USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Швидкий написав рапорт на звільнення

12 Березня 2014 15:53
Очільник волинської міліції Віктор Швидкий написав рапорт на звільнення.

З його слів, він це зробив заради зняття соціальної напруги.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, Правий сектор Волині, Автомайдан Волині, Самооборона Волині вимагали у Віктора Швидкого власноруч написати рапорт на звільнення. Віктор Швидкий погодився написати рапорт на звільнення, але на самоті, у своєму кабінеті, без присутності представників преси, громадських організацій чи будь-кого.

Нагадаємо, під час Народного Віча, що відбулося 9 березня на Театральному майдані у Луцьку, Віктора Швидкого зустріли вигуками «ганьба!», «він хабарі брав!» та «фу!».

11 березня, під час громадського обговорення кадрових призначень новопризначений начальник УМВС на Волині Віктор Швидкий запевнив, що напише заяву на звільнення, якщо люди погодять під час обговорення кандидатуру полковника міліції -Алєксєєнка Павла Анатолійовича.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
я Показати IP 12 Березня 2014 15:55
ну вот так вот ... керує в нас усім правий сектор
м Показати IP 12 Березня 2014 15:57
блін, класний мужик... і зачіска в нього класна... просто завидки беруть павлушу данильчука...
Еге Показати IP 12 Березня 2014 16:03
Не думаю, що заради "зняння"... Дістало дядька, що молодчики, які нічого в своєму житті тяжчого за палицю не тримали, вказують йому, як і куди йти... Хлопці еволюціонуйте, а то знайдуться і на вас з палицями...
Роман Показати IP 12 Березня 2014 16:07
Правий сектор хоче поставити свою людину на його мiсце, все ясно
цьом до Роман Показати IP 12 Березня 2014 16:12
Напевно Майку Москвич
А то! до цьом Показати IP 12 Березня 2014 16:17
ні майку - на прокурора
я до Роман Показати IP 12 Березня 2014 16:14
ну а якже хто ж буде їхні подвиги прикривати
андрій до Роман Показати IP 12 Березня 2014 17:06
Ага,Аліксєєнка- ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
123 Показати IP 12 Березня 2014 16:24
Ви що полудурки Алексеенка на начальника УМВС
Лучанин Показати IP 12 Березня 2014 16:29
Шановний ПС! Ви вже за..бали мешканців Волині. На носі війна, а ви і далі х***рньою займаєтесь. Вхаменіться.
Данильчуку Показати IP 12 Березня 2014 16:32
ціково скільки Алесеенко заплатив Данильчуку щоб зняти Швидкого Алексеенко військову частину розікрав потім по райвідділах шарахався
волинянин Показати IP 12 Березня 2014 16:42
Шановний ПС і особисто Данильчук П. Скільки Луцьк вже може терпіти ваше свавілля? Ви такими вихідками повністю втратите підтримку людей, і на ці погрози "що буде так як Башкаленко" вас ніхто з мешканців Луцьк не підтримає окрім тих відбитих "малолеток" з дубинами. Якщо так буде і далі то невдовзі підніметься все місто зміте вас так само як Януковича!!!!
Анонім Показати IP 12 Березня 2014 16:44
А де можна написати заяву про люстрацію на "ДАНИЛЬЧУКА" ??? Підскажіть де це роблять і я впевнена, що велика кількість громади м.Луцька піде проти правого сектору, вони вже всіх ... дістали. Досить, вже награлися в бойскаутів хай ідуть працювати заробляти гроші, доречі, а де вони працюють, чим заробляють собі на життя... Цікаве питання, правда і ніхто не залавав це питання нашому шановному Данильчуку, ех пацанюра...
0501 до Анонім Показати IP 12 Березня 2014 20:33
Да нигде оно никогда не работало.Всю свою никчемную жизнь оно прожило за деньги своего папашки и финансовых подачек прибалтов и поляков.
