USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Президент хоче змінити голів Волинської та Київської ОДА, - ЗМІ

28 Січня 2016 16:39
Кадрові зміни у Волинській та Київській ОДА можуть відбутись вже на цьому тижні.

Наразі головами цих обласних державних адміністрацій є відповідно Володимир Гунчик та Володимир Шандра Про це заявило джерело в «БПП», - інформує vse.media

«По Київській області є подання на нового голову ОДА — віце-президента Академії аграрних наук Мельничука», — зазначив інсайдер. Крім того, додав, що призначення можна чекати вже на цьому або наступному тижні.

Поза тим, Порошенко хоче поміняти голову Волинської ОДА.

Напередодні свят президент Петро Порошенко одобрив розпорядження, відповідно до якого було звільнено чотири голови РДА у Кіровоградській, Вінницькій та Запорізькій областях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
))) Показати IP 28 Січня 2016 16:48
УРА!!!!
я до ))) Показати IP 28 Січня 2016 22:44
а хохлам було б лише чому радіти. Та порядною людиною є Гунчик, тільки ми завжди раді і задоволені тим, щоб що небудь поміняти і всі від цього радіємо. Чому? відповідь одна - ми щира українська нація. яка стала жадною і злючою. і думка лиш одна -- гроші. бабло, вкрасти і т.д
Вже час Показати IP 28 Січня 2016 16:50
Тільки б не поміняли нам шило на мило
Оксана Показати IP 28 Січня 2016 17:07
Суперррррррррррррррррр. Тільки, прошу, Шановний Президенте, щось нормальне поставте, а не коротке,лисе чудо, яке думає тільки про інтереси себе, синочка і тої, заради якої нормальну жінку кинув.
Всезнайко до Оксана Показати IP 28 Січня 2016 18:38
А де його нормального взяти? Вони тільки на майданах волати вміють...
кадровик Показати IP 28 Січня 2016 17:32
Міняють козу на патєфон, часи на труси. Немає на кого міняти - кадрова система знищена до тла. Хіба що взяти такого барана, як Дубняк? Я Гунчик сьогодні приїде з наказом про звільнення.
Никодим Показати IP 28 Січня 2016 17:43
Шановний Президенте, женіть ту банду з ОДА, бо ті дебіли донищать все, що було напрацьовано протягом минулих років, Дубняка направте г-но викачувати з нужників, бо на більше він не тягне, а коротконожку з його жирафою-в смітник.
думка Показати IP 28 Січня 2016 17:56
Нічого не зробив, наслідив, поруйнував, нас**в людям в душу, ні до кого не прислухався, до чого не торкнувся - напаскудив і піде під свист громади. Така робота йому не відома, як зворотня сторона Місяця. Боягуз, годив київським чиновникам, зас**нець. Волинь нарешті позбудеться "синдрому" цього комсомольця.
За що купив - за те Показати IP 28 Січня 2016 17:57
Чув, що дуже сильно пнеться на його місце бондар (який налькович). Боже збав!
Вав Показати IP 28 Січня 2016 18:23
Пі.....ш
Галя Показати IP 28 Січня 2016 19:17
Господи! Дай хоч цього разу порядну людину, яка не буде зневажливо та зверхньо дивитися на людей через навішені на ніс окуляри,як теперішній -- фальшивий та добрий.
водій Показати IP 28 Січня 2016 19:50
бондар володька буде.готуйтеся. всім відімстить
паства Показати IP 28 Січня 2016 20:05
Гузя на царя! Цей ще й Бондаря переплюне.
орпоро Показати IP 28 Січня 2016 20:10
Волинські новини дають посилання на джерело інформації vse.media яке посилається інсайдера, тобто чув в Луцьку на Варшавці, а там знають думку Президента або Народного депутата України Гузя!?
Анонім Показати IP 28 Січня 2016 20:56
Ігор Палиця-найкращий кандидат на цб посаду
АС Показати IP 28 Січня 2016 22:19
Ви, продажні волиняки любого будете хаяти. Хто вам вгодив? Кого ви не хаяли за 25 років. Ви б ще так працювали руками і мізками, як язиками.
Додаток до до АС Показати IP 29 Січня 2016 14:44
Так, хамити і ображати людей - це нас хлібом не корми. Особливо по зовнішності люблять проходитись. Бо ж ті хто пишуть, та ще й під ніками, всі супермоделлі і дуже розумні, хоча навряд чи багато чого добилися в житті, от жовч з них і пре. Демократія - це не вседозволеність, але яка може бути демократія в низькоцивілізованому суспільстві, навіть покритикувати не вміють, тільки обгаджувати і зводити особисті рахунки.
Волинянка Показати IP 28 Січня 2016 23:54
Шутки-шутками....можем і накаркати,що Гузя ще з дуру призначить наш гарант....така звізда...по всіх каналах світиться....
Никодим Показати IP 28 Січня 2016 23:59
Якби став Палиця, було б супер, толкова людина!