USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Прокуратура звинувачує Луцькраду у бездіяльності щодо «PortСіty»

6 Червня 2014 16:14
Здача в експлуатацію ТРК «PortСіті» без підземного переходу – результат бездіяльності міської влади, вважають у прокуратурі області.

Про це стало відомо під час розширеного засідання колегії з приводу стану додержання бюджетного законодавства, у тому числі при здійсненні процедур державних закупівель та забезпечення реального повернення державі незаконно витрачених коштів, яка відбулася в прокуратурі області сьогодні, 6 червня.

Заступник прокурора області Олег Корецький відзначив, що прокуратура виявила чимало порушень Закону про місцеве самоврядування органами місцевих державних адміністрацій. Зокрема не здійснювався належний контроль за використанням бюджетних коштів, зобов’язань та фінансовою дисципліною. У цьому контексті прокурор згадав і Луцьку міську раду.

«Прикладом бездіяльності органів місцевого самоврядування є прийняття в експлуатацію ТРК «ПортСіті» в Луцьку без підземного переходу, який передбачався містобудівними умовами проекту. На сьогодні це питання набуло суспільного резонансу. Міська рада не була зацікавлена надходженням до бюджету коштів на розвиток інфраструктури міста 2,8 мільйона. Разом з тим обов’язковість сплати цих коштів передбачене законодавством до моменту завершення будівництва», - пояснив він.

Нагадаємо, комплекс відкрили без обіцяного підземного переходу. А депутати міської ради не підтримали пропозицію стягнути з забудовників гроші як сплату вкладу в розвиток міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Громада Показати IP 6 Червня 2014 16:30
коментар було видалено
як завжди Показати IP 6 Червня 2014 16:31
зато кінотеатр кращий ніж в Адреналіні :)
Технагляд Показати IP 6 Червня 2014 16:34
Так сьцьопа з ігорком возили валізу з лимоном, щоб дати хабаря заступнику главпожежника в Києві за здачу цього караван-сарая в експлуатацію. Пожежника пов"язали, зараз сидить в СІЗО. - Цікаво, скільки наші батьки міста отримали за те що не виконане містобудівельне рішення і не сплачено сьцьопою і ігорком 2,8 лимона на розвиток інфраструктури міста? Откаттінг 10% від 2,8 млн. грн складає - 280 тис грн (це за мінімальними ставками). У кого які думки з цього приводу?
щотовод до Технагляд Показати IP 6 Червня 2014 16:40
Думаю більше. Справа зі скандалом пов'язана. Ризик очевидний.
Лучанин до щотовод Показати IP 6 Червня 2014 20:01
Романюк в долі цього ласого пирога от і мовчить мов риба в воді
анонім Показати IP 6 Червня 2014 17:01
країна чудес.... у якій багатим можна все.
лучани Показати IP 6 Червня 2014 17:09
Жоден інвестор в Луцьк не прийде,якщо прокуратура буде втручатися у господарський договір. Міській раді видніше, брати гроші з інвестора чи не брати. Скоріше це похоже на рекет прокуратури,яка також хоче свій кусок пирога, готівкою.
віто до лучани Показати IP 6 Червня 2014 18:13
а Ви, "лучани", чиї будете? Чия група підтримки? Як це "раді видніше"? Перехід передбачався проектом. Не взяли гроші-завдали збитків бюджету міста, значить, нам всім. Святий обов*язок прокуратури знайти відповідальних, розслідувати та передати справу до суду.
НЕЛУЧАНИН до лучани Показати IP 6 Червня 2014 20:39
ти погано знаєш завдання і повноваження прокурора
матперемат Показати IP 6 Червня 2014 17:15
Такого 'беспредела' у міській раді на чолі з романюком ще не було. Кривицький нервово смалить у стороні.
ТАК до матперемат Показати IP 6 Червня 2014 19:00
100%!Це не мер,а ПУТО!
анонімус Показати IP 6 Червня 2014 18:13
яка несподіванка
D Показати IP 6 Червня 2014 18:39
Я щось не зрозумів, то Прокуратура сказала "ай-йай-йай" і помахала пальчиком, і все?????
дідо Показати IP 6 Червня 2014 19:10
Після першого сильного доща,підземний перехід перетвориться на басейн.
маневичі до дідо Показати IP 6 Червня 2014 19:40
Ти це лондонцям в U.K. скажи, будівельник хренов.
НЕЛУЧАНИН до дідо Показати IP 6 Червня 2014 20:35
ти діду, штани скидай, коли за сарай ходиш
Да Показати IP 6 Червня 2014 19:29
Невже прокуратура почала щось робити!!!! Нарешті!!!
НЕЛУЧАНИН до Да Показати IP 6 Червня 2014 20:38
ага, почала робити - заявляти свій інтерес. на днях в одній з київських фірм були маски-шоу, поки не завезли куди треба дипломат із зеленими папірцями
Лучанин Показати IP 6 Червня 2014 19:59
Відкриття Порт-Сіті - справа великої корупції
Читач Показати IP 6 Червня 2014 21:32
Мені цікаво, хто з коментаторів щось корисне і конретне зробив для міста?
НЕЛУЧАНИН до Читач Показати IP 6 Червня 2014 22:56
хочеш, я тобі пику натовчу, щоб не гавкав
Браво до Читач Показати IP 6 Червня 2014 23:00
А з яких пір магазин став корисним для людей? Він є корисним лише для власника!
Волинь Показати IP 6 Червня 2014 22:01
Ще забули згадати, що гроши на порт-сіті виділив великий патріот України і всієї Європи такий собі фірташ , що озброював терористів сходу . Тут повний букет заслуг і стьопи з еремею, і всіх романюків з клімчуками. Банда одним словом.
Помічник прокурора Показати IP 6 Червня 2014 22:28
Романюк вже давно на короткому прикормленому ланцюжку Єремеєва - тому і слова проти нього не скаже. Прокуратурі поравивертати кишені мера - тоді і справи на краще підуть.
НЕЛУЧАНИН до Помічник прокурора Показати IP 6 Червня 2014 22:59
прокуратурі пора готуватись до активного візиту правого сектора, як недавно до УМВС у ВО