драному сектору Показати IP 12 Березня 2014 16:45
І кого ви поставите? Когось із своїх пришиблених? Але ж тоді рапорти напишемо ми, і розійдемося по домівках. Хто розслідуватиме кримінальні провадження, розкриватиме злочини? Чи ви думаєте, що для цього не потрібно багато розуму і з цим впораються ваші телепні?
правда до драному сектору Показати IP 12 Березня 2014 19:36
звичайно ти підеш з роботи бо взяток не дадуть брати
СЛАВА УКРАИНИ Показати IP 12 Березня 2014 16:53
ПРАВИЙ СЕКТОР а я вже був розчарувався у ваших силах ВИБАЧАЙТЕ Тепер давим их дальше МОЛОДЦИ ГЕРОИ УКРАИНЫ ПРАВИЙ СЕКТОР
SS88 Показати IP 12 Березня 2014 16:57
Ви на похорони були коли хлопцив наших хоронили ? Цей урод швидкий и його банда стояли биля театру и давилися вид смиху СУ...И Рано ПАДЛО МУСАРСКЕ РОЗСЛАБИЛИСЬ вийна вийною а для таких уродив ми завжди час знайдемо ЦЕ ТИЛЬКИ ПОЧАТОК
Хто ти до SS88 Показати IP 12 Березня 2014 17:06
ПС на Інституцькій не було, вони лише на похорони і приходять
Хто ти Показати IP 12 Березня 2014 17:03
Може вивести весь ПС на Майдан і зробити як з Башкаленком... Ще їх бракувало при владі, якщо хтось з них прийде таким чином збиремся і на коліна їх на коліна...
ПРОСТО Показати IP 12 Березня 2014 17:05
МАРАЗМ КРЕПЧАЛ.....
совесть до ПРОСТО Показати IP 12 Березня 2014 17:22
...ЙОГО РЯДИ ПОПОВНЮВАЛИСЬ
орн до ПРОСТО Показати IP 12 Березня 2014 23:27
да да
Анонім Показати IP 12 Березня 2014 17:07
шановний SS88!!!!!! Так як ви висловлюєтеся це дуже лаконічно, грамотно головне що цензурно. А давайте ми вас поставимо, то ви вже попрацюєте... Правда, як то ви там висловлювалися пане "ур****д"????? І це буде "ТІЛЬКИ ПОЧАТОК"
SS88 Показати IP 12 Березня 2014 17:15
коли управу брали 1 раз з викон викидували тильки форму мусарску и разни други шмотки и бумагу туалетну ту шо вони там понаписували А наступного разу якщо ви небудете працювати як ВИ САМИ КАЖЕТЕ ЯК СПРАВЖНИ ОФИЦЕРИ повикидуемо вас
Ввв до SS88 Показати IP 12 Березня 2014 18:20
коментар було видалено
есесу 88 до SS88 Показати IP 12 Березня 2014 20:40
Стиль, інтелект і професіоналізм. Саме це проглядається у вашій писанині. Якщо особисто ви вдягли камуфляж, то це не означає, що ви причетні до революції, це тільки показує, що ви великою мірою причетні до того, що відбувається на півдні і сході країни. Більше того, адекватні земляки теж починають відхрещуватися від недалеких бійців, яким далекі стратегія і тактика. Для них важлива безмірна влада. І жоден персонаж їм не угодний, бо тільки так в умовах перемиря можуть виявляти свою силу, не турбуючи розум.
ОВС Показати IP 12 Березня 2014 17:17
ПС скажіть будь ласка а кого ви пропонуєте на посаду начальника УМВС, які ваші пропозиції, так скажіть.
ТТ)К Показати IP 12 Березня 2014 17:17
Ви шо думаете шо ми все бозабували хто гранати кидав при щтурми ПОЧЕКАЙТЕ соколята так будемо виривати шо АХУ,,,ете
Андрей до ТТ)К Показати IP 12 Березня 2014 18:57
коментар було видалено
а буй вам у Показати IP 12 Березня 2014 17:25
куча вдягнутих у гарні і коштовні речі спвірбітників сварились із громадою що не дають працювати новому їх шефові. у мене така думка що всіх їх гнати звідтеля. у них коменти класні у волинських новинах.
