USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чому прокурор з Волині відмовив «Правому сектору». ОНОВЛЕНО

17 Березня 2014 14:00
Волинський «Правий сектор», який допомагає військкомісаріату оновлювати контакти, прийшов з карткою контрольного оповіщення до військовозобов'язаного за адресою, вказаною в картці. Чоловік, який вийшов до активістів, відмовився надавати особисту інформацію про себе. Про це інформував IA ZIK.

Згодом з'ясувалося, що повістку до лав Збройних сил, адресовану синові, «Правий сектор» приніс його батькові. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповів сам чоловік, 50-річний полковник.

«Повістка адресована моєму синові, там ясно написано: військове звання - лейтенант. Я - полковник. А мій син, лейтенант, давно за цією адресою не мешкає»", - сказав він.

Як повідомляв IA ZIK, інцидент стався вчора ввечері.

«Зі слів активіста волинського Автомайдану Олександра, військкомат вчергове попросив про допомогу. «Ввечері, близько дев’ятої години, ми отримали з міського військкомату картки контрольного оповіщення. Наше завдання було їздити по місту та оновлювати контакти з військовозобов’язаними, аби в разі мобілізації вони стали до лав Збройних сил. Тобто, ми просили у них номери мобільних телефонів та підписи», – зазначив він.

Зокрема, активісти завітали до одного із таких чоловіків у багатоповерхівку на Київському майдані. «Ми зайшли з активістом Правого сектору. Вахтер покликав потрібного нам чоловіка. Він спустився і ми попросили, щоб він підписав цей листочок. Але він відмовився надавати будь-яку інформацію невідь-кому, хоча ми представилися, показали свої особисті документи. Але він відмовився, пояснивши, що це – туалетний папір, і ми не вповноважені від військкомату підписувати це все. Хоча ми знаємо, в якому стані армія і військкомісаріат, у них реально нема можливості самостійно опитати всіх. Саме тому ми їм і допомагали», – обурюється Олександр.

Активіст додав: «Він пообіцяв вивчити цю ситуацію і прийняти заходи стосовно нас».

