінням, навіть пообіцяли допомагати в розкритті злочинів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Доборолась Україна Показати IP 12 Березня 2014 18:11
Доборолась Україна. До самого краю. Гірше ляха свої діти. Її розпинають...
Анонім до Доборолась Україна Показати IP 12 Березня 2014 18:19
ну а всi 23 роки незалежностi iнопланетяни грабували? чи може в нас влада фсбшникi однi?? такi ж українцi. комунiстiв не треба, кравчука не треба, кучму - геть, ющенко виявився сволотою, тимошенко, тигипко, свобода - все те саме, схiдняки обломалися зi своїм ПРидурком, тепер нiкому яценюк-кличко не потрiбен... вже i правий сектор не потрiбен.. всiх перебрали - лiвих, правих, центристiв, зелених навiть.. то хто ж нам треба???
Информация до Доборолась Україна Показати IP 15 Березня 2014 11:10
Маски сброшены!!! Украинцы очнитесь: http://youtu.be/e3YXveMpTKc - Нуланд и Пайетт: Госдеп сливает Кличко и Тягнибока за борт. Телефонный разговор 25.01.2014 http://youtu.be/LN2i-1rIqpI - Телефонный разговор Нулланд и посла США на Украине Комментарии госдепа
Лучанин Показати IP 12 Березня 2014 18:15
Охороняти від кого? Дочекались, зеки охороняють міліцію! А сама міліція не може себе охороняти? В Луцьку зараз тільки ШОК, БРЕД та ЖАХ!!!!!!!!!!!!!!!!
Лучанин до Лучанина до Лучанин Показати IP 13 Березня 2014 12:26
Зеки бояться, що проти них підуть і почнуть сажати!!!
Луцьк Показати IP 12 Березня 2014 18:17
Кошмар!!!!!!!!!!!! Люди, шо робиться?!!!
Это Показати IP 12 Березня 2014 18:19
П***ец товарищи!!!
Igor Показати IP 12 Березня 2014 18:21
Люди що ви паритесь!! Раніше треба було думати, коли кожен з тих чиновників займався своїм добробутом а не служінні державі і народу. І так робив кожен другий. Всі тілкьи хабарі брали і будиночки собі будували. От і іншу частину людей цей беспредел достав, вони теж хочуть собі будиночки, тому нема чого скиглити. Або все розподіляється чесно по заслугам або таке буде постійно. Тому задумайтесь перед тим як будете вчиняти протиправні дії.
Анонім до Igor Показати IP 12 Березня 2014 18:24
а правий сектор не вчиняє протиправних дiй ? i чим вони вiдрiзняються вiд "папередникiв" ?
Igor до Анонім Показати IP 12 Березня 2014 18:27
Можливо хтось із них колись і вчиняв, всіх поіменно і їх біографію не знаю. Але я це до того сказав що всі ті чиновники що в міліції і будь-яких держ установах, себе весь цей час добре почували, рильце було в пушку. А так постійно бути не може. Або по чесно розподіляти або будуть революції. Що вам не зрозуміло ? Чи ви хочете сказати це нормально коли якісь прокурори лейтенатики вже мають машини і квартири, чи прикордонники, при зарплаті в 4 тис. А інші горбатяться отримують більше них і не можуть собі цього дозволити!!!
честь до Igor Показати IP 12 Березня 2014 19:27
ті, що горбатились і горбатяться, ніколи 4 тис. грн не получали.
честь до честь Показати IP 12 Березня 2014 19:29
до 4 тис. грн., це точно.
Також Паша Показати IP 12 Березня 2014 18:27
По всьому видно, що Данильчук лобіює виключно вигідних йому людей - ти мій - заходь! Зі мною не погоджено- винесемо! Ех, Паша... Тобі б залишитись з Швидким один на один... А не прикриватись зграєю... До чого ми дійшли, Паша Данильчук, якого і знати ніхто не знав і який в міськраді ходив оглядаючись, сьогодні під прикриттям свори став "хазяїном життя." Хочете- може принизити, хочете- вдарити...Кого ж Паша тепер призначить начальником УМВС? А ще ж прокурора області йому треба призначити..Давай, Паша, дій Але, дивись... Доля революціонерів, як правило, сумна...
Букмекер Показати IP 12 Березня 2014 18:39
Ставлю 10 до 1, що до кінця неділі знайдеться таки чоловік, який зарядить Паші по бороді. А може й кайданки надіне... Ось цього і треба ставити начальником міліції!!!
Агресивний, та не Да до Букмекер Показати IP 12 Березня 2014 18:47
Павла не поставили губернатором? Ні! Маю Москвич прокурором не поставили? Ні! Нікого з тих за кого просив Павло не назначили? Ні! Таке Павло не прощає!!! Тепер всьому Луцьку кінець... Паха образився!!!
Анонім Показати IP 12 Березня 2014 18:43
коли вже шацку навелуть порядок
Соня до Анонім Показати IP 12 Березня 2014 19:08
Что тоже начальник твой не нравится, не похвалил наверное лишний раз?