Ольга Показати IP 12 Березня 2014 17:26
Шановны лучани, волиняни, звертаюсь до всіх, ті хто коментари пише і до тих,хто читає. Давайте перейдемо від слів до практичних дый по выдношенню до ПС та Данильчука. Їх офіс у палаці культури м. Луцька, збираймось на який день, на выдповыдну годину ідамо належну відсіч їм, щооб більше на Волинській землі їх не було. Подивіться, що вже твориться, криміналітетт ходить у ПС і чинить погрози, а ми лише пишем коментарі і більше нічого не робимо. Надіюсь ще є адекватні чоловіки, політики, які б очолили цей рух а навели лад у нашому домі. P/s вибачаюсь а емоції, але вже далі так неможливо жити від їх виходок.
Всезнайко до Ольга Показати IP 12 Березня 2014 17:30
І ще, вони незаконно носять бойову зброю...
Анонім до Всезнайко Показати IP 12 Березня 2014 18:05
А для них закони не писані!
Лучанин до Ольга Показати IP 12 Березня 2014 18:05
Коли ми хотіли зібратися біля прокуратури і показати Дибільчуку його місце, то він ВІДМОВИВСЯ від зібрання!!!!!!!!!!!!!!
Підтримую! до Ольга Показати IP 12 Березня 2014 18:08
Пропоную в суботу на 13.00 зібратися на майдані всіх хто проти радикальної діяльності ПС.
Брат до Підтримую! Показати IP 12 Березня 2014 18:42
Давайте!
Лучани до Ольга Показати IP 12 Березня 2014 18:21
Збираємось!!!!!!!!!!!!!! Бо вже сили нема!!!!!!!
Ольга до Лучани Показати IP 12 Березня 2014 18:40
Підтримую Вас. Я прийду, побачу як ми всі зможем згуртуватись і поставити кінець цьому правовому негілізму і безчинству. Пустовіт виявився безхребетним, ото голова ОДА, що ради самому собі не може дати , а ми волиняни змушені захищатись самим. Моя порада до пустовіта, гузя, вітра, пирожика тощо--хлопці йдіть з посад, бо історія повториться тепер до вас
ДО МЕНТИВ ПРОКУРОРИВ Показати IP 12 Березня 2014 17:28
ЗБЕРИТЬ ВСИ ГРОШИ ВИНЕСИТЬ НА МАЙДАН НА ВИЧЕ И СКАЖИТЬ ЦЕ ВСЕ ШО МИ ЗАМУТИЛИ РОБИТЬ ЛЮДИ ШО ХОЧЕТЕ ОЗВУЧТЕ СУМУ НЕТРЕБА ВСИМ ИТИ ТИЛЬКИ ПРЕДСТАВНИКАМ И ВСЯ КРАИНА ВАС ПОБАЧИТЬ И СКАЖЕ ВОЛИНСЬКИ ПРАВООХОРОНЦИ МОЛОДЦИ И ГРОМАДА ВИРИШИТЬ ШО З ЦИМ РОБИТИ ( а не так як ви перечикуете по норах авось пронесе и лексус оставлять ) неоставлять бо за вашу зарплату навить за 10 рокив на лексуси по 100 штук баксив и хати по 300 неназбираеш ) Оце будуть офицери майбутних правоохорониих органив
123 Показати IP 12 Березня 2014 18:06
Можливо хватить воювати на Волині , дякуючи таким як пс про Західну Украіну думають невідь-що. Займіться , будьте добрі, чимсь корисним.
БОГДАН Показати IP 12 Березня 2014 20:46
=Правий сектор=,як би це хто не хотів визнавати ,разом із так званою= самообороною= та =автомайданом=, перетворився в Луцьку у досить потужне воєнізоване формування,озброєне не лише палицями та бітами,але ,очевидно, і вогнепальною зброєю та має ряд ознак організовного злочинного угрупування ..Дехто із волинського= правого сетору= пройшов бойове хрещення на Майдані та вул Грушевського у Києві. На даний час ПС ,по суті, диктує свою волю місцевим органам влади,новопризначеному губернатору та нач.УМВС. В Україні ,та Волині зокрема, ми маємо реальне двовладдя ,так продовжуватись до безкінечності не може.Думаю, .надалі =правий сектор =з метою здобуття коштів для самофінансування, неминуче скотиться до кришування наркоторгівлі,нелегальної торгівлі зброєю,інших кримінальних злочинів,що ми бачимо у Косово . Волинський ПС відчув смак влади,грошей та безкарності .Не лише у Європі,але й у будь-якій азійській державі це апріорі неможливо.
0501 до БОГДАН Показати IP 12 Березня 2014 20:54
Богдан,а кто Вам сказал,что правосеки уже не превратились в ОПГ.Пусть пашуля расскажет сколько он имеет в день с поборов на рынках и предприятиях города.
!!! до БОГДАН Показати IP 12 Березня 2014 20:56
Прекрасно, и как с ними бороться теперь??..
0501 до !!! Показати IP 12 Березня 2014 21:14
Извините БОГДАН,что отвечаю за Вас,но начать надо с отрепья из бывшей "бригады" Забужана.Они постоянно светятся в окружении правосеков,кстати,"стволы" из Адреналина взяли так же они, и не верьте,что оружие вернули.Вернули карабины и гладкостволы,а вот с шестью пистолетами как то не сложилось,до сих пор гуляют.Интересует вопрос по поводу вернувшегося оружия,как там экспертиза и следствие. Сам Забужан сейчас гражданин Чехии,имеет там свой стабильный кусок,но и про Волынь не забывает,тут есть его фирмы и представитель такой себе Славик Афёров,а ещё вполне узаконенное бандформирование "багира".которая прославилась физическим обеспечением захватов предприятий на Волыни и в Ровенской обл. .
ugrh до 0501 Показати IP 13 Березня 2014 08:47
На рахунок Чехії і Баніри - брєд!
волинянка Показати IP 12 Березня 2014 21:13
Руденка начальником УМВС....
Лучанка Показати IP 12 Березня 2014 22:12
я не розумію що ви маєте проти Павла Данильчука ? цей Швидкий - його люди ловлять правопорушників , а на слідуючий день їх відпускають.А насправді мали їх посадати. Йому це з рук просто не зійде.
Лучанка Показати IP 12 Березня 2014 22:14
І Правий Сектор все правильно робить , що таких вибачте на слові Придурків зкідають з посад
БОГДАН-0501 Показати IP 13 Березня 2014 07:53
Те, що рекет,його авторитети та =бригади = масово пішли в= революцію=, стали полум"яними революціонерами та борцями з корупцією ,мені теж добре відомо.Поступово до жителів Луцька,як і Волині в цілому,починає доходити розуміння того ,що будь- яка тверда влада,навіть якщо це влада =банди Януковича,=краще ,нііж безпредєл =правого сектору=.Організовані ,добре озброєні злочинні банди контролюють та грабують Лівію,Судан та ріяд інших Африканських країн.Україна -не Європа,не Росія і навіть- не Азія,Вона поступово перетворюється в дику Африку.Ще трохи і банди мародерів будуть марширувати із зброєю в руках по вулицях Західної України ,а на підході ще так звана=шокова терапія= Турчинова-Яценюка. Волинянам поступово відкриються очі і вони прозріють. Лише після цьго можна буде спробувати навести лад та ементарний порядок в країні,якщо до цього вона не розколется на ворогуючі між собою частини та уламки. Історя вчить -вихід може бути через встановлення диктатури або, у гіршому варіанті-громадянську війну. Беззахисні ,неозброєні громадяни на своїх мітингах,до яких наївно закликалає пані =Ольга=,навіть якщо вони зберуться разом,протидіяти організованій банді не здатні.