Власне, у картці контрольного оповіщення зазначається, що військовозобов’язаний до якого навідався Автомайдан, є працівником волинської прокуратури. Згідно з інформацією IA ZIK, цей чоловік ще рік тому у судах представляв Волинську прокуратуру з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері", - йшлося у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
ТОР Показати IP 17 Березня 2014 11:21
Праивильно зробив! Засопляні малолетки будуть ще розказувати дядькам що їм робити!
345 до ТОР Показати IP 17 Березня 2014 21:07
Зипитуйте в цих недоумків документи про особу а потім пишіть правоохоронцям хто відстежує квартири щоб робити мародерства в цих !!!!! На умі цих злиднів лише одне як заробити і пограти в дорослих військових казково....
345 до ТОР Показати IP 17 Березня 2014 21:07
Зипитуйте в цих недоумків документи про особу а потім пишіть правоохоронцям хто відстежує квартири щоб робити мародерства в цих !!!!! На умі цих злиднів лише одне як заробити і пограти в дорослих військових казково....
Ір Показати IP 17 Березня 2014 11:22
Ви моліть Бога,щоб ви встигнули втікти від людей.Вас руками заб"ють самі волиняни.Не потрібно буде і росіян просити. Хто ви такі?????Яке ви маєте право отримувати персональні дані???
хоп Показати IP 17 Березня 2014 11:28
пригрiвся на теплiй посадi oт i морозиться!!!!!
Александр Показати IP 17 Березня 2014 11:29
Хлопцы, а давайте долги собирать будете, а? Народными коллекторами, а? Мы ж знаем, в каком состоянии суды, прокуратура и исполнительная служба...
Прохожий до Александр Показати IP 17 Березня 2014 14:49
Тут не далеко під Луцьком Копачівці такий Нікітенко (Стаднік) Ігор є. Це рідкісної води аферист. Скільки вже людей обманув, стільки грошей видурив, і управи на нього немає, хоч має і будинок в два з лишком поверхи, і 100 гектарів взяв в оренду а позичені кошти роками не віддає
вова Показати IP 17 Березня 2014 11:30
на всi 100% згiдний
Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 11:30
і правильно зробиа хто такі той ПР щоб такими справами займатись? діти ви ще ненагрались?
Просто людина до Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 14:45
Фігньою страдають,я вже не розумію сам сенс і політику Правого Сектору.Пхають свій ніс куда не треба,прийде час і ця банда буде контролювати все.
капітан Показати IP 17 Березня 2014 11:32
"Хоча ми знаємо, в якому стані армія і військкомісаріат, у них реально нема можливості самостійно опитати всіх". __________________________ Вибачайте, але це справа держави, а не різних там "секторів"! Наведуть нехай порядок, а потім збирають людей! А немає порядку, то кому таке потрібно?! От ті хто розвозив той "папір" нехай і йдуть до лав ЗС, а ми подивимось і потім приймем рішення! Гузь, Данильчук, Пирожик, Пащенко, Пустовіт, Поха, Шелеп... ВИ - ЗАПИСАЛИСЬ добровольцями???!!! А ми тільки після вас!!!
т 34 до капітан Показати IP 18 Березня 2014 01:22
В Гузя довідка через те він не знає що таке армія
Ну ну Показати IP 17 Березня 2014 11:33
Прокурори своїх забронюють, і лейтенанта (мабуть з військової кафедри) теж. Але мобілізація не оголошена, і за законом прокурорський правий.
ДОЛПГ Показати IP 17 Березня 2014 11:33
Правильно зробив.Запитайте в правого сектора хто з них служив.Вони дибіли ще форму одягають.Ходять як ірокези з вовчими білетами.В нього плоскостопіє і тому подібне.Вони казали раніше хто служив то рік в дупу а зараз їздять по домівках і кажуть іди служити.Ще ви докеруєтесь.Слів не має.
коля Показати IP 17 Березня 2014 11:43
хлопці,(ПС) пора вже зробити висновки
ДОЛПГ Показати IP 17 Березня 2014 11:47
Зопитую шмаркачів з правого сектору хто такий Шевченко вони кажуть футболіст, хто такий Наполеон вони кажуть салат.Каже в берцах я ходив бо зараз так модно.Про що ще говорити.
Dishonored до ДОЛПГ Показати IP 17 Березня 2014 14:49
Вони не такі вже і розумово відсталі,але порівняння вдале,і до речі Наполеон-це людина,ще є страва названа в честь нього і НЕ САЛАТ а тортик.
хаха до ДОЛПГ Показати IP 17 Березня 2014 15:15
але ж і диб-ли, Наполеон - це ж торт, а не салат :-)
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 11:47
І ще ці малолетки, яуі повтікали з пар політеху, будуть розказувати, який в них досвід боротьби і що кому робити. А ще готові ректора скинути, певно, самі тепер хочуть керувати (хабарі брати).
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 11:49
активіста волинського Автомайдану Олександра - я що Олександр ще мальчик без імені, в нього прізвища ще немає?
він до Анонім Показати IP 17 Березня 2014 16:01
це певно той кого хотіли начальником податковоі поставити
Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 11:50
Та в них тями нема про закони, а керують! ПС таким чином збирає інформаційну базу на людей!!!! Військомат, яке ви там маєте право розголошувати особисті дані???? За це є кримінальна відповідальність! Може не правильно спитав? За скільки ПРОДАЛИ????
ірина Показати IP 17 Березня 2014 14:31
цей анти герой України вже дістав!Краще попросивби вибачення в батьків сини яких загинули в Києві - з його вини!Він їх туби послав,сама була на вічах і чула його заклики!А сам ховався в Луцьку з Гузем і тільки язиками лепетали!Ганьба!!!!
Dishonored до ірина Показати IP 17 Березня 2014 14:52
Ще казав Данильчук ви їдьте в Київ а я лишуся в Луцьку щоб не допустити мародерства.Скажіть хіба в Луцьку або на Волині перед створенням тої Правої Секти було масове мародерство,чи високий рівень злочинності?
123 до Dishonored Показати IP 17 Березня 2014 15:26
А що не було ?) Такий грабіж був , регіонали усе крали!
Очевидець Показати IP 17 Березня 2014 15:47
Я пробув у Києві до 13 лютого.... Особисто знав Сергія Нігояна справжній ГРОМАДЯНИН своєї країни.... Знав Василя Мойсея справжній ГРОМАДЯНИН своєї країни .... інших хлопців із Волині, які загинули, на жаль, не знав.... Скажу так, під час активних дій на Грушевського ще наприкінці січня, а потім уже на початку лютого пана Данильчука я там не бачив поблизу барикад, хоча увесь час намагався триматися поруч львівських та волинських хлопців... Нині він позиціонує себе як відважного воїна борця за справедливість.... Але ВОЇН повинен себе проявити в бою за те у що він вірить.... Пан Данильчук вірить у гроші і їсть із руки місцевих бізнесменів... таких, як, наприклад, Столяр Василь.... І те чим він тут займається -- це беспрєдєл.... А увесь той Правий Сектор -- це такий собі волинський варіант ТІТУШОК не більше... Але, як завжди, потрібен час, який і розставить усе по своїх місцях....
йован до Очевидець Показати IP 17 Березня 2014 16:03
100%
волинянам Показати IP 17 Березня 2014 17:12
випала чудова нагода вилити відро помиі на голову сектантам коли вони спробують потрапити до Вашого помещкання.не одне падло звідти в війську не було а виришили відседітися в лісі на поліссі покі інші гінути будуть за іхніх вождів американськіх
Сергій Показати IP 17 Березня 2014 17:12
В радянські часи цим займались люди (інваліди) які не могли служитти в армії --- ви ІНВАЛІДИ????
Галя до Сергій Показати IP 17 Березня 2014 18:08
так, на голову, навіть довідки з психушки мають
стукач Показати IP 17 Березня 2014 19:51
Підказую Правому Сектору - той лейтенант получив зірки НЕЗАКОННО. Але ніхто йому за то нічого не зробить.
Коля Показати IP 17 Березня 2014 23:36
Пан Верзун теж багатьох. Обманув
молодець Показати IP 18 Березня 2014 09:20
Молодець. треба було копняком гнати зі сходів.
лучанин Показати IP 18 Березня 2014 09:42
призвище цього прокурора прокуратури м.Луцька - РУДИК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ, а цього батька - РУДИК ВОЛОДИМИР ФЕДОРОВИЧ, колишній військовий прокурор
стукач до лучанин Показати IP 18 Березня 2014 13:38
А все-таки цікаво, як цей "лейтенант" отримав зірочки. 100% незаконно.