477 Показати IP 12 Березня 2014 19:58
"Об'єкт під охороною"! Чиєю охороною??? правий сектор і охорона - речі несумісні!!! Охорона- це наші військові в Криму, які охороняють військові об'єкти!!!! Хлопці- ви ГЕРОЇ!! а цей правий сектор, жалюгідна подоба, яка наділа на себе камуфляж і НІКОЛИ В АРМІЇ НЕ СЛУЖИЛА!!! охороняйте себе самих, і то як пізно ходитимете, то повертайте голову!!!!
Olha до 477 Показати IP 12 Березня 2014 20:39
а цей правий сектор, жалюгідна подоба, яка наділа на себе камуфляж і НІКОЛИ В АРМІЇ НЕ СЛУЖИЛА!!! -------------------------------------------------------Назавтра вкинуть у ВР закон про Нацгвардію на основі Самооборони,ну і інших бандитів.Так що банлити будуит озброєні і в амуніції.Це буде свіже гарматне м'ясо для захисту Турчинова і його банди.
я до 477 Показати IP 13 Березня 2014 08:57
Просто діткам дуже подобається гратися у войнушки, але ж вони не розуміють одного: рано чи пізно - а як правило рано ігри закінчуються, а розпочинається справжнє доросле життя
я Показати IP 12 Березня 2014 21:07
Люди, ваші коментарі є настільки жалюгідними і огидними. Надто багато жовчі... Як говориться: чому бідні - бо дурні, а чому дурні - бо бідні. Йдіть ще ви попросіть захисту у Путіна.
у европі Показати IP 12 Березня 2014 21:13
при спробі налякати полісмена бандюків поклали б зразу перед сходами.але якщо мусора перед зграею наркоманів та автокрадіів на коліна падають то повиганяти а взяти справжніх.які почистять місто від неофашистів.того мабуть данильчук і злякався швидкого.а в суд цей сцикун-крикун не піде бо дядя судья може достроково з переляку когось з піонертабору відпустити.а тоді американськи грошикі не допоможуть
питання ??? Показати IP 12 Березня 2014 22:08
а квартири правий сектор ще не охороняє? мені теж наліпку наклети, з такої охорони толку ніякого!!!
Луцьк Показати IP 12 Березня 2014 22:23
Що за безлад і свавілля "Правого сектору" на Волині???Повчіться толерантності у львівян. Де ж в кінці кінців влада, чому дозволяють якісь шпані себе так вести??Нам що не хватає тих кадрів дій Правого сектору Рівного, Луцька, які облетіли весь світ!Такі дії викликають відповідну реакцію жителів інших регіонів!Нехай Данильчук піде добровольцем в гвардію, яка створюється, можливо буде більший толк!А то вже задрав всіх, портить імідж Волині і України!
лот Показати IP 12 Березня 2014 22:49
Офіцери мііліциї докажіть що ви не мінти.
Ахвіцер до лот Показати IP 27 Березня 2014 10:52
Мамай клєнус!
Фелікс Показати IP 12 Березня 2014 23:03
"Какой не єсть, а все ж родня"... Це - неочекіст. Бо революція лише тоді чогось варта, якщо вміє себе захищати. Але якщо ми говоримо про гласність, то треба і ПС оголосити своїх польових командирів: хто є хто. Тоді не буде реплік, що ЗКа охороняють міліцію.
Ковель Показати IP 12 Березня 2014 23:32
Ну що, казнокради прийшла ваша черга розплачуватись!
Дід Іван Показати IP 13 Березня 2014 00:13
Сьогодні в Шацьку мені, старшій людині, соромно було дивитись на тих дітей, які напялили на себе цей маскарад і з палицями в руках бігали кругом Шацької райдержадміністрації. А коли ці діти повиростають то ким вони будуть насправді, якщо вже зараз тке вичворяють. ( 33 -роки прихід Гітлера до власті).
гусь Показати IP 13 Березня 2014 00:27
Давайте хай Данильчук Павло буде начальником МВС. Ну як Вам кандидат?
Анонім Показати IP 13 Березня 2014 09:25
Давайте пролюструємо Данильчука!!!!!!!!!!!!!!!! Оголосимо збір людей проти ПС і вийдемо на мітинг. Я впевнена, що вийде багато лучан!!!!!!
івасик Показати IP 13 Березня 2014 09:26
Нехай Данильчук їде Крим захищати а не робить щось таке. подивіться на тих хлопців у них розуму мабуть немає крім данильчука , а собі таке дозволяють
олександра Показати IP 13 Березня 2014 09:27
гірше ляха свої діти її розпинають. Боже що ж то вже робиться в світі ? вже забули що Бог є
Небайдужий Показати IP 13 Березня 2014 12:31
А ХТО захистить нас від Правого сектору!???
Россiянин до Небайдужий Показати IP 14 Березня 2014 07:46
Тепер вже нiхто...Доскакалися,хлопцi...
Сашко Білий Показати IP 27 Березня 2014 10:34
Ага, мене вже доохороняли(((
Олена Показати IP 27 Березня 2014 10:47
Правий сектор скоро взагалі всім буде рулити
Макака до Олена Показати IP 27 Березня 2014 10:58
Дожилась! купка малолітніх хлопчиків закони встановлюють. Бананова республіка, а не Україна!
РФ п'є шампанське Показати IP 28 Березня 2014 09:54
А після вчорашнього штурму ВР скажіть мені, що вони на благо народу